Şimdi Ara

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP TEKNİK DESTEK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
5
Favori
33.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SLİM modeller için 1.92 var şu anda ilanda göreceksiniz işallah kısa zamanda çıkar teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkons34

2.0LT çıkmıştır

hocam atmaya başladınız mı
  • Phat modeller için 2.0 atıyoruz slim için yakında çıkacak
  • JTAGDAN hala bahsetmiyorsunuz
  • bu fw 2.0 ile yeni çıkan ve çıkıcak oyunları açabiliyoruz dimi örneğin fifa 12 pes 12 assassin creed revalations wwe 12 gibi oyunları açar dimi.birde fiyatı 30 tl mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

JTAGDAN hala bahsetmiyorsunuz

jtag ile alakalı şu anda başka çıkan bişey yok daha başlamadı eksikleri var yapılsa neden yapmayalım şu anda yapılabilen bir işlem degil
  • quote:

quote:

jtag ile alakalı şu anda başka çıkan bişey yok daha başlamadı eksikleri var yapılsa neden yapmayalım şu anda yapılabilen bir işlem degil

Malzemeleri sipariş ettik diyorsunuz, hangi malzemeler bunlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat081

quote:

quote:

Malzemeleri sipariş ettik diyorsunuz, hangi malzemeler bunlar?

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP  TEKNİK DESTEK

reset glitch chip geldi xell makinada açtık yanlız şu anda bir işe yaramıyor free boot gibi dashboard yapılması gerekiyor onu bekliyoruz

• Slim için 2.0'ı dört gözle bekliyoruz hemen haber ederseniz pm felan sevinirim.
  • Elite makinem var 120 GB ama LT 1.91 yüklerken dvdkeyi okuyamadım panik yaptık flashını komple sildirdik, dvdkey olmadan da FW attıramıyoruz. Çıkmadı gitti şu JTAG yöntemi makine kötürüm gibi bekliyor köşede
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Elite makinem var 120 GB ama LT 1.91 yüklerken dvdkeyi okuyamadım panik yaptık flashını komple sildirdik, dvdkey olmadan da FW attıramıyoruz. Çıkmadı gitti şu JTAG yöntemi makine kötürüm gibi bekliyor köşede

jtag yöntemiyle içinden key alabiliriz gönderin hallederiz
  • Slimler için 2.0 çıktığında kargoyla gönderip yaptırmamız mümkün olur mu? İstanbul dışındayım çünkü.

Bir de ilk mesajınızda XBOX 360 SLIM TÜM MODELLERE 0225 0401DVD ROM şeklinde bir ifade var. Bu slimlerde fw işleminin dvd rom değişimiyle yapıldığı anlamına mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULYSES -- 5 Ekim 2011; 10:37:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Elite makinem var 120 GB ama LT 1.91 yüklerken dvdkeyi okuyamadım panik yaptık flashını komple sildirdik, dvdkey olmadan da FW attıramıyoruz. Çıkmadı gitti şu JTAG yöntemi makine kötürüm gibi bekliyor köşede

jtag yöntemiyle içinden key alabiliriz gönderin hallederiz

JTAG yönteminin henüz hazır olmadığını belirttiğiniz için bekletiyorum. Bir seferde toptan kurtulmam lazım bu illetten Artvinde yaşıyorum çünkü. yolda sıkıntı oluyor kargo şirketleri çok güvenilir ve titiz çalışmıyor malesef.

• haklısınız forumu takip etmeye devam ediniz çıkınca haber verecegiz
  • Jtag ne zaman çıkacak, bilgisi olan var mı?
  • ne zaman fw yada başka işlem olsa gözüm kapalı götürdüğüm tek yer yakup abiler

Böyle devam edin abi hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Slimler için 2.0 çıktığında kargoyla gönderip yaptırmamız mümkün olur mu? İstanbul dışındayım çünkü.

Bir de ilk mesajınızda XBOX 360 SLIM TÜM MODELLERE 0225 0401DVD ROM şeklinde bir ifade var. Bu slimlerde fw işleminin dvd rom değişimiyle yapıldığı anlamına mı geliyor?

Hala sorularıma yanıt bekliyorum. Lütfen bilmediğim modlamaları evde yapmama neden olmayın, biraz sabırsızım bu konularda.
  • quote:

quote:

Slimler için 2.0 çıktığında kargoyla gönderip yaptırmamız mümkün olur mu? İstanbul dışındayım çünkü.

Hala sorularıma yanıt bekliyorum. Lütfen bilmediğim modlamaları evde yapmama neden olmayın, biraz sabırsızım bu konularda.

2.0 fw şu anda kalın kasa makinalar için var bu hafta slim makinalar için çıkacak 2.0 fw biraz bekleyiniz az daha sabır

• Elinizde xgd3 hangi oyunlar var, bu fw yi hangi oyunlar ile test ediyorsunuz. Bir tanıdığım son oyunlardan birini denedi ama diski tanımama hatası aldı.fw yi sizden yaptırmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay`

Jtag ne zaman çıkacak, bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.