Şimdi Ara

Tüm YKS Öğrencilere Çağrımdır! Lütfen Okuyun! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
4.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fende zaten yorum soruluyor hem tyt hem ayt fizikten tek soru bankası bitirmeden aytde 11.5 yaptım kimya ve biyoloji de aynı şekilde 8-3 geldi ikisi de sınavda sözel kısmı çözmedim ama sınavdan sonra baktım adını hiç duymadığım şeyler de vardı bakıp çıkarım yapbildiğim şeyler de vardı bir eacı feni gördüğünde ne hissediyorsa mfci de edb gördüğünde onu hissediyor yorum sormaları bence çok güzel çünkü soru hakkında hiç bir şey bilmeden zaten yapamazsın safi bilgi ezberleyerek yapılmasındansa bilginin üzerine bir şey konularak çözülebilmesi daha güzel
  • hepüşüyenadam H kullanıcısına yanıt

Allah aşkına yapmayın... tamam okuldan dolayı son gunler de olsa coğrafyaya ozellikle felsefeye çalışırdık.Genel olarak sayisalciların umrunda olmaz ama iyi bi okulda olduğum icin bize bile (sayisalcilar)guzel islendi bu dersler. Ama din ve tarihi zerre sevmem sayisalciyim daha sene başında 2020 tytyi çözdüğümde 17 net yaptım.Tarihe son gunler bile pek calismazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediklerinde haklısın kolay soruyorlar.Ama ayt matin yaninda ayt fen gibi zor ağır derslere çalışan kişiler bile sizleri geçiyorsa oturun şapkasını önünüze alın düşünün bi.Bilgi gerektiren sorular yok mu?Var mutlaka.Iyi çalışın o sorulari yapın.Sonuçta kendi alanınız sistem yarisini dedigin gibi kolay sorsa bile hic mi sizin çalıştığınız bilgi yerlerinden sormuyor?Soruyor.Onları yap fark atarsın zaten. Adam esit ağırlık o edb2 deki kolay soruları yapiyor,zorları yapamiyor matematigi kötü, sayısalcı edb2deki kolaylari yapiyor yanına iyi mat tyt fen geciyor bunlari .Ondan sonra sikayet ediyor ea Ee ea degil misin sen sayisalci bile 20 net yapabiliyorsa fullemen lazim senin.O zaman hangi sayisalcı önüne gececek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.