Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.158
Cevap
87
Favori
730.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR SPEEDTEST'TEN YAPTIĞINIZ TESTLERDE NE KADAR KOTALAR GİTTİĞİNİ BİLİYORSUNUZ DİMİ ZIRT PIRT TEST YAPMAYIN ÖZELLİKLE YÜKSEK HIZLARDA 100-200'ER MB KOTA YER HER TESTTE :)
  • İstanbul / Eyüp Sultan Camii
    Bu mesaja eklenen görseller:

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki yıl önce İstanbul'da hafif bir deprem olmuş telefonlar kitlenmişti. Hala köylerde ve kırsal kesimde telefon asli görevi olan konuşma için yetecek alt yapıya sahip değil. Yolculuk yaparken telefon görüşmesi kesilmesi yaşıyoruz. İnşallah bunlar da çözülür.

Herşeye rağmen 4,5 g bir ihtiyaç ve yukardaki hızlar heyecan verici. Güle güle kullanalım inşallah.

• avrupa bu hızları görünce öpüp başına koyuyor (Nedenini aşağıdaki linklere koydum) Bizde şuan ortalama hız 35-40Mbps gibi sanırım LTE benim beklediğimden iyi çıktı açıkçası sadece çıkışta çok yüksek hızlar vericez diye çok gaza getirdiler insanları şuan bile dünyadaki LTE hızlarını yakalarız biraz kota verseler birazda kapsama genişlese tadından yenmez

Avrupa ülke ortalamaları : How European countries compare in 4G performance

Avrupa şehir ortalamaları : Ranking European 4G cities by speed

Son yayınlanan dünya kapsama ve hız raporu : The State of LTE (February 2016)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hat= Vodafone
    Lokasyon= Zümrütevler
    Şebeke= Öte
    Cihaz= Xperia m5
    Download=21.35 mbit
    Upload= 12.86 mbps

Aynı bölgede yaptığım 3g testi ile arada 3 kart fark var ancak daha önceden hspda ile 15 mbps gördüğümü hatırlıyorum. Kısacası aylardır kafamızı ütülediklerine değmedi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsun - İlkadım(merkez)
    VODAFONE 4G TEST SONUCU

VODAFONE 3G TEST SONUCU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 1 Nisan 2016; 6:57:43 >

• Istanbul _ Beylikduzu halen h+ :)

• asus zenfone 2 kullanmakta ve balıkesirde yaşamaktayım simkartıma kadar herşeyimin tam olmasına rağmen 4.5g kulanamıyorum ne yapmam gerekiyor ?
  • hackernofear1 H kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olur mu kardeş ya, 2 mb lik fotolar önceden 2 mb giderken şimdi daha hızlı bir nete sahip olduğumuz için daha mı fazla gidecek sanıyorsunuz. Mb gb bunlar sabittir. Sadece önceden 10 megabit ile indirirken şimdi 100 megabit ile indiriyoruz. Dosya aynı dosya bir şey fark etmiyor. Belli bir indirilecek dosya var. Telefon hızını test etmek için o dosya yeterli. 4g hızını test edeyim diye 150 mb lik dosya download etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 1 Nisan 2016; 6:38:41 >
  • ahaha millet nasıl heyecanlı :D faturalarınıza 3.5 attıracak paketler hazırlanmış bile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: august_rush

asus zenfone 2 kullanmakta ve balıkesirde yaşamaktayım simkartıma kadar herşeyimin tam olmasına rağmen 4.5g kulanamıyorum ne yapmam gerekiyor ?

3g baz istasyonu sayisinin 3te 1i 4g baz istasyonu var. Yaygin degil henuz. Zamanla iyi duruma gelecektir ama. Muhtemelen yakininizda 4g baz istasyonu yok.

Cok takmayin kafaniza, olanlar da testleri yapip 3gye kosa kosa döndü test yapmaktan baska bir islevi yok henuz

• take a minute T kullanıcısına yanıt
    kampüsteyim valla sinir bozucu 3g şebekelri rahatlamış halde fakat gayet iş görüyor neyse mecbur beklicez sanırım elden gelen yok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche55

Samsun - İlkadım(merkez)
    VODAFONE 4G TEST SONUCU

VODAFONE 3G TEST SONUCU

Şu resimleri küçük koyun insan görecek bunları insan.. (Cem Yılmaz Doritos Reklamı)

• Suan son durum bu.
    Ankara- havaalani

• Tam da buyukcekmece h+diye yazmaya başlamıştım birden 4G işareti belirdi:) Bu da hız testinin sonucu samsung s6 da. Vatana millete hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzen Larry Balki -- 1 Nisan 2016; 6:49:27 >
  • An itibariyle Kavacık Merkez

• quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

An itibariyle Kavacık Merkez

Sizinde degerleriniz guzel upload baya guzel
    Simdi uyandim bir test yaptim İstanbul Fatih

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Mobil üzerinden yolladığım için boyutuna müdahale edemedim çok mu büyük görünüyor? :D
  • Kartal cevizlide 4'de iki çekiyor 4g , ona rağmen 28ping 75 down 45up bence gayet başarılı başlangıç

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.