Şimdi Ara

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP TEKNİK DESTEK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
5
Favori
33.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilkons34

gears of war 3 şu anda çalışmaz LT 2.0 çıkacak onu beklemeniz lazım pes fifa için genede 1.91LT yükletmen lazım yoksa açmaz

ne zaman çıkar hocam 2.0
  • test yapılıyor artık c4eva ne zaman yayınlarsa o zaman çıkacak geçen testi 8 ay sürmüştü
  • quote:

test yapılıyor artık c4eva ne zaman yayınlarsa o zaman çıkacak geçen testi 8 ay sürmüştü

8 ay mı :S hocam peki benim cihaz şuan 1.7fw olmalı ondan sonra 1.9 çıkmış galiba size yolladığımda atacağınız fw ne olacak ve garanti veriyormusunuz 3k ve sorunu sonra olmaz demi ben 1 yıldır kulllanıyorum hiç bir sorun vermedi birde fiyat ne kadar ve oyun fiyatları ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

test yapılıyor artık c4eva ne zaman yayınlarsa o zaman çıkacak geçen testi 8 ay sürmüştü

8 ay mı :S hocam peki benim cihaz şuan 1.7fw olmalı ondan sonra 1.9 çıkmış galiba size yolladığımda atacağınız fw ne olacak ve garanti veriyormusunuz 3k ve sorunu sonra olmaz demi ben 1 yıldır kulllanıyorum hiç bir sorun vermedi birde fiyat ne kadar ve oyun fiyatları ne

makinana 3K garantisi veremem benim yaptıgım işlemle alakalı birşey degil ben dvd roma yazılım atıyorum işlemciyle ugraşmıyoruz kendi yaptıgım işleme fw işlemine tabiki garanti veebilirim her konuda 1.92 var en son fw

• quote:

quote:

quote:

makinana 3K garantisi veremem benim yaptıgım işlemle alakalı birşey degil ben dvd roma yazılım atıyorum işlemciyle ugraşmıyoruz kendi yaptıgım işleme fw işlemine tabiki garanti veebilirim her konuda 1.92 var en son fw

peki hocam fiyat 30 liramı ve elinizde fifa12 pes12 varmı onların fiyatı ne birde 1.9 attıktan sonra benim eski oyunlar çalışacakmı?Son sorum xboxun tamamınımı size yollamam lazım yoksa dvdrom falan mı bilgim hiçyok kusura bakmayın

• Slim modellere jtag hala gelmedi mi Yakup Bey?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki hocam fiyat 30 liramı ve elinizde fifa12 pes12 varmı onların fiyatı ne birde 1.9 attıktan sonra benim eski oyunlar çalışacakmı?Son sorum xboxun tamamınımı size yollamam lazım yoksa dvdrom falan mı bilgim hiçyok kusura bakmayın

evet 30tl yapıyoruz 1.92LT atılıyor sendeki oyunlar çalışır sorun olmaz fifa 2012 elimde var pes almanca oldugu için almadık hafta içi pes gelecek makinayı sadece yollayın yeterli açıksa dvd romuda sadece gönderebilirsin sorun olmaz halleder yollarım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet 30tl yapıyoruz 1.92LT atılıyor sendeki oyunlar çalışır sorun olmaz fifa 2012 elimde var pes almanca oldugu için almadık hafta içi pes gelecek makinayı sadece yollayın yeterli açıksa dvd romuda sadece gönderebilirsin sorun olmaz halleder yollarım

makina açık değil ama acıp dvdromu tek yollarım o zaman olur elinizde pes gelince burdan haber bekliyorum hocam

• tamam
  • merhabalar .ben xboxıma en güncel fwyi yaptırmak için araştırma yapıodum.Bilkons elektroniğin güvenilir olduğunu öğrendim.Size iki sorum olucak.Fifa 12,Pes 12 Wwe 12 gibi oyunları açıcak en güncel fwnin fiyatı nedir. konsolum xbox 360 arcade.birde ben İstanbul/Küçükçekmecede oturuyorum.Sizin dükkana gelebilmek için hangi ulaşım yolunu tercih etmeliyim.Vapurlamı yoksa metrobüslemi.
    birde bu jtag ve reset glitch tam olarak ne oluyor bu konu hakkındada bilgi verirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F90373FB4 -- 2 Ekim 2011; 14:29:08 >
  • SIFIR 250 fw ATILMAMIŞ bakım kontrol maksatlı dahi olsa KUTU açilmamış...
    fw atılıp update ile orjinale dönmemiş cihaz ne kadar fiyat verirmisiniz
    biraz ürkek ve pipirikliyim kusura bakmayın
  • JTAG ne zaman gel,yor????
  • iXtreme.LT.Plus.2.0.and.0800.3.0.Firmware sonunda çıktı hepimize hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcus83

iXtreme.LT.Plus.2.0.and.0800.3.0.Firmware sonunda çıktı hepimize hayırlı olsun

evet hepimize hayırlı olsun, bende bir ekleme yapayım, oyunu nasıl yazdıracağız diyenlere buyrun;

http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf

bu arada Yakup Bey cihazı her zamanki gibi yine size göndermeyi düşünüyorum, acaba yeni fw atmaya ne zaman başlarsınız?

• 2.0LT çıkmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X KoNSoLPoWeRed ByBİLKONS -- 3 Ekim 2011; 10:13:03 >
  • quote:

2.0LT çıkmıştır

Phat modeller için çıktı...c4eva dada released yazıyor...ixtreme de download a sunuldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzarafet

SIFIR 250 fw ATILMAMIŞ bakım kontrol maksatlı dahi olsa KUTU açilmamış...
    fw atılıp update ile orjinale dönmemiş cihaz ne kadar fiyat verirmisiniz
    biraz ürkek ve pipirikliyim kusura bakmayın

680tl kutusu açılmamış hiç bir işlem görmemiş makinadır fw siz fw müşterinin istegine göre ücretsiz atıyoruz
  • Sadece fat kasalar için mi çıktı 2.0?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Sadece fat kasalar için mi çıktı 2.0?

evet slim modeller için daha çıkmadı 2.0
  • Hadi ya tüh bea ama ilan başlığında ve içeriğinde slim modellere de uygulandığını yazmışsınız Yakup Bey onu değiştirin isterseniz şimdi birisi alttaki mesajları okumaz direk gönderir cihazı sıkıntı yaşamayın. Bu arada slimler için tarih var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 3 Ekim 2011; 12:58:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.