Şimdi Ara

Tum kizlar tarafından reddediliyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her şey güzel başlıyo, kizla yuz yuze konuşuyorum falan. Sonra ben bu kizlara yuzune soyluyorum benimle falanca yere gelir misin diye ilk once kabul ediyo.

Fakat canimi sıkan nokta sonra başlıyo. Gel zaman git zaman sanalda sorduğumda bana gelemeyeceklerini, işlerinin ciktiklarini soyluyolar. Bu durum en az alti kere farkli kizlar tarafindan yasandi.

Hayir tipim de kotu degil, para desen o da var, tarz giyinmeye basladim, muhabbetim de iyidir cok bos konusmayi da sevmem fakat yuz yuze kabul edildikten sonra reddediliorum. Buna bi cozum bulun beyler, nedir benim günahım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap verirdim ama işim var

• Belki de yanlış kızlara sormuşsundur dostum he

• Beyler yok mu bi cozum ya
    Sordugum kizlar da yanlis kizlar olabilir ama bu kadar kisi de ayni sonuc
    Sanki sorun bende gibi. @ÇöptenÇıkanPsikopatKEDİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızı bağlayamamışsın hocam yani bi şekilde. Nasıl olacağı kıza veya sana bağlı. Doğru noktadan vurman lazım

edit: bağlamanın yolu daha çok yüz yüze sohbetten geçer bence sanaldan daha etkilidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TK14 -- 25 Kasım 2015; 22:06:45 >
  • değişik bir şeyler yapmalısın, bunun gibi

• Kac yasindasiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebigmen

Cevap verirdim ama işim var

Kahkaha attim saolasin
  • Sen de artık erkeklere teklif et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qyzx -- 27 Kasım 2015; 6:50:24 >
  • Sevdiğim kıza açılmadım dün en yakın arkadaşımın koluna girdi beraber 40 dk kadar yürüdük. Saatlerdir bunalımdayım nasıl çıkarım bilmiyorum...

• Allah seni kanka olarak yaratmış.

Yanlış kızlarla takılıyosun. Bakış açını değiştir derim. İlla güzel kızla çıkıcaksın diye bir kural yok. Ben ancak amacı ego kasmak o daldan bu dala atlayım diyen kızlarla kanka olurum. Biri zaten etkilemeye çalışmaya çalışıyor köpeğim oldu haberi yok.

Benim gibi yapabilirsin sadece doğru kızı beklemek.. sırf bunun uğruna 5 kız reddettim hiç bi kızla çıkmadım ama onlar hakkında çok bilgim var..

• Tipsizsindir.Yakışıklı birini reddetmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsesif Kompulsif

Sevdiğim kıza açılmadım dün en yakın arkadaşımın koluna girdi beraber 40 dk kadar yürüdük. Saatlerdir bunalımdayım nasıl çıkarım bilmiyorum...

Ben hayatımın hatasını yapmıştım. Kızla ve arkadaslarıyla yürümek varken en yakın arkadaşımı da çağırdım kız beni unuttu çocuğa yürüdü .

Buna suçu tamamen kendime bulurum çünkü insanlar aşık olacağı kişiyi seçemiyorlar sende kızla yanlız olmaya çalış baktın arkadaşına yavşıyor ne haliniz varsa görün de bi dahada suratına bakma.

Bu acıların bi anlamı olmadığını 1 yıllık aralıksız depresyondan anladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.