Şimdi Ara

tüm güzel kızların kapılmış olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gerçekten oturup konuşmamız gerek bu konuyu.

güzel bir kız gördüğüm zaman o kızın yalnız olmasına hiç ihtimal bile vermiyorum

ve genelde doğru da çıkıyor

• Gördüğün güzel kızdan bile daha keşfedilmemiş niceleri var buzdağının görünen kismina bakıp korkma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgililerinden ayrıldıktan sonra bi 3 gün boşlukları oluyo hocam tam o sırada kapabilirsiniz

• Hani sen evli ve 2 çocuk babasıydın şark kurnazı seni ?

• Profil resmini her gördüğümde garip bir tebessüm ettiriyor bana polat usta.

• düşün bi sen yakışıklı olsaydın sap mı gezecektin

• Hocam çok güzel kızlar, çok güzel olduğu için yürümeye korkuyor çoğu erkek. Sevgilisi olsa bile düzgün bir strateji ile çalmayı deneyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 28 Nisan 2021; 23:22:3 >
  • Sosyal medyadan önce en güzel kızları bile maksimum çevreleri tanırdı. En güzeline ve en yollusuna bile maksimum 10 erkek yazardı.

Şimdiyse sosyal medya bütün serbest piyasa kurallarının içinden geçti, 8+ puanlı erkekler kadınlar üzerinde tekelleşmeye başladı.

Ortalama bir kız bütün oksitosin ve serotonin ihtiyacını Lol'de kız olduğunu biraz belli ederek bile karşılayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 28 Nisan 2021; 23:32:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Sosyal medyadan önce en güzel kızları bile maksimum çevreleri tanırdı. En güzeline ve en yollusuna bile maksimum 10 erkek yazardı.

Şimdiyse sosyal medya bütün serbest piyasa kurallarının içinden geçti, 8+ puanlı erkekler kadınlar üzerinde tekelleşmeye başladı.

Ortalama bir kız bütün oksitosin ve serotonin ihtiyacını Lol'de kız olduğunu biraz belli ederek bile karşılayabiliyor.

sana saygı duyuyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

sana saygı duyuyorum hocam.

Alıntıları Göster

Ben de sana saygı duyuyorum hocam.

• Güzel kız kıstan bol bol makyajlı saçları boyalı vücudunu sergileyen kadınlarsa evet onların aradıklarını karşılaman gerek para fizik vs
    İnstagram ve cafeler böyle kadınlarla dolu.
    Kitap okuyan alımlı mütevazı giyinen yüzü hoş gözükendir güzel kadın benim açımdan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.