Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.158
Cevap
87
Favori
730.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani tam tersi aslında. Turkcell genel olarak pek cok yerde iyidir. Bu sekile kotu oldugu yerler cok nadir denk gelinir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Şans işi demekki. Müşteri hizmetlerine ev adresim için kayıt bırakmıştım ocak 2019 da ancak bana çalışma yapmayacaklarını söylemiştiler. BTK’ya şikayet ettim geçen hafta, arayıp kat bilgisi detaylı adres istediler tekrardan. İnceleme başlatacaz dediler.

Zamanında sınırsız 4.5g superbox paketleri varken almayı düşünmüştüm, 3 evde de kullanabilirim diye. Arabayla bir yere giderken de arabaya koyarım mobil net paketini iyice düşürürüm demiştim. Ancak bu hız seviyeleri yüzünden vazgeçmek zorunda kalmıştım. Köyde çok daha yüksek hızlar alıyorum merkeze göre turkcellde. Yaylada ise yayla sezonu bittiğinde 300 mbit üstü hızlar gördüğüm oldu. Ama merkezde evimde 1 mbit görsem mobilden şükrediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani sizinki biraz sanssizlik olmus boyle noktalar olabiliyor umarim gerekli islemler yapilir ve hiziniz en azindan makul seviyelere gelir.

• Vodofone band 8 hizi cok iyi.Hep boyle hizlar bulundugum yerde.Gece 100u gorur heralde
    TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• Maçtan dolayı galiba hızlar 15'e kadar düşmüştü ancak toparladı. Millet mobile abandı

• Istanbul / Silivri / Alipaşa mah.
    Upload olarak coktugu bir an turkcellin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 15 Ekim 2019; 11:28:43 >
  • sssss5 S kullanıcısına yanıt
    Bugün Çiftehavuzlardayız Turkcell de cortlamış herzaman ki gibi çalışamıyorlar bizimkiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bugün Çiftehavuzlardayız Turkcell de cortlamış herzaman ki gibi çalışamıyorlar bizimkiler
    Ne iş yapıyorsun sen Bursagazda fatura işleri falan mı? Bizim merdiven girişine gelen tüm ekipler fatura kesmek için sokağa çıkmak zorunda kalıyor. Turkcell bizim evde 10 yıldır hiç çekmiyor.

• sssss5 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sen kapıyı açık tut bizimkilerde gelir

Bizim evde de senelerdir aynı bir çok yer var sadece bu bir örnek
  • Öğretmenler mh.

• Sayın ******, BTK tarafından Şirketimize iletilen başvurunuzda bulunduğunuz bölgede yaşadığınız sinyal sorunu şikayetiniz ulaşmıştır. Şikayete konu bölgenin mevzuata ve yönetmeliğe uygun olarak 2G ve 3G kapsama alanı dahilinde olduğu ancak coğrafi koşullar nedeniyle sinyalin bölgede düşük seviyede olabileceği belirlenmiştir. Yaşanan durumun giderilmesi için planlanan bir çalışmanın bulunmadığını iletmek isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ

BTK'dan bana gelen yanıt. Evim için şikayette bulunmuştum. 2G ve 3G kapsama alanı dahilinde diyor ama ikisiyle de googlea bile zar zor giriyorum. Ayrıca bazen sinyalin tamamen kesildiği de oluyor. İtirazda bulundum yine BTK üzerinden bakalım sonuç ne olacak. Detaylarını paylaşırım forumda.
  • Bence çok fazla talep olmadığı sürece birkaç şikayetle oraya yatırım yapmazlar. Nasıl bir kör noktada kalıyorsan 2G 3G 4G alayı pert..

Ha planlamaya dahil etseler de 1 seneden önce birşey olmaz söyliyim. Bu konuda 3 operatörden de çok çektim süreci az çok biliyorum.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullanmıyor etrafta kimse, hat kurumsal olduğu için değiştirmiyorum da. Diğer operatörlerden hattım olmazsa çıldırırdım cidden. Şehrin en kalabalık mahallesinde, bulvar üstünde oturmama rağmen telefon çekmiyor. Şaka gibi.
  • İşlerine gelirse ilgileniyorlar bize de sözle çekmeyen yerlere mobil istasyon getirecekti sonra döndü dansöz gibi kıvırdılar .

kurulsal hat olunca ilgilenmiş gibi yapıyorlar göstermelik
  • 54SaKaRYa5454 kullanıcısına yanıt
    Bende ki band8'de böyle....

• TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

TELEKOM 9003G

• Turkcell
    İstanbul Silivri mimarsinan mh

• Evde akşam olunca iyice çöktü ya

Düzeltseniz şunuda pass paketlerinin tadını çıkartsak.

• Vodafone Siirt Merkez Full 4g+ 1800 mhz hız 0.88 mb Evet 1 mb altı EDGE hızında 4g Vodafone de koş vatandaş

• TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

Turkcell 4.5G Platinum
    *Farklı telefonda Denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 17 Ekim 2019; 10:32:21 >
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.