Şimdi Ara

Tüm İşsizler Polisliğe Başvuruyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
3.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde mesleği olmayan ve bir yere kadar okuyup sonra bir şey olamayacağını anlayan herkes polisliğe başvuruyor.
    Hadi kendimizi kandırmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl kandırmayalım kardeş insanlara ekmek lazım iş lazım boyu puanı ve tutuyorsa neden gitmesin

• Ben başvuru yapmadım kafam rahat
  • Kardeşim 26 yaşında ve PÖH için başvurdu, işsiz güçsüz değil, bir gazetede yönetici pozisyonunda.
    Yani mesele sadece para değil
    Bende başvuracaktım yaş engeline takıldım
  • bende basvuracagim ama site acilmiyor bir turlu :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel harekat ise işsiz olduğu başvurmamıştır da normal polislik hakkında bilgim yok.
  • Ölmek için para alıyorlarmış,mesele devlet millet değil ha amaç para .su oligarşinin içinde kendini güçlü görünce hemen güçsüze satasiyor ,olay kafada bide bunun tedavisi de yok ohooo napcaz ?

• Şimdi kendimizi kandirmayalim. Basvuramiyorsundur kiskanmissindir

• En az lise veya dengi okul mezunu
    Askerlik hizmetini tamamlamış
    KPSS şartı yok
    28 yaşından gün almamış
  • B J K kullanıcısına yanıt
    Askerlık sartı kalktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sodasisesineoturanadam

Bırak vasıfsız işsizleri , üniversite mezunları mecburen polis oluyorlar . 4 yıl lisans okumuş başarıyla okulunu bitirmiş adam iş bulamıyor , kontenjan açılmıyor vs. Mecburen polis oluyo . Sadece daha fazla para kazanacak diye.

• Sanane?

• basvurursam 4 aya ölme garantim var biliyorum

• Dünyaca ünlü 3 firmada önemli pozisyonlarda görev aldım. İşi gücü bıraktım polisliğe hazırlanıyorum.

İş-güç meselesi değil bu. Anlayamazsınız.
  • polis_adayi P kullanıcısına yanıt
    Yav he heee

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyen'nin en iyi sanayii şirketlerinden birinde çalışıyorum, ben bile Özel Harekat Subaylığını düşündüm ama KPSS şartı istiyor ondan dolayı başvuramadım seneye olursa şansımı denerim. Neden dersen, yapı meselesi sarmıyor beni yaptığım iş... Yaşamak, daha doğrusu yaşamımı sürdürmek gibi bir gayem yok hayata bağlı bir insan değilim. Psikopat, acımasız bir yapım var. Atraksyon lazım bana.. Tabi parası da fena değil, şu an da fena kazanmıyorum ama... İnsanların birbirleriyle değil de işiyle uğraştığı iş lazım bana. Adam bana trip atamayacak işi, kendini düşünmekten. Statü de önemlidir benim için, karizması başka

Fakat genel olarak haklısın, başvuranların %99'u işsizlikten başvuruyor.
  • Ee battı mı sana isteyen istediğini olur sanane

• 19.pomemde kpss şartı yok diye biliyorum.

gözlük kullanıyorum başvursam problem çıkarmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P.O.B.

Türkiyen'nin en iyi sanayii şirketlerinden birinde çalışıyorum, ben bile Özel Harekat Subaylığını düşündüm ama KPSS şartı istiyor ondan dolayı başvuramadım seneye olursa şansımı denerim. Neden dersen, yapı meselesi sarmıyor beni yaptığım iş... Yaşamak, daha doğrusu yaşamımı sürdürmek gibi bir gayem yok hayata bağlı bir insan değilim. Psikopat, acımasız bir yapım var. Atraksyon lazım bana.. Tabi parası da fena değil, şu an da fena kazanmıyorum ama... İnsanların birbirleriyle değil de işiyle uğraştığı iş lazım bana. Adam bana trip atamayacak işi, kendini düşünmekten. Statü de önemlidir benim için, karizması başka

özle harekat subaylığı nasıl bi meslek ;))

• quote:

Orijinalden alıntı: tırıvırı123

quote:

Orijinalden alıntı: P.O.B.

Türkiyen'nin en iyi sanayii şirketlerinden birinde çalışıyorum, ben bile Özel Harekat Subaylığını düşündüm ama KPSS şartı istiyor ondan dolayı başvuramadım seneye olursa şansımı denerim. Neden dersen, yapı meselesi sarmıyor beni yaptığım iş... Yaşamak, daha doğrusu yaşamımı sürdürmek gibi bir gayem yok hayata bağlı bir insan değilim. Psikopat, acımasız bir yapım var. Atraksyon lazım bana.. Tabi parası da fena değil, şu an da fena kazanmıyorum ama... İnsanların birbirleriyle değil de işiyle uğraştığı iş lazım bana. Adam bana trip atamayacak işi, kendini düşünmekten. Statü de önemlidir benim için, karizması başka

özle harekat subaylığı nasıl bi meslek ;))

PÖH'ün bir tık üstü, PÖH gibi ota boka gitmezsin.. Eğitimi çok daha zorlu, daha donanımlı olarak çıkarsın sahaya. Maaşı daha fazla... Subay maaşına ek daha fazla tazminat alırsın. Subay maaşı polis maaşının neredeyse bir buçuk katı zaten. Ek tazminat imkanın da daha fazla.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.