Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
13.658
Cevap
70
Favori
389.614
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM
Giriş
    5813 Mesaj

İyi iyi

Arayı açma yap arada testler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Backspace7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamdir 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5813 Mesaj
    R E Z A L E T

|
    |
  • Binbaşı
    1086 Mesaj

Siz değil miydiniz geçen hafta bana Telekom konusunda, çekim gücü sorunu yaşamıyorum ve telefon tutuşu bile çok önemlidir diyen? İki zıt sözünüz ile Telekom internet bağlantısı sorunu söyledim diye muhalefet oldunuz. Sorun var mı yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çekim başka birşey hız başka birşey. Bazı yerlerde iyi bazı yerlerde kötü, bu hepsinde böyle.

Ki şuan olduğum yerde bağlı istasyonda bi dandiklik var, full çekince hızlar öyle, 2 diş çekince düzeliyor. Buda telefonu tutuşuma göre sürekli değişiyor, umarım anlatabilmişimdir.

Sinyal seviyesine dikkat, sanki az önce 0.11Mbps veren o değil.

Turkcell'de böyle bi saçmalık yok mesela, her sinyal seviyesinde yüksek hızlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 24 Temmuz 2019; 1:25:37 >
    |
    |
    babasayfa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1944 Mesaj
    Ben boş zamanlarımda sürekli hız testi yapıyorum ama nedense bunları forumda paylaşmaya üşeniyorum. Bir kaç tane yenilerden paylaşayım.

|
    |

• Binbaşı
    1086 Mesaj

Niye o zaman koskoca firmayı sadece rezalet yazarak karalıyorsunuz. Gidin çeken bir yerde tekrar deneyin. O zaman 100 alırsınız, belki! Sizin söyleminizle bakarsak, kendi tutuş ve konum hatalarından dolayı koskoca firmaya çamur atıyorsunuz. Diğer konuda ben çekim dalgalanmasından şikayet ettim. LTE H+ H hepsini 3 dk içinde gösteriyor. Geldiniz, bende yok dediniz. Sözde, beni yalancı çıkardınız. Şimdi buna benzer laf ediyorsunuz. Telekomun dalgası çok fazla oluyor. Turkcell bu kadar olmuyor hatta çok çok az oluyor. Telekom 15gb 35₺ kullanıyorum. Turkcell lifecell de kullanıyorum. Konuyu dağıttığım için özür dilerim diğer kişilerden.

|
    |

Tekrar yapınca farklı çıkmış. Sorunu sizin gibi kişide veya telefonda aramak saçma. Sorun Telekomda. Sonradan yazmışsınız, Turkcell LTE çekiyor ise sadece full o çekiyor ve oynama olmuyor. 4.5G+ yazarken H ye düşen ve internet bağlantısı kopan Telekom var ortada.

|
    |

Sende 4G, 3G, 2G sürekli değişiyor ama bende sadece 4.5G'de sinyal seviyesi değişkenlik gösteriyor. Sana bunu anlatmaya çalıştım ama yok anlaşamayacağız.

Yeri gelir överim, yeri gelir yerin dibine sokarım bu ne seni ne de bir başkasını ilgilendirir. Beni tek operatörü kullanıp varı yoğuyla savunan fanatiklerden sanma.

İyi geceler.

|
    |
    babasayfa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu ana kadar turkcellde kendi telefonumda en yüksek gördüğüm hız oldu fatih mevlanakapı tarafı

|
    |

• Binbaşı
    1877 Mesaj

Hocam şikayet edin yeni baz vs. kursunlar ben 2 farklı yere şikayetle kurdurdum birinde yeni baz kurdular diğerinde olan bazı güncellediler. Turkcell diğerlerine göre daha çok kaale alıyor sanırım şikayetleri telekomada şikayet ettim tınlamadılar bile.
    |
    |

Siz yanlış görmüşsünüzdür Turkcell bu heryerde çeker

|
    |

Misafir olarak gittigim bir yerdi o yuzden bunu orada yasayanlara birakiyorum :)

|
    |
    Mustafa Dmrl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3052 Mesaj

|
    |
    krkmz1666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    21007 Mesaj

DEMEK Ki hız sınırlaması yok lifecell
    |
    |
    ezimuse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaşadığım yerde 10 yıldır TT baz istasyonu kurmadı. Gerçi o zaman da yatırım planlarımız arasında yoktu diyordu halen 4G ile TT bayağı toparlardı çekim konusunda da. Neyse ki artık turkcelliyim
    |
    |
    Mustafa Dmrl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yarbay
    10642 Mesaj

Muratlı Kırkkepenekli tarafında da zayıf çekiyor. Diğerleri istasyon kurmuş, Turkcell ise Sarılar ve Aşağısevindikli istasyonlarından hizmet veriyor ama yetersiz; hani evlerin içinde sıkıntı oluyordur. Şahbaz'a yakın da Türkgücü tarafında ve Silverside Hotel'de baz istasyonları var. Sinyal ulaşır, kapsamaya girer ama içerilerde verimli çekmez. Halk da talep etmezse, kimse gidip oraya kurulum yapmaz.
    |
    |

Normalde olmasa da yoğun kullanımda önceliklendirme kaynaklı bir kısıtlama oluyordur.
    |
    |
    krkmz1666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
emek server
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.