Şimdi Ara

TÜM HAFİF TİCARİ ARAÇLAR(Anketli) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
0
Favori
152.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki

TÜM HAFİF TİCARİ ARAÇLAR(Anketli)

(En Son Oy Tarihi: 2.10.2021)
Giriş
  • CADDY NİN GİRDİĞİ YERE BAKINIZ ÜST TARAFTA BEETLE BİLE GİREMİO MALESEFF ÜZÜLEREK SÖLÜYORUM AMA N YAPALIM CADDY BUU
  • Fanatikliğin lüzümu yok.
  • FANATİKLİK DEĞİL BU YAPTIĞINIZ BÜYÜK HAKSIZLIK SADECE CADDY NIN N KADAR KAİTELİ Bİ ARAÇ OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTEDİM İNSANLARIMIZ KANDIRILMASIN 4 AYDA DÖKÜLEN ARAÇLAR ALAMASIN....

İŞTE BİZ BUNA FANATİKLİK DİYORUZ
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Caddy +1

Zaten oy sayısından belli oluyor en yakın rakibine 2 kat fark atmış :d
  • yaw hafif-ticari-binek araçlar arası yardımcı olunsun diye bir topic açtık nerelere geldi konu, yıldız, ncap falan tamam da, fiyat-performans-yakıt tüketimi- yedek parça + Türkiye şartları olarak değerlendirmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

TÜM YAZILANLARA BAKARAK + SADECE BERLİNGO VE COMBO KULLANMAMIŞ OLARAK - PARTNER VE CORSA 1,3 CDTİ KULLANDIM- ŞÖYLE DİYEBİLİRİZ SANIRIM ;

CADDY NASIL ALIRIM?
    36000 YTL VAR
    MOTOR GÜVENLİK 1. SINIF AMA BİRAZ ÇOK YAKIYOR, ARKADA İŞÇİLİK ZAYIF VE SOĞUK ALIYOR + AZ DA OLSA BALATA RİSKİ VAR
    CONNECT
    YİNE PARA VAR, MARKASINDAN DOLAYI PARÇA BELKİ SIKINTI YAPMAZ AMA AĞIR ARABA ÇOK YAKIYOR,MAKAS DEZAVANTAJ, FİYAT+ ÇOK YAKMASI SORUN DEĞİLSE OLABİLİR
    DOBLO
    UCUZ, FİAT OLD. DAN PARÇA DA UCUZ,AZ YAKIYOR, 1,3 MULTİJET MOTORU HAFİF ARACI İYİ ÇEKİYOR, AMA UZUN VADEDE --ÇOK KM. YAPILACAKSA-- DİĞER ARAÇLAR KADAR UMUT VAAD ETMİYOR, YÜKSEK HIZLARDA RAHATSIZLIĞI VAR
    COMBO
    EN ÇOK ŞİKAYET ALÇAK KULLANIMI VE DIŞ GÖRÜNÜŞLE İLGİLİ, KİMSE ÇOK YAKIYOR PERFORMANS ZAYIF DEMEDİ, , GÜRÜLTÜ-TİTREŞİM-YOL TUTUŞ HAKKINDA RAHATSIZLIKSÖYLENMEDİ, ALMAN MALI, 1,3 MOTOR KLİMAYLA SORUN OLUR DERSENİZ,1,7 MOTORU DAHA MANTIKLI GİBİ, TEK DEZAVANTAJI YEDEK PARÇASI GÖRÜNÜYOR, EN GENEL BAKIŞLA TÜM BU ARAÇLARIN ORTALAMASI GİBİ ASLINDA,--DOBLO GİBİ FİYATI DÜŞÜK VE AZ YAKIYOR AMA CADDY GİBİ ALMAN,PERFORMANSLI OPEL MOTORU VAR, İÇ KONFORU CADDY DEN İYİ, FORDA YAKIN, CADDYYE FORDA PARA YOKSA DOBLO YERİNE BENCE COMBO :))
    KANGO-PARTNER-BERLİNGO
    BENCE BU ÜÇÜ MOTOR PERFORMANSI AÇISINDAN AYNI, FİYATLARI ÇOK HAFİF YÜKSEK AMA AZ YAKAN ARAÇLAR, ASLINDA PARTNER VE BERLİNGO DA RÜZGARA UYUP MOTORU KÜÇÜLTSE,(1,5-1,3 GİBİ) ÇOK DAHA REKABET EDEBİLİR HALE GELECEKLER, KANGONUN 1,5 İ SE CİMRİ AMA POMPASI HAKKINDA SIKINTILAR VAR, BU ÜÇ ARAÇTA OMAYIP DİĞER ARAÇLARDA OLAN İSE -DOBLOYU KULLANAN SÖYLESİN BEN BU BAKIŞ AÇISIYLA TAM OLARAK TESTETMEDİM- ÖZELLİKLE CADDY, BU 3 ARAÇLA AYNI HACİMLİ 1,9 DİZEL MOTORA SAHİP OLMASINA RAĞMEN 150-160-170 LE GİDERKEN GAZA BASILDIĞINDA 3. VİTESDE 100 LE GİDERMİŞ GİBİ MÜKEMMEL İVMELENMEYE SAHİP, BUNU COMBO VE FORD İZLİYOR

VARSA TARAFSIZ FİKİRLER PAYLAŞINIZ...

• Yaw Forum Yöneticileri tartışmanın bitmesi için oylama yapmışlar. Oylama belli sonuçlar belli. Hala daha bakıyorum forum tartışmaları nerelere gidiyor. Nedir alıp veremediğiniz anlamıyorum şu arabalar yüzünden zamanımız akıp gidiyor buralarda birbirimize bir şeyler kabul ettirmek uğruna . Dünya da tek derdimiz bu kalmış gibi ...
    Kimse kimseyi bir araba markası yüzünden kırmasın kimse kimseye incitici küçük düşürücü alaylı sözler söylemesin. Arkadaşlar hepimizin arabaları bir numara. En önemlisi Allah Kazalardan Belalardan Altından Kalkamayacağımız büyük Afetlerden ve musibetlerden korusun. Herkesin Sağlığı Yerin de mi?
    Haaa önemli olan bu işte başta sağlık gerisi ha caddy olmuş ha doblo ne farkeder sonuçta makine bunlar hayatımızın bir parçası veya anlamı olmazssa olmazı değil ya...
    varın anlayın işte...
  • ekirike bravo gayet güzel yazmış....millet aldığı ya da alacağı ya da sevdiği arabayı övmese, fanatiklik yapmasa sorun yok aslında.
    arabayı kullanan ya da çok yakınları falan kullanmış olanlar, tarafsız, art niyetsiz yazınca çok da faydalı oluyor forumlar. ben birsürü şey öğrendim örneğin buralardan. ama vatandaş yazmış " yok xxx araba kral, yolda ezerim, yok geçerim, yok rampada bilmem naaaparım" niye yazıyosun ki bunları?
    şu kadar yakar de, bakımı şu kadar para de, parçası iyi de kötü de, pahalı de, uzun yolda şöyle de....memnunum ya da değilim de. ohhhhhhh. bu kadar işte.
    alın size bi örnek, opel sayfasında vatandaşın biri gayet de faydalı bi hususda topic açmış, ankaraya yabancıyım, var mı iyi servis tavsiyeniz diye, 3-5 tane cavap geldi anca. faydalı konu ya, kimse yazmaz.
    ama b.k yarıştırma olsa, hemen 50 tane yazılır.
  • Evet arkadaşım sidik yarışında dünyanın önde gideniyiz. EE biz Türk değilmiyiz..Türk dediğin böyle olmalı her türlü olumsuzlukta hep birinci sırada olmalı.
    Ferrariye tüp takan da biz.
    Trafik kazalarında dünyada ilk sıralarda olan da biz.. sade trafik kazası olsa yine iyi. Bizimkiler biraz TRAJİK..
    Alkollü araç kazalarında dünyanın önde milletleriniz
    Polislere kafa tutma hatta kafa atma gibi acaip tutum ve davranışlar içinde olan da biziz.
    Biri arabamıza söz söylediği zaman üzerimize b.. atılmış gibi davranan da biziz

Tabağındakileri bitirip en sonuna köfteleri bırakan da biziz. ^(Biraz konu dışı oldu ama millet serinlensin sinirlenmesin diye yazdım)

Vallahi biz neyiz bi türlü çözemedim gitii..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müMKÜNsüz -- 23 Ağustos 2007; 19:11:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dragotreis

ekirike bravo gayet güzel yazmış....millet aldığı ya da alacağı ya da sevdiği arabayı övmese, fanatiklik yapmasa sorun yok aslında.
    arabayı kullanan ya da çok yakınları falan kullanmış olanlar, tarafsız, art niyetsiz yazınca çok da faydalı oluyor forumlar. ben birsürü şey öğrendim örneğin buralardan. ama vatandaş yazmış " yok xxx araba kral, yolda ezerim, yok geçerim, yok rampada bilmem naaaparım" niye yazıyosun ki bunları?
    şu kadar yakar de, bakımı şu kadar para de, parçası iyi de kötü de, pahalı de, uzun yolda şöyle de....memnunum ya da değilim de. ohhhhhhh. bu kadar işte.
    alın size bi örnek, opel sayfasında vatandaşın biri gayet de faydalı bi hususda topic açmış, ankaraya yabancıyım, var mı iyi servis tavsiyeniz diye, 3-5 tane cavap geldi anca. faydalı konu ya, kimse yazmaz.
    ama b.k yarıştırma olsa, hemen 50 tane yazılır.

dragotreis yazılabilecek en doğru şeyleri yazmışsın aynen katılıyorum sana.
    Böyle bilinçli insanların olduğunu bilmek güzel

• İyi işte tam senlik
    Madem gerginlik yaratıcaksın, pastadan sana da düşsün bir parça
  • sağol sisyphos kardeş,
    iyi kötü yazıyoruz işte fikrimizi,
    aslında çok değişken var bu sınıfta tercih yapmak için,
    1-fiyat var
    2-kişinin zevkine göre arabanın tipi var
    3-fiyat-parça-yakıt-dış görünüş-kullanım amacı vs vs vs
    ben mesela kendi zevklerim doğrultusunda comboya oy verdim, araştırdım birsürü, alsam combo alırım,
    ama tutupda yok en iyisi, kral araba, dağıtır parçalar yazarsam kime ne,???
    vatandaş tipini beğenmiyo, eyvallah beğenmez,
    ya da örneğin,caddy iyi araba ama pahalı, param varsa düşünürüm, iç döşemesi o arabaya yakışır mı diye, motoru 1 numara, o paraya gözü kesen alır, saygı duyarım, ahmey adlı bi caddy si olan bir arkadaş çok güzel yazmıştı benim açtığım ama kilitlenen ankete, şu ... özellikler harika ama ... şöyle eksi yönleri de var diye.
    BUDUR İŞTE.....

• siz burada caddy nin 8 ton yük taşıyabildiğini , 260 yaptığını 0-100 ünün 5 sn cektiğini , km ye 1 kuruş yaktığını ön tamponun 5 arka tamponun 3 ytl ye satıldığınıda kanıtlasanız yinede EN büyük CONNECT BABA siz boşuna yorulmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: jetgil06

doblo mu
    dobloya arabamı diyonuz
    çocuk oyuncağı o

Doğumgününü yazda sana bir tane hediye edelim o zaman para toplayıp
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

siz burada caddy nin 8 ton yük taşıyabildiğini , 260 yaptığını 0-100 ünün 5 sn cektiğini , km ye 1 kuruş yaktığını ön tamponun 5 arka tamponun 3 ytl ye satıldığınıda kanıtlasanız yinede EN büyük CONNECT BABA siz boşuna yorulmayın

tabi ya pardon tartışçak bişey kalmadı son noktayı koydun dimi
    gereksiz......
  • quote:

siz burada caddy nin 8 ton yük taşıyabildiğini , 260 yaptığını 0-100 ünün 5 sn cektiğini , km ye 1 kuruş yaktığını ön tamponun 5 arka tamponun 3 ytl ye satıldığınıda kanıtlasanız yinede EN büyük CONNECT BABA siz boşuna yorulmayın al işte.....

2 ton yazı yazdık, connectgücü, helal olsun sana, yaw biz ne diyooooz, sen ne yazıyon. valla bravo, fanatiklik yapmayalım diyoruz, herkes iyi kötü fikrini yazsın, aracın eksisini artısını söylesin de forum yapılma amacına ulaşsın diyoruz, sen maşallah.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: azaz06

quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Ohoo halen tartışıyonuz mu yaa..

En konforlu, en güvenli hafif ticari araç Caddy'dir. Eşşek olarak kullanıcaksanız Doblo ve Connect gibi alternatifler mevcut.. Daha uzatmayın lütfen.

en konforlu caddymiş kaç kere mercedes vaneoya,vitoya,vianoya bindin ?bindikten sonra tercihin değişir.güvenliğe gelince 2 hava yastığı olup,esp olmayan araçmı güvenli? güldürmeyin caddy doblodan sonra en çok tutulan olabilir ama en konforlu ve en kalitelisi olduğunu hiç kimse söyleyemez.
    MAKASLI HİÇ BİR TİCARİ KONFORLU OLAMAZ BOL BOL ZIPLARSINIZ...

herkesin bütcesine göre çok yakıyo caddyden parçası pahalı kendide pahalıdır neyse..

• quote:

Orjinalden alıntı: dragotreis

quote:

siz burada caddy nin 8 ton yük taşıyabildiğini , 260 yaptığını 0-100 ünün 5 sn cektiğini , km ye 1 kuruş yaktığını ön tamponun 5 arka tamponun 3 ytl ye satıldığınıda kanıtlasanız yinede EN büyük CONNECT BABA siz boşuna yorulmayın al işte.....

2 ton yazı yazdık, connectgücü, helal olsun sana, yaw biz ne diyooooz, sen ne yazıyon. valla bravo, fanatiklik yapmayalım diyoruz, herkes iyi kötü fikrini yazsın, aracın eksisini artısını söylesin de forum yapılma amacına ulaşsın diyoruz, sen maşallah.....

kardeşş kusura bakma ama AyTaCH_01 ve ekirik varken bana fanatiklik yapmak düşmezz...niye yazdığımı anlamışındır sanırım

• estağfurullah, kızgınlık yok tabii.
    maksatım fanatiklik olmasın, herkes güzel güzel yazsa bi ton yeni şey öğreniyoruz burdan, onun için yazdım.
  • EE NOLDU YAW, HALLETTİK Mİ TİCARİ MESELESİNİ ŞİMDİ?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.