Şimdi Ara

Tüm oyunlarda kasma + fps düşme sorunu yardım..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma naptıysam bir türlü fps yi yükseltemedim bütün oyunlarda kasma donma yavaşlama oyunda akıcılık yok.Sistemimin özellikleri kısaca..

4 gb ram drr2
    Ati radeon hd 7850 2gb 256 bit
    Amd athlon II x4 620 Processor 2.60 ghz
    1 tb hdd
    windows 8.1 pro 64 bit
    500 watt güç kaynağı..

Isınma sorunu falanda yok.Yeni işlemci fanı bile aldım.Genede performans ve oyun akıcılığı sağlıyamadım.
    Birde buraya sorma gereği duydum.Sorun ne olabilir acaba.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• internetten senin sistemini high olarak gösteren bir oyunu kurup denermisin. şimdi hangi oyunda, nasıl test ettiğini filan yazmadığın için cevap vermek biraz zor oluyor :)
  • Lol de orta ayarlarda bile yavaşlamalar oluyo efectleri kaldırmiyo.Battlefield 3 multide düşük ayarda kasmalar yaşanıyo.Gta 4 de bile kasma gerçekleşiyo.Akıcı oynanmıyor.
  • sorunun kaynağı bu işlemcin büyük ihtimalle
  • İşlemcinin %20 den fazlasını kullanamıyom şöyle bi test yaptım lol e girdim bütün ayarları en yüksek yaptım.Fps 30lara bi düşüyo sonra kendiğinden tekrar 60 fps oluyo akıcı oluyo derken 35 40 lara düşüyo fps bende görev yöneticisinden takip ettim.Ve gördüğüm beni şok etti.2.60 ghz e kadar kullanıyo fakat %20 cpu kullanımı olması bios kaynaklı bir sorun gibi geldi eğer bunun çözümü varsa söyleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.