Şimdi Ara

## Tüm Teledünya Kullanıcıları Konuya Bekleniyor ## Yeni Kanal Talepleri(Son Aşama) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
8.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım confuest...teledünya şebekesine vereceğiniz dilekçede yazan bütün istekleri pilatforum kabul edip zaman içinde yerli ve yabancı kanallarla anlaşma sağlarmı sizce forumdaşım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşım confuest...teledünya şebekesine vereceğiniz dilekçede yazan bütün istekleri pilatforum kabul edip zaman içinde yerli ve yabancı kanallarla anlaşma sağlarmı sizce forumdaşım...

Hocam hem Turksat Online İşlemlerden şikayet olarak göndereceğiz bütün kullanıcılar hem de mail yoluyla farklı kanallardan bu isteğimizi ileteceğiz. Sadece ben yapmayacağım bu işlemi, sizler de aynı şekilde yapacaksınız. Ancak kalabalık olmamız şart. Şuanda burada mesaj bırakan kişi sayısı oldukça az. Açıkçası yapmaya çalıştığımız iş öyle sadece 3-5 kişinin yazmasıyla olabilecek iş değil , aynı anda en az 50-60 abonenin başvurması lazım ki sonuç alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 13 Aralık 2015; 4:06:16 >

• Nickelodeon ve MTV

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig TV

evet ciddiyim lig tv'yi istiyoruz. digi ile bir anlaşma yapılsın ve şu şekilde paketler satın alabilelim istiyoruz.

tek maç (maç başına para ödeme sistemi)
    haftalık lig tv (örneğin 16 hafta tüm maçları izlemek istiyorum)
    aylık lig tv
    sezonluk lig tv

neden olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: perp

Lig TV

evet ciddiyim lig tv'yi istiyoruz. digi ile bir anlaşma yapılsın ve şu şekilde paketler satın alabilelim istiyoruz.

tek maç (maç başına para ödeme sistemi)
    haftalık lig tv (örneğin 16 hafta tüm maçları izlemek istiyorum)
    aylık lig tv
    sezonluk lig tv

neden olmasın?

biz şu diğer kanalları halledelim söz senin isteğin için de bir talepte bulunacağım
  • confuest kullanıcısına yanıt
    o yazdığınız kanallar da güzel. Gelse iyi olur.

Ben çıtayı biraz yükselteyim istedim :)

Bu arada MTV, MTV Rock ve MTV Live HD de olsa hiç fena olmazdı.. :)
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Bende bu kanalları yazacaktım. Belki bunlara ek olarak MTV olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 13 Aralık 2015; 16:33:14 >
  • tjk tv eklenmeli
  • NBA TV'nin gelme şansı yok. NBA'nin yayın hakları D-Smart'a ait Şampiyon Ligi ve UEFA'yı Tivibu'ya kaptırınca NBA başka platforma paylaşacağını zannetmiyorum. TJK TV(Tay TV) ve Hilal TV'nin de kablo lisansı yok. Kablo lisansı alana kadar gelme şansları yok. Nickelodeon ve MTV ,MTV Live HD gelse iyi olur da onların gelmesi Digiturk'le yaptığı anlaşmaya bağlı. Anlaşmadan beri hiçbir platforma gelmediler. O işte zor gözüküyor. Ulusal Kanalların Hd'leri,Eurosport 2 HD, BBC Earth HD gibi kanallar talepte bulunulursa getirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

NBA TV'nin gelme şansı yok. NBA'nin yayın hakları D-Smart'a ait Şampiyon Ligi ve UEFA'yı Tivibu'ya kaptırınca NBA başka platforma paylaşacağını zannetmiyorum. TJK TV(Tay TV) ve Hilal TV'nin de kablo lisansı yok. Kablo lisansı alana kadar gelme şansları yok. Nickelodeon ve MTV ,MTV Live HD gelse iyi olur da onların gelmesi Digiturk'le yaptığı anlaşmaya bağlı. Anlaşmadan beri hiçbir platforma gelmediler. O işte zor gözüküyor. Ulusal Kanalların Hd'leri,Eurosport 2 HD, BBC Earth HD gibi kanallar talepte bulunulursa getirilebilir.

Siz bu konunun hiç kimseyle görüşmeden yürütüldüğünü düşünüyorsunuz sanırım, bizzat Hilal TV Genel Yayın Yönetmeniyle görüştüm çok kısa bir zaman içinde kablo lisansı alacaklar. NBA TV konusunda haklı olabilirsiniz ancak bu isteği belirtmemiz belki kendilerinin çaba sarfetmesine yarayabilir. Dolayısıyla denemekten zarar çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: confuest

quote:

NBA TV'nin gelme şansı yok. NBA'nin yayın hakları D-Smart'a ait Şampiyon Ligi ve UEFA'yı Tivibu'ya kaptırınca NBA başka platforma paylaşacağını zannetmiyorum. TJK TV(Tay TV) ve Hilal TV'nin de kablo lisansı yok. Kablo lisansı alana kadar gelme şansları yok. Nickelodeon ve MTV ,MTV Live HD gelse iyi olur da onların gelmesi Digiturk'le yaptığı anlaşmaya bağlı. Anlaşmadan beri hiçbir platforma gelmediler. O işte zor gözüküyor. Ulusal Kanalların Hd'leri,Eurosport 2 HD, BBC Earth HD gibi kanallar talepte bulunulursa getirilebilir.

Siz bu konunun hiç kimseyle görüşmeden yürütüldüğünü düşünüyorsunuz sanırım, bizzat Hilal TV Genel Yayın Yönetmeniyle görüştüm çok kısa bir zaman içinde kablo lisansı alacaklar. NBA TV konusunda haklı olabilirsiniz ancak bu isteği belirtmemiz belki kendilerinin çaba sarfetmesine yarayabilir. Dolayısıyla denemekten zarar çıkmaz.

Kablo lisansı olmayan kanallar için öncelikle kanallarla görüşülmesi gerektiğini söylemek istedim. Yoksa çaba sarf ettiğinizi biliyorum bilgilendirmekte bulunmal istedim. BBC HD kapanacak yerine BBC Earth HD istenibiliri de yorumumda belirtmiştim. NBA TV Lig Tv gibi. Yayın hakkı D-Smart'ta. D-Smart satmadıktan sonra getirme şansı yok. Eğer isterseniz kablo lisansı olup ta platformda bulunmayan kanalları da yazayım. Platforma özel kanalları dışında.

• quote:

quote:

quote:

Kablo lisansı olmayan kanallar için öncelikle kanallarla görüşülmesi gerektiğini söylemek istedim. Yoksa çaba sarf ettiğinizi biliyorum bilgilendirmekte bulunmal istedim. BBC HD kapanacak yerine BBC Earth HD istenibiliri de yorumumda belirtmiştim. NBA TV Lig Tv gibi. Yayın hakkı D-Smart'ta. D-Smart satmadıktan sonra getirme şansı yok. Eğer isterseniz kablo lisansı olup ta platformda bulunmayan kanalları da yazayım. Platforma özel kanalları dışında.

Tabii ki yazabilirsiniz hocam, her türlü yapacağınız katkı başım üstüne. Teşekkürler herşey için şimdiden

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabii ki yazabilirsiniz hocam, her türlü yapacağınız katkı başım üstüne. Teşekkürler herşey için şimdiden

Önemli değil hocam. Çok il kablo lisansı bulunup da Teledünya'ya gelmeyen çok kanal yok. bu kanallardan istediklerinize ilişkin talepte bulunabilirsiniz. Öncelikle kablo lisansı olup da Teledünya'da bulunmayan radyolardan başlayayım Capital Radio ve Anadolunun Sesi Radyosu yok. Tv kanallarından ise Fil Tv,İmc Tv, Meltem Tv, Dream Türk Tv, TGRT Belgesel bulunmuyor.

• arkadaşım...serdar ayberk...almanya özel televizyonları sat-1 pro 7 ve ingiltere özel televizyonları channel 4 ve itv 2 yayınlarının dünyaca meşhur olduklarını düşünürüm ve iptv üzerinden izlemişliğim vardır senin tahminince kanallarla teledünya platformunun anlaşma sağlama imkanı varmı?...
  • quote:

arkadaşım...serdar ayberk...almanya özel televizyonları sat-1 pro 7 ve ingiltere özel televizyonları channel 4 ve itv 2 yayınlarının dünyaca meşhur olduklarını düşünürüm ve iptv üzerinden izlemişliğim vardır senin tahminince kanallarla teledünya platformunun anlaşma sağlama imkanı varmı?...

bayılıyorum sizin bu üslubunuza
  • quote:

arkadaşım...serdar ayberk...almanya özel televizyonları sat-1 pro 7 ve ingiltere özel televizyonları channel 4 ve itv 2 yayınlarının dünyaca meşhur olduklarını düşünürüm ve iptv üzerinden izlemişliğim vardır senin tahminince kanallarla teledünya platformunun anlaşma sağlama imkanı varmı?...

konu hakkında bilgi sahibi değilim. tahminimi de soruyorsan biraz zor gibi. yine de istiyorsan talepte bulun.
  • Kanal listesi güncellenmiştir
  • quote:

Kanal listesi güncellenmiştir

arkadaşım...benim mesajlarımda yazdığım kanalları neden kanal listesine eklemedin üzgünüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 15 Aralık 2015; 15:10:31 >
  • quote:

quote:

Kanal listesi güncellenmiştir

arkadaşım...benim mesajlarımda yazdığım kanalları neden kanal listesine eklemedin üzgünüm...

atlamışım hocam sizinkileri, ekledim
  • Bakalım yenı yılda teledunya ne gıbı atılımlar yapacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.