Şimdi Ara

TÜM HAFİF TİCARİ ARAÇLAR(Anketli) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
0
Favori
152.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki

TÜM HAFİF TİCARİ ARAÇLAR(Anketli)

(En Son Oy Tarihi: 2.10.2021)
Giriş
  • Ama vw nin parçası ve servisi diğerlerinden pahalı...
  •  TÜM HAFİF TİCARİ ARAÇLAR(Anketli)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

Elbette 2006 için ödül aldı,ama şu an ford yeni modelini çıkardı,doblo ile motor ve performansı aynı oldu.Ayrıca işciliği daha güzel fordun.Fordda şu an 6 lı cd çalar var. Şuda kesin,yeni fordun yol tuttuşu doblodan çok daha iyi... Artık dobloda bişeyler yapmalı,gerçi değişikliği daha yeni yaptı ama...
  • Ben connect daha kötü demedim ki.

sen connect daha iyi diyorsan doğrudur.doblo dan pahalıdır heralde.
  • YENİ DOBLO COMBI 1.9 MULTIJET DYNAMIC LUX DAB ABS AC AJ 2SK : 36.200
    FORD CONNECT GLS 110 BG 37.700 DİYOLAR...

Arada abartılı bir fark yok yani... 1.5 daha verip connect almak bana daha mantıklı geliyor. Connect yol tutuşu ve iç genişliği açısından daha güzel geliyor bana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

YENİ DOBLO COMBI 1.9 MULTIJET DYNAMIC LUX DAB ABS AC AJ 2SK : 36.200
    FORD CONNECT GLS 110 BG 37.700 DİYOLAR...

Arada abartılı bir fark yok yani... 1.5 daha verip connect almak bana daha mantıklı geliyor. Connect yol tutuşu ve iç genişliği açısından daha güzel geliyor bana...

Birebir aynı donanım mı?

o zaman hayırlı olsun
  • Connect donanım açısından eskiye oranla güzel yol katetmiş... Ayrıca kullandığı malzeme eskiye oranla çok daha güzel ve lüks olmuş... Yanlız çok önemli bi eksiği atlamış, maalesef yol bilgisayarı koymamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 6 Ekim 2006; 13:53:32 >
  • dogru doblonun dış gorunumu guzel ama guzellıge aldanmayın aynı zamanda aracın saglam olması gerekıyor senelerce dayansın yanı vaneo aracla ılgılı zaten konusamazsınız yanı markası ve yapılışı ve saglamlı donanımı yetıyor ama ford caddy den daha iyi caddy işe yaramaz herkez caddy dıyor ama sonra hayal kırıklıgına ugruyor bence ford al ondan bınkat daha iyi

• quote:

Connect donanım açısından eskiye oranla güzel yol katetmiş... Ayrıca kullandığı malzeme eskiye oranla çok daha güzel ve lüks olmuş... Yanlız çok önemli bi eksiği atlamış, maalesef yol bilgisayarı koymamış...

sadece yol bilgisayarı mı eksik?

alaşım jant falan var mı söylediğin fiyatta
  • Evet,mercedes çok güzel,çok lüks,çok kaliteli ve çok sağlam ama parçası ve servisi korkutuyor beni.. Nede olsa mercedes...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Connect donanım açısından eskiye oranla güzel yol katetmiş... Ayrıca kullandığı malzeme eskiye oranla çok daha güzel ve lüks olmuş... Yanlız çok önemli bi eksiği atlamış, maalesef yol bilgisayarı koymamış...

sadece yol bilgisayarı mı eksik?

alaşım jant falan var mı söylediğin fiyatta

Evet,jantlar değişmiş,iç hacimdeki malzeme değişmiş,tamponlar değişmiş,camlar koyulaşmış,arka bagaj kapısının sistemi değişmiş,yükleme rafları değişmiş,yeni raflar eklenmiş,döşeme kalitesi iyileştirilmiş,müzik sistemi tamamıyla değişmiş arakaya büyük hoparlörler konmuş,motor gücü değişmiş,yakıt ekonomisi iyileştirilmiş,sis farları küçültülmüş daha estetik olmuş... Yani var olan hatalar giderilmiş... Zaten jant konusu connecte çok eleştiriliyordu... Benim en çok hoşuma giden iç malzemede kullanılan renk. Zaten geniş olan araca farklı bi hava katmış...Doblo ve caddy kesinlikle bişeyler yapmalı,ford piyasayı iyi zorlayacak gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 6 Ekim 2006; 14:17:04 >

• set

doblo nun liste fiyatıyla connect in indirimli fiyatını karşılaştırıyor olabilir misin?
  • Dur bi bakayım internete,esasında ben fordun fiyatını bayiden almıştım,doblonun fiyatını ise internetten almıştım,bu durumda dediğin gibi fordu internetteki sitesinden kontrol etmek gerekiyor yanılmamak için,yanılmış olabilirim yani...
  • Kontrol ettim, internette eğer park sensörü, 6 lı cd çalar , koyu camlar ve yan hava yastığı olmassa 37.164,85 YTL , bu donanımlar olursa 38.170,53 YTL demiş... Bayiye oranla internette söylediğim fiyattan 670 YTL fazla yazmışlar. Bayi bana 670 ytl indirim yapmış demekki...

Net fiyatı internetten belli oldu bu iki aracın ;

FORD CONNECT GLS 110 BG 38.170

Arada 2 milyar fark var... Peki ya bu aracın donanımları nedir?

Aslında en güzeli bu iki aracın donanımlarını tek tek yazıp karşılaştırmak lazım. Böylelikle daha güzel , daha bilgilendirici karşılaştırma yapabiliriz.
  • Hem donanımları yaz hem de doblo nun da bayi indirimli fiyatını al.

ben sana açık konuşıyım.

işin içine yedek parça ,servis de girerse doblo nun niçin bu kadar çok sattığı daha rahat anlaşılır.

ben daha evvel de çok dedim .doblo sınıfının en iyi aracı değil.fiyatına ve sunduklarına göre en iyi aracı.

doblo premio yu da koyabilirsin.
  • Elbette yedek parça ve servis açısından doblo iyidir... Şu an dışarda bi işim var, gelince araştırır yazarım. Ama bilen arkadaş varsa bizimle paylaşırsa iyi olur...
  • quote:

.......

Aslında en güzeli bu iki aracın donanımlarını tek tek yazıp karşılaştırmak lazım. Böylelikle daha güzel , daha bilgilendirici karşılaştırma yapabiliriz.

DOBLO COMBI 1.9 MULTIJET DYNAMIC LUX DAB ABS AC AJ 2SK : 32 .ooo ytl (bayi fiyatları)
    FORD CONNECT GLx 110 BG : 36 .000 ytl

arada 2 değil 4.ooo ytl fark var...
    sıkı takipteyim arkadaslar 1 haftadır gırmedıgım bayı pazarlık yapmadıgım yer kalmadı .. alabıldığım en ıyı fiyatlar sımdılık bunlar ..

sanırım bugun doblo 1.9 premio alacagım... mantığım bunu diyor
    gönlümse CADDY de kaldı ..:((

• quote:

Orjinalden alıntı: vhkm

quote:

.......

DOBLO COMBI 1.9 MULTIJET DYNAMIC LUX DAB ABS AC AJ 2SK : 32 .ooo ytl (bayi fiyatları)
    FORD CONNECT GLx 110 BG : 36 .000 ytl

arada 2 değil 4.ooo ytl fark var...
    sıkı takipteyim arkadaslar 1 haftadır gırmedıgım bayı pazarlık yapmadıgım yer kalmadı .. alabıldığım en ıyı fiyatlar sımdılık bunlar ..

sanırım bugun doblo 1.9 premio alacagım... mantığım bunu diyor
    gönlümse CADDY de kaldı ..:((

doblo premio 1.9 a ne fiyat verdiler ?

• bizde vaneo var çok memnunuz az yakıyor konfor yoltutuş malzeme kalitesi herşey mükemmel bide orta sınıf araçlarda bulunan donanımıda cabası espden abs ye 4 airbagden sunroofa deri koltuklara kadar herşey var araçta
  • SUANDA SATIYORUM İHTİYACIM OLDUGUNDAN AMA DAHA SONRA YINE ALICAM
    VANEO 1,7 IMAGATION MODELI VAR BENDE ASLINDA BAKARSAN FULL OLAN BIR ARABA ICIN 37 000 YTL YE SATIYORUM BENCE UCUZ PIAYASA 2004 1,7 IMAGATION MODELI

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.