Şimdi Ara

Tüm Türkiye'de uygun fiyata pc toplama ve aksesuar satışımız başlamıştır .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir çoğunuz bilir artık günümüzde esnaflık bitmiş durumda nerdeyse .
    Bir bilgisayarcıya gidiyoruz adam ne var ne yok geçirmeye çalışıyor genelde. Örnek verecek olursak yaşanmış bi durumdan bahsedeyim sizlere ,
    Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımız pc toplamak istedi tüm parçaları toparladık konumu gereği parçaları birleştirmede arkadaşa yardımcı olamadım .

Oda bi bilgisayarcıya gitmek zorunda kaldı .
    "Bilgisayarcıya gittiğinde parçaları birleştirmek için bilgisayarcı 150 tl istemiş . Bunun üstüne ssd takma esnasında bu kasada ssd bölmesi yok deyip 25 tl'ye de kızak satmaya çalışmış ."

Bunun önüne geçmek amacıyla aşağıda bir oluşumun habercisi olmak istiyorum . Destek gösterecek olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum . Konuyu üstlere taşırsanız çok mutlu olurum .

Uzun süredir pc toplama üzerine bir çok bilgi birikimi oluşturdum. Bu birikimlerin sonucunda insanlara uygun fiyata (Sıfır yada 2.el ) pc toplamak ve aksesuar sağlamak için firma açmış bulunacağım 3 4 gün içerisinde . Eğer ihtiyacı olan arkadaşlar var ise özelden bana mesaj atabilir . En geç haftaya kadar taleplerini sonuçlandırabileceğim sistemi oluşturmuş olacağım .

Herkese iyi vakitler geçirmesini dilerim .

• Öne çıkardım takipte olacağım umarım forumdaki 2. el piyasası gibi sıfıra yakın fiyatlarda olmaz :)
  • Couragex C kullanıcısına yanıt
    İçin o konuda rahat olsun teşekkürler desteğin için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.