Şimdi Ara

****#TÜM SONY VAIO KULLANANLAR#****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki hafta şirketimizde mobil amaçlı kullanmak üzere Sony Vaio VGN-G1ABNS modelini alıyoruz. Makina inanılmaz bir Sony Vaio harikası. Ancak özellikle Sony Vaio kullananların ve ilgilenenlerin görüşlerini almak istiyorum. Alacağımız firmanın linki aşağıda...
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/notebook_content_detail.asp?content_id=1103

Bu arada Sony Vaio Dünyası tam bir derya. Ben Sony Vaio VGN-FE550G kullanıyorum. Ve cihazdan çok memnunum. Özellikle her görenin hayran kaldığı bir makina. Ancak tam olarak kullanabildiğimi sanmıyorum. Özellikle içinde gelen ücretsiz yazılımları. Arkadaşlar deneyimlerini, sorunlarını vb. buraya yazarlarsa sanırım herkes memnun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dataminer -- 18 Nisan 2007; 18:32:31 >

• bende klasik bir sony kullanıcısıyım :) benim değişilmez modelim SONY VAIO VGN-AR31S NOTEBOOK 17'' severlerin bir desktop pcden alacağı
    keyfi insanalara yaşaytan bir model :) teknik özelliklerini yazmıyorum bile :) alay geçtiğimi zannetmeyin

• quote:

Orjinalden alıntı: dataminer

Önümüzdeki hafta şirketimizde mobil amaçlı kullanmak üzere Sony Vaio VGN-G1ABNS modelini alıyoruz. Makina inanılmaz bir Sony Vaio harikası. Ancak özellikle Sony Vaio kullananların ve ilgilenenlerin görüşlerini almak istiyorum. Alacağımız firmanın linki aşağıda...
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/notebook_content_detail.asp?content_id=1103

Kardesim adamlar kafadan koparmis olayi!!!
    Hem 12.1" hem de 984 Gram. Batarya ömrü 6 saat diyor.
    Gercekten inanilmaz..

• yaw bide şu led teknolijisimi ne çıkmış bildiğim kadarı ilede txn modellerinde varmış bilen biri varsa beri gelsin :) yoksa lcd de mi yalan oluyor ????
  • Ben benim vgn sz450n/c'yi istanbul bilişimden aldım.4 hafta oluyor kullanalı
  • sony vaio; güzel cihazlar,fiyatları da güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.