Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.143
Cevap
87
Favori
729.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bu güne kadar turkcell ile 2 şehir merkezinde de hız testi yaptım, 10 mbit üstünü göremedim 4.5g ile. Rize meydanda 1 mbit bile hız veremiyor. Türk telekom ile neredeyse 300 mbit aldığım oluyor, 4.5G çeken yerlerde ortalama 100-175 mbit arası hız alıyorum. O yüzden dedim nazar değmesin beklenmeyen şeyler turkcellden diye.
  • Anliyorum. Fakat sizin yasadiginiz durum bence cok istisna. Zaten paylasilan hiz testi resimlerine baktigimizda durum sizdeki gibi gorunmuyor turkcell tarafinda. Sanirsam sizin orada turkcellin biraz mesai harcamasi gerek. Ben turkcell ile bulundugum yerde 360 mbiti gordum evde genel olarak her zaman 100 ustu goruyorum o hizi sabah 5 gibi uyanmistim aklima geldi bi test yapayim yogunluk yokken ne cikacak diye ve o hizi gordum. Telekomda ise 140-150 maksimum bulundugum yerde gorebildim evimde ise genel olarak 80-90 gorebiliyorum durum gayet iyi aslinda. Esas vahim olan Vodafone. Evimde 6-7 yi gectigini gormedim ve genel anlamda 0.25 ila 3 mbit arasi birseyler cikiyor hep. Kisacasi aslinda hepsinin cok iyi veya kotu oldugu yerler var ama turkcellde kotu olan yer gordugum kadariyla cok az.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sopalı - Vodafone

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell Sancaktepe
    Biraz daha hız gelse dünyada 5g hız rekorunu kırıcam shjsjs o değil burda Turkcell berbat TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• quote:

Orijinalden alıntı: ibozdag

Esentepe Akdo civarı sizin kaç
    Batı kırsalında şimdi aldığım en yüksek hız bu. Şehir merkezinde 150'leri görüyorum.

Edit: mesajı attıktan sonra bir test daha yaptım ve aldığım en yüksek hız artık bu kırsalda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 14 Ekim 2019; 3:2:22 >

• Bismillahirrahmanirrahim Türk Telekom çıldırdı sanırım yeni bir şeyler deniyor Her testte hız artıyor ama bu son radde büyük ihtimalle.
    Kahramanmaraş Batı kırsalı

Yaptığım tüm testler aynı lokasyonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 14 Ekim 2019; 3:19:41 >

• İstanbul Çekmeköy
    Turkcell hız patlaması TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanctn98 -- 14 Ekim 2019; 9:5:7 >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Geçen Fsm deki istasyonda çalışanlar vardı .Arasıra sinyal gidiyor diye arızaya gelmişler lte çalışmaları var istasyonlara ekleniyor dedi . 60 tane eklenecekmiş sene sonuna kadar.

Genelde sene sonunda yapıyorlar bu çalışmaları nedense.

daha önceden volte de görüşme sırasında hatta kopmalar olurdu şimdi geçişler başarılı bu operatör güncellemesiyle-mi istasyon engellememesiyle mi oldu bilmiyorum .
  • Bu konuda 3. Sahislara hakaret ettigim icin uyari verilmis. Ben kimseye hakaret falan etmedim. Kim bu 3.sahislar? Belli kisiler alindi onlar istedi diye de bize uyari verildi sanirim. Ahbap cavus iliskisi sadece iktidar ve onun alt kollarinda yok anlasilan her yere sirayet etmis...

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Bence de istisnai bir durum, başka bir izahı yok. Evet mobilde Türk Telekom da kötü değil ama Turkcell mobilde en fazla yatırım yapan operatör, eline kimse su dökemez, adil olmak lazım.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Valla Band20 shalar acilen takviye yapmaları lazım. Sadece B20 varken artık iş kanser boyutunda idi, akşamları 3G'ye alıyordum.

Şimdi bile B3 ancak bu kadar toparlayabildi. 40 bin civarı nüfuslu bir bölge, tek baz yetmiyor artık.
  • Ben konuyu düzenli takip etmeye çalışıyorum. Hiç bir hakaret içerikli mesajınızı görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

İstanbul tt beykoz sahil. (Kalabalıkta yapmıştım)
    Aynı bölgede yaptığım bir test sonucunu daha ekleyeyim. (görsel eklemeye çalıştım olmadı elle yazacağım)
    63.10 33.80
    20bin nüfuslu MEMLEKETTE band 20 varken 85 aldığımı bilirim

band3 eklenince hızlar düştü kullanıcı da arttı önceden herkes 3g de kullanıyordu
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Ben isim vermedim ki hocam. Ama sunu iyice anladim ki forum yoneticileri tt ye ve trollerine laf ettirmiyor.

Yok hocam ben kimseye hakaret etmem zaten. Ilginc ne diyim.

Hocam frekans 2600 ama ben yanlış yüklemişim

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Resimde 1800 gorunce o yuzden yazdim gozden kacMis olabilir diye.

Bölge bölge değişiyor kalite demekki. Ben turkcelli her yerde kötü sanıyordum, forumda memnun olanları görünce ilk başta şaşırmıştım açıkçası.

• Bu akşam, Rize Merkez Tophane Mahallesi, Kültür merkezi karşısında yaptığım hız testi. En kısa süre içinde Türk Telekom ve vodafone ile yaptığım testleri de paylaşacağım.

• 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.