Şimdi Ara

## Tüm Teledünya Kullanıcıları Konuya Bekleniyor ## Yeni Kanal Talepleri(Son Aşama) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalyanların RAI Uno ve ünlü bilimkurgu kanalı Syfy mutlaka gelmesi lazım.
  • arkadaşlar...teledünya şebekesine eklenmeleri gereken dünya çapında meşhur iptv üzerinden seyrettiğim ve yayın akışlarını beğendiğim özel kanallar:...axn...hbo...redbull...nasa...vevo...fresh...victorya secret...jasmine...planet...abcnews...boing...boomerang...
  • tv8,5 eklenemiyor daha sizin istediğiniz kanallara bak gerçekçi olun biraz :)
  • arkadaşım...sende kablolu yayın yönetimine gidip bizzat başvuruver ve yoğun istek yapılan dünya kanallarının şebekeye acilen alınmaları için yetkililere baskı yapıver ne kızıyon yahu bana ne tv-8,5 vesayire gibi yerli kanallardan ben yabancı kanalları seyrederim anladın...canımı sıkıp kızdırıyon beni birader....!
  • giden rtl kanalları geri gelsın..benım talebım bu.
  • Pro7 hd fox hd gelsın tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    TV8,5 tamamen sahibinden kaynaklı... TURKCELL TV+' bile yok...
  • arkadaşlar...teledünya şebekesi italyanlarla görüşüyomu merak etmişim zira canale-5 ve rete-4 özel kanallarıyla 2017 yeni yılında anlaşma yapılsın ve şebekeye eklensin pilatforma yakışır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 13 Aralık 2016; 16:29:38 >
  • merhaba arkadaşlar
    içerisinde nba, premier lig, formula 1, beach voleybol, atp 500, world super bike yayınlarının olacağı "S SPORT" kanalı 2017 yılı içerisinde yayın hayatına başlıyor
    spor severler için süper bir kanal olacak şimdiden digitürk, d-smart ve turkcell tv+ ile anlaşmışlar tivibu ile görüşmeleri devam ediyormuş kablo tv ile bi durum söz konusu değil
    ben bireysel olarak ta talebimi (her gün arayabilirim) ileteceğim tabi ki birleşirsek durum daha da değişebilir
    kendi adıma konuşayım hiç tv izlemiyorum desem yeri internetle beraber uygun fiyat olunca ve yeni taşındım anten falan uğraşmayayım diye aldım. Düzenli takip ettiğim tek spor dalı formula 1.
    Bence biz bu parayı veriyorsak en üst pakette bile olsa türkçe yayın yapan bu kadar içeriğin olduğu bir spor kanalının o platformda olması lazım
    bu da link
    http://sporcope.com/haber/s-sport-yayin-hayatina-ba-158679/

• Geleceğini sanmam en azından yakın zamanda Filmbox kanalları bile 1 senede geldi düşünün artık :)
  • Kısa vadede "S Sport" gelse idare eder aslında.

• İtalyan kanalları ,gelirse memmun oluruz heycan verici olur.

• iConcerts HD, Brava TV ,Mezzo HD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_filozofu

merhaba arkadaşlar
    içerisinde nba, premier lig, formula 1, beach voleybol, atp 500, world super bike yayınlarının olacağı "S SPORT" kanalı 2017 yılı içerisinde yayın hayatına başlıyor
    spor severler için süper bir kanal olacak şimdiden digitürk, d-smart ve turkcell tv+ ile anlaşmışlar tivibu ile görüşmeleri devam ediyormuş kablo tv ile bi durum söz konusu değil
    ben bireysel olarak ta talebimi (her gün arayabilirim) ileteceğim tabi ki birleşirsek durum daha da değişebilir
    kendi adıma konuşayım hiç tv izlemiyorum desem yeri internetle beraber uygun fiyat olunca ve yeni taşındım anten falan uğraşmayayım diye aldım. Düzenli takip ettiğim tek spor dalı formula 1.
    Bence biz bu parayı veriyorsak en üst pakette bile olsa türkçe yayın yapan bu kadar içeriğin olduğu bir spor kanalının o platformda olması lazım
    bu da link
    http://sporcope.com/haber/s-sport-yayin-hayatina-ba-158679/

s sport la beraber rai nin spor kanallarının olması gerekir tv de zaten izlenecek dizi yok belgesellerde tekrar zaten bütün kanallar tekrar ya da evle beni saçma sapan programlarla dolu kablo tv ye kanallara bakınca 5.sınıf ülkedeyiz havası veriyor içimiz kararıyor ölelim diyemi yapıyorlar özellikle nedir

• TRT 4K
  • arkadaşlar...sat-1...pro-7...channel-4...itv-2...nrj...mega...bnt...rtl-5...tele-5...rete-4...
  • Arap kanalarını kaldırın

• History channel gelse keşke...

• Zam yaptılar maliyet sorunu kalmamıştır.
  • arkadaşlar...teledünya şebekesi yeni kanal taleplerim...pink horror...scifi channel...boing tv...junior channel...viva...djing...yacht channel...travel tv...jasmin...victoria secret...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.