Şimdi Ara

Tüm konularda laf sokma çabası var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yılda en fazla bir kişi "kusura bakma ben de abartmışım özür dilerim" diyor adamla kanka oluyoruz ama genelde susan, vazgeçen adama bile fatality çekesim geliyor. Bir serengeti bir de burası kardeş hata yapmayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Burdakiler troll için yapıyor da bu özellik Türk insanında bulunuyor.Çünkü gerçekte yaşadıkları acıları başkasını ezerek çıkarıyorlar.
    9GAG'e hiç girmedin herhalde. Her resmin altı laf sokma yarışıyla dolu. Üstelik orada bütün dünyadan insanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

9GAG'e hiç girmedin herhalde. Her resmin altı laf sokma yarışıyla dolu. Üstelik orada bütün dünyadan insanlar var.

Alıntıları Göster
    Hiçbir millette bizim kadar sidik yarışı yok.Ben gerçek hayatı da kastediyorum.Onların mizahı öyle,bizim karakterimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63340B9F6 -- 17 Aralık 2018; 17:44:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

eski nickim emmremmr.

bak ne kadar yeni olduğuma.
    Sen yenisin galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Hiçbir millette bizim kadar sidik yarışı yok.Ben gerçek hayatı da kastediyorum.Onların mizahı öyle,bizim karakterimiz.

Alıntıları Göster
    Tüm milletlerin uzmanı olmana sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Tüm milletlerin uzmanı olmana sevindim.

Alıntıları Göster
    Biz Türkler herşeyi biliriz.

• Özellikle, düşük eğitimli ailelerin çocuklarında bu tarz olaylar çok sık görülür. Bunun asıl sebebi insanların, kaliteli bir ortamda yetişmediğindem çalışarak yada normal şartlarda başarılı olamayacağını düşünmesidir.

Düşünün sizden çok iyi birisi var. Yetenekli ve zeki ama kusurları var. Mesala bir okulda, bu kişi biraz daha bilinçli yaklaşıp okul ortamına "uygun" davranıyorsa diğer çocuklar bu çocuğun üzerine gidip, kusurlarını kullanıp, prim kasmaya çalışır. Sebebi onu kendi seviyesine çekmek ve kendini başarılı-değerli onu değersiz-küçük gösterebilmektir.

Özellikle bizim gibi toplumlarda liyakat düzeni iyi işlemediği için kim kimi bastırırsa kuralı işler. Takribi olarak ergenlikten itibaren bu düzen özelikle erkek çocukları arasında çok belirgin olarak görülebilir. 

• Türk insanı gittikçe hoyratlaşıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen öyle her yerde mevcut bu durum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bunu televizyon ve sosyal medyaya bağlıyorum. Ancak bu laf sokma yarışının sadece bize özgüolduğunu düşünmüyorum. Dünyanın her ülkesinde bu var. Kiminde az kiminde fazla - belli oranda her ülkede artıyor. Belki bizde daha hızlı artıyor diyebiliriz.

Televizyonda filmler, diziler vurdulu kırdılı - laf sokmalı. aşk konu edinen dizilerde ise aldatmalar, tekrar birleşmeler, partner değiştirmeler - ve bu çemberdeki laf sokmalar, üstünlük taslamalar.
    Yeşilçam filmlerini düşünüyorum da, Ediz Hun'a sevgilin seni aldattı dediklerinde adam kapıyı kapatıp yıllarca ortadan kaybolurdu.

Sosyal medyada ise herkes beğenilmek istiyor. düzgün yazan birinin yazısı beğenilmiyor. illa gerginlik olacak, saflar belli olacak, düşünceni destekleyenler seni beğenecek - beraber saldıracaksınız.

Bunun en bariz örneği survivor yarışması değil mi. biri çıkıyor herkese hakaret ediyor. herkes kısmından az biraz hoşlanmayanlar da bu lağım ağızlıyı destekliyor. yöntem bu

• aynen katılıyorum, insanların yararına gördüğün bişeyi paylaşıyorsun biri hemen atlıyor "günaydın", "mağara soğukmuydu" zart zurt.... aşağılama cümleleri... Birilerini ezmekten zevk alan beyin yoksunu kişilerin sayısı artışta...

• Çünkü forumun testesteron oranı çok yüksek bunun olduğu yerde rekabet yüksek olur

• Tartışmak yerine kaşınmak isteyen insan çok. Ondan oluyor.
  • Genelde niteliksiz kişilerde görünen durum.

Eğer karşıdaki böyle bir kişiyse kendi silahını tattırmak en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.