Şimdi Ara

Tüm Nokia telefonlar Android P güncellemesi alacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: Kenan Memedov

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Zaten Samsung dahil çoğu üretici 2 update veriyor. Önemli olan üçüncü gelecek mi?

900 tl ye 2 tane update alan samsung telefon var mı?

Samsung un 900 tl lik cihazları 1 update bile zor alıyor veya hiç almıyor bile

Kaldı ki sony de 900 tl lik cihazlarını güncelleme yapmıyor

Ben sizin yerinizde olsam samsung yazmaya utanırım 900 tl ye 2 tane update alan tek bir telefon vardı o da gm 4g idi

Akıllı bir insanın aradaki uçurum gibi farkı anlar 3 update alınca firma yeni telefon satamaz zaten samsung ta bunu kullanıcının alehine kullanıyor

Bakın S6 ailesi ve Note5 için Android Oreo konuşuluyor yani bu cihazlar üçüncü büyük güncellemelerini alabilirler.

900 TL'lik cihaza güncelleme verilme mevzusu değil olay. Asıl olay HMD Golbal'in kendine yer edinmek için kullanıcıların en çok dert yandığı güncelleme konusunu lehine kullanması.

S6 ya ve note 5 e Oreo falan gelmez sallamıştır bir yalan manyağın teki sonra herkes inanmıştır ben zamanında gördüm tecrübelendim bir sürü haber sitesi j2 için android 6 alacak demiş ama ortada hiç bir şey yok hepsi yalan çıktı samsung desteğe sorunca her cihaza güncelleme gelecek diyorlar umursamıyorlar bile

Hmd global güncelleme vermeseydi daha iyi bir yerlere mi gelecekti en azından adamlar sıkıca söz verip bir nebze de olsa arkasında durmuşlar samsung telefon güncelleme alırken zaten hep allaha emanet bir şekilde alıyor adamlar 2.güncellemeyi zor veriyorlar 3.güncellemeyi beklememek lazım boşuna.

Güncelleme isteyenler için adres belli. ROM.

Cihazı için ROM varsa yüklesin.

Apple'da cihaz yavaşlatıp öldürüyorlar zaten.

Dediklerinize katılıyorum hocam

Samsung öyle bir firma ki çoğu telefonu için sürüm yükseltme Rom u bile yok malesef

Apple hocam yavaş yavaş çekiyor yaptığı cihazın fişini samsung yeni cihaz yaptıktan sonra fişi çekmesi bir oluyor

Bana kalırsa burdaki en pis hantal firma samsung gibi görünüyor acayip bir tarzı var

Huawei, Xiamoi varken Samsung almak hata hocam.

Samsung'un devri biteli çok oldu.

Sevdalıları alıyor bir tek.

Hocam ben nerden bileyim be alırken aklım başında değildi biraz farklı bir markanın telefonunu almak varken gidip samsung aldım boşu boşuna kendimi harcadım bozulana kadar mecbur devam param var da ailem istemiyor izin verseler 5dakika daha samsung kullanmam değiştirir atarım memmuniyet 0 zaten

Bu arada demişken s6 bu saatten sonra android 8 de kasma yapar haberler falan yalan insanlar boşuna ümitlenmesin

Hangi cihazı kullanıyorsunuz?

J2 2015 modelini kullanıyorum 700 tl ye ne güzel cihazlar vardı samsung almak tam bir facia oldu hocam

O kadar cihaza var ama sizinkine yok. Kullanan fazla yok sanırım.

https://download.lineageos.org/

Evet hocam çok şanssızım gerçekten j200g modeli için android 7 var ama j200f için yok

Samsung firması aynı telefonun modelini değiştirip değiştirip satıyor bizden vazgeçin diye takla atıyorlar

Piyasaya hakim olmanın yegane yolu.

Bir müddet işe yarıyor.

Ama performans yarışı tavan yapınca yemiyor maalesef.

Artık sadece bilgisizlere ucuz telefon satabiliyorlar.

• Kullandığım Xperia C4 kutudan 5.0 ile çıktı. 5.1 ve en son 6.0 aldı. Üst segment de değil.

Normalde güncelleme yapmam, eğer gerçekten güncelleme yapmaya değer özellikler varsa yaparım. Kutudan çıktığı sürüm stabilse bence maceraya gerek yok. Yıllarca kullanılabilecek iken bir güncelleme ile hiç olabilır-ki birçok firma sistematik olarak bilerek bunu yapıyor. Güncelleme yapmadan önce yeni gelen sürümün neler getirdiğine bakmak gerek. Mesela xperia c4ün kamera arayüzü felaketti her yerde butonlar falan. Son güncellemede baya güzel yapmışlar. Ekrana küçük bir slaş karakteri yaptığım zaman ön ve arka kamera değişimi oluyor. Babamın firması değil ya eleştirdiğim yanlarıda var. Ana konusunda yazdım.

İki arkadaşımda J3 var. Sanrım 5.1 sürüm var ve daha da güncelleme almayacak. Siz J2 için bekliyorsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce Nokia 6 aldım özelliklerine bakmadan şu an o kadar memnunum ki ne Sony ne Apple ne Samsung ve ben bu telefona 1300 lira verdim taş çatlasın ama gerçekten kalite akıyor deneminizi tavsiye ederim. Gerçekten denediğinizde anlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Lawrence

Kullandığım Xperia C4 kutudan 5.0 ile çıktı. 5.1 ve en son 6.0 aldı. Üst segment de değil.

Normalde güncelleme yapmam, eğer gerçekten güncelleme yapmaya değer özellikler varsa yaparım. Kutudan çıktığı sürüm stabilse bence maceraya gerek yok. Yıllarca kullanılabilecek iken bir güncelleme ile hiç olabilır-ki birçok firma sistematik olarak bilerek bunu yapıyor. Güncelleme yapmadan önce yeni gelen sürümün neler getirdiğine bakmak gerek. Mesela xperia c4ün kamera arayüzü felaketti her yerde butonlar falan. Son güncellemede baya güzel yapmışlar. Ekrana küçük bir slaş karakteri yaptığım zaman ön ve arka kamera değişimi oluyor. Babamın firması değil ya eleştirdiğim yanlarıda var. Ana konusunda yazdım.

İki arkadaşımda J3 var. Sanrım 5.1 sürüm var ve daha da güncelleme almayacak. Siz J2 için bekliyorsuz.

Bu saatten sonra samsung tan güncelleme beklemem zaten bir daha samsung telefon almam

• quote:

quote:

Kullandığım Xperia C4 kutudan 5.0 ile çıktı. 5.1 ve en son 6.0 aldı. Üst segment de değil.

Bu saatten sonra samsung tan güncelleme beklemem zaten bir daha samsung telefon almam

Samsungun en sevdiğim özelliği arama ekranıydı. Duyduğuma göre touchwiz o eski lanet touchwiz değilmiş.

Arama ekranında kişi listesinde bir kişiyi aramak için sağa kaydırma, mesaj için sola kaydırırdım. Büyük rahatlıktı. Rahatlık battı gidip sony aldım. Numara çevirme ekranı ayrı bir program, kişi listesi ayrı bir program. Samsungtaki gibi kaydırma hareketleri yok. Hepsinin bir sıkıntısı var işte.

• Android aslında güvenliği çok iyi olmaması dışında güncellemesiz Apple'ın verdiği 5 senelik güncellemeye eşit kullanım sunuyor. Arkadaşımdan birisinde 5s var son güncellemeyi bu sene aldı telefon İos 11i ama çocuk hafıza yok öldü gitti telefon diyor. Whatsup resimlerini alamıyor o derece. Güncelleme yapamadığı için uygulamaları kullanamamaya başlayacak.

Android öyle değil. Jelly bean 4.1.2 hala her türlü desteği alıyor. 2013 Nisandaki cihaz hâlâ yanmadı, basit mesajlaşma, youtube, whatsup, internet işlemlerini yapabiliyor. Şu var ddğruya doğru:Cihaz kasıyor. Ama bu 1, 2 senede Android bu açığı bayağı kapattı muhtamelen 700 liralık bir cihaz çok rahat 5 sene götürür.(Güncelleme manyağı değilseniz benim gibi)

Tek sıkıntı oyunlarda olacaktır.

Telefonlarda Fiyat/Kullanım Süresi denkleminde bence 300 lira makul bir fiyat. 5 sene kullanılacak bir cihaz için güncelleme de alacağı için 1500 lira seviyesi verilebilir.

• quote:

quote:

quote:

Samsungun en sevdiğim özelliği arama ekranıydı. Duyduğuma göre touchwiz o eski lanet touchwiz değilmiş.

Arama ekranında kişi listesinde bir kişiyi aramak için sağa kaydırma, mesaj için sola kaydırırdım. Büyük rahatlıktı. Rahatlık battı gidip sony aldım. Numara çevirme ekranı ayrı bir program, kişi listesi ayrı bir program. Samsungtaki gibi kaydırma hareketleri yok. Hepsinin bir sıkıntısı var işte.

Ben de o özellikten nefret ediyorum birisini yanlışlıkla arıyor hep

Siz en güzelini yapmışsınız hocam samsung cihazları halen kasıyor felaket gibi

• Yalan yanlış konuşmayın.

Samsung'un eski nand chiplerinden dolayı KASMA MESELESİ vardı. O chipler de zaten hakkın rahmetine kavuşturuyordu. Çöplükler bol miktarda Note , Note 2 ve 80 milyona yakın satış yapan S3 dolu sırf bu yüzden.

1.5 senedir S7 kullanıyorum 1 major 4-5 defa da irili ufakı güncellemeler aldı. Zerre yavaşlamadı. Aldığım gibi kullanıyorum. Note 2 de kullanmıştım; 4.1.2 den 4.4.2 ye geçtiğimde böğürmesini biliyordum cihazın.

Sizin aldığınız cihaz giriş seviyesinin de giriş seviyesi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.