Şimdi Ara

Tüm Lol oynayan DH üyelerine akıl sağlığı diliyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ok
  • Tr pişmanliktir

• Bu isimleri görüp oyundan çıkmamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheB0SS

quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

ya birşey soracam size hakkikaten gerçekçi olmak lazım..

Benim yasım 30 türk serverinde oynadıgımda genelde bana 19- 45 arası oyuncular denk gelirdi ve harbiden koşup koşup kuleye bodozlama da girerlerdi küfürde ederlerdi ve adama neden boyle yapıyorsun dediğimizde bilmiyordumki diyenler bile var ( derecelide )

ya ben su oyunda 10 yasın altında olupta saygısıyla oyunuyla 25-30 yasındayım diyen ailesini küfüre karıstıran lafta büyük insanlardan daha düzgün cocuklarımızıda gördüm..

artık şu yaş olayını yapmayı bırakın zaten bunu yapanda ya orta okul çağında bir cocuktur yada lise cagında ergenliğe girmiş ve kendini 40 yasında adam zanneden genclerimizdir..

Aslında türk serverinde temizlenmesi gereken sizlersiniz boyle saçma bir görüşe sahip oldugunuz için..

Oyun = çocuklar içindir ama cocuk ruhlu biz büyükler de oynayabilir demektir...

AŞAĞIDAKİ RESMİ konuyu acan arkadasımızın forumda ilgilendigiği konulardan bir resim kendi profilinde gördüm..

Tüm Lol oynayan DH üyelerine akıl sağlığı diliyorum.

SORUYORUM SANA GÜZEL KARDEŞİM SEN KAÇ YAŞINDASIN?

Başkası olamaya çalışmakla asıl kendinizi yok edersiniz başkada elinize birşey geçmez...Neyseniz osunuzdur

Cuk oturmuş.

Bu arada Ozzy ye katılıyorum.

• Adam jungler oynamış zaten farmına laf etmeye gerek yok ezilen bi takımda nekadar olabilirdi ki?
  • hadi başarılar.
  • Sana silver yolu gözükmüş kardşhim ;)

• Onlar.. Artık aramızdalar. (karizmatik ses tonu ve ardından oraya giden geri dönemedi bakışı)
  • ARKADAŞLAR LOL OYNAMAYIN LOL İNSANLARI İNTİHARA TEŞŞEBÜS EDİYO İNSANLARIN ZİHİNLERİNE GİRİP ONLARI MANLİPÜLE EDİYO VE MAÇ KAYBETTİKLERİNDEDE PCLARINI KIRIYOLAR VE PCLARI GİTTİĞİ VE BİTANE DAHA ALAMDIKLARI İÇİN İNTİĞAR EDİYOLAR!!!!!!! BAZI KARAKTERLERİN GÖBEKLERİ GÖZÜKÜYO VE BU BENİM MİDEMİ BULANDIRIYO!!!!!!! HEM LOL OYNAYANLARIN %380955748574.5İ ANİME İZLİYOR VE BİLİYONUZKİ ANİME ÇOK İĞRENÇ GÖBEK VE KAN VAR 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.