Şimdi Ara

Tüm Lol oynayan DH üyelerine akıl sağlığı diliyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler olan burda. Kardeşlerimiz karneleri aldılar yanımızdalar. Hepinize şimdiden geçmiş olsun. O skor 4-0 dı başta en son bu oldu malesef.

• karneleri almadan önce de hep vardılar ki
  • serhat babayı görüyorsun ve çıkmıyorsun KAYBETMEYE MAHKUMSUN.
  • Karşına gelse konu açacakmıydın
  • Ok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlar her zaman var kaçış yok

• 3erkay ve serhat baba :((((((((((:((((((888(((((((((:(((
  • serhat baba. KraLComBo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuklara laf atıp aynı lig de olmak
  • Sanki karsi takimda karne alan yok bahaneler bahaneler

edit : bende karne aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meTenet -- 14 Haziran 2014; 10:39:28 >
  • Dereceli girenler düşünsün
  • Oha warmog

• ya birşey soracam size hakkikaten gerçekçi olmak lazım..

Benim yasım 30 türk serverinde oynadıgımda genelde bana 19- 45 arası oyuncular denk gelirdi ve harbiden koşup koşup kuleye bodozlama da girerlerdi küfürde ederlerdi ve adama neden boyle yapıyorsun dediğimizde bilmiyordumki diyenler bile var ( derecelide )

ya ben su oyunda 10 yasın altında olupta saygısıyla oyunuyla 25-30 yasındayım diyen ailesini küfüre karıstıran lafta büyük insanlardan daha düzgün cocuklarımızıda gördüm..

artık şu yaş olayını yapmayı bırakın zaten bunu yapanda ya orta okul çağında bir cocuktur yada lise cagında ergenliğe girmiş ve kendini 40 yasında adam zanneden genclerimizdir..

Aslında türk serverinde temizlenmesi gereken sizlersiniz boyle saçma bir görüşe sahip oldugunuz için..

Oyun = çocuklar içindir ama cocuk ruhlu biz büyükler de oynayabilir demektir...

AŞAĞIDAKİ RESMİ konuyu acan arkadasımızın forumda ilgilendigiği konulardan bir resim kendi profilinde gördüm..

SORUYORUM SANA GÜZEL KARDEŞİM SEN KAÇ YAŞINDASIN?

Başkası olamaya çalışmakla asıl kendinizi yok edersiniz başkada elinize birşey geçmez...Neyseniz osunuzdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 15 Haziran 2014; 5:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blca

serhat babayı görüyorsun ve çıkmıyorsun KAYBETMEYE MAHKUMSUN.

• serhat baba ne lan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen önce farmına bak da ondan sonra laf et bence takımına.
  • O degil de nasil bi illet eslestirme sistemiyse smurf hesapta mmr iyi diye karsiya diamond atiyor yanima gold atiyor allahin belasi bebelerle ugrastiruyorlar smurf kascam diye oyundan sogudum birakma asamasina geldim allah kahretsin hepsini sipastik mallar.

• - wl ile goldsun.
    farmın op.

bence gümüşü hak ediyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 14 Haziran 2014; 14:14:41 >
  • Karne alan herkes noob mu oyunda bir sürü liseli çilingir var
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

ya birşey soracam size hakkikaten gerçekçi olmak lazım..

Benim yasım 30 türk serverinde oynadıgımda genelde bana 19- 45 arası oyuncular denk gelirdi ve harbiden koşup koşup kuleye bodozlama da girerlerdi küfürde ederlerdi ve adama neden boyle yapıyorsun dediğimizde bilmiyordumki diyenler bile var ( derecelide )

ya ben su oyunda 10 yasın altında olupta saygısıyla oyunuyla 25-30 yasındayım diyen ailesini küfüre karıstıran lafta büyük insanlardan daha düzgün cocuklarımızıda gördüm..

artık şu yaş olayını yapmayı bırakın zaten bunu yapanda ya orta okul çağında bir cocuktur yada lise cagında ergenliğe girmiş ve kendini 40 yasında adam zanneden genclerimizdir..

Aslında türk serverinde temizlenmesi gereken sizlersiniz boyle saçma bir görüşe sahip oldugunuz için..

Oyun = çocuklar içindir ama cocuk ruhlu biz büyükler de oynayabilir demektir...

AŞAĞIDAKİ RESMİ konuyu acan arkadasımızın forumda ilgilendigiği konulardan bir resim kendi profilinde gördüm..

SORUYORUM SANA GÜZEL KARDEŞİM SEN KAÇ YAŞINDASIN?

Başkası olamaya çalışmakla asıl kendinizi yok edersiniz başkada elinize birşey geçmez...Neyseniz osunuzdur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.