Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (997. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
686
Favori
1.818.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beklemen gerekiyor başka yapacak bir şey yok. Yurtiçi takipsiz.
  • EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt
    Sizin paketin henüz Amerikadan çıkıp çıkmadığı bile belli değil. First class takipsiz ve en yavaş postadır. 5-6 hafta sürer minimum.

First-Class Package International Service
    February 9, 2017 , 3:02 pm
    Shipment Picked Up
    NEWNAN, GA 30263
    Your shipment was accepted/picked up at 3:02 pm on February 9, 2017 in NEWNAN, GA 30263.
  • 1 hafta önce amazon.de den Thermaltake Core P3 aldım. 5 günde elime ulaştı. Bu nasıl bir hızdır. Hatta 4. günde direk Türkiye'ye girmiş muhtemelen. UPS benle iletişime geçti. Daha sonra benden mail adresi isteyip adrese gönderilen formu doldurup, imzalayıp tekrardan göndermemi istediler. İmzaladım gönderdim cevap olarak. Ertesi gün sabah kargo belirdi. 5 gün gerçekten iyi bir süre :D.
  • arkadaşlar forumda aradım bulamadım, 30 Euro sınırını aşan paketler için süreç nasıl işliyor? yurtdışından kitap/cd vs. alacağım, girişinde sıkıntı olan şeyler değil...sadece 30 euroyu aşarsa ek masrafı ne olur bilemiyorum...30 eurodan az miktarlarda sipariş geçsem bu sefer de kargo çok tutuyor? Aydınlatabilecek biri varsa memnun olurum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrok

arkadaşlar forumda aradım bulamadım, 30 Euro sınırını aşan paketler için süreç nasıl işliyor? yurtdışından kitap/cd vs. alacağım, girişinde sıkıntı olan şeyler değil...sadece 30 euroyu aşarsa ek masrafı ne olur bilemiyorum...30 eurodan az miktarlarda sipariş geçsem bu sefer de kargo çok tutuyor? Aydınlatabilecek biri varsa memnun olurum...

100 euroya 18 yada 20 euro vergi
  • şubat 24 den beri sorgumda şöyle diyor
    Alıcı Merkez Torbayı Açtı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

takılmış mı oluyor bu
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    hep sabit oran mıdır, 200 euro ya 40, 300 euroya 60 gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostomer

şubat 24 den beri sorgumda şöyle diyor
    Alıcı Merkez Torbayı Açtı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

takılmış mı oluyor bu

benzer bir sorun bende de var .24 şubat 1 paket diğeri 28 şubat tarihli.aradım gümrükte dendi.ama şuan istanbulda bir sorun var nedir anlayamadım.nitekim yurtdışına gönderdiğim paket iade geri gelmiş.o dahi gümrük kontrolü için bekliyormuş.

2017-02-24 13:36 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2017-02-24 13:36 Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
  • Turkey, Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    Kargomu sorduğum zaman geri gittigini söyledi herkes ama şöyle bir durum var bu cümleyi araştırdığım zaman anlamı şöyle cıkıyor "Ürününüz artık taşınma durumunda. Bu süreç diğer süreçlere göre daha uzun sürebilir. Ülkelere ve kargo firmalarına göre 1 günden 2 aya kadar değişkenlik gösterir."
    Anlamıyorum kesin geri mi gitti? Bilgili arkadaslar cevap verirse çok sevinirim.
    NOT: Ürün 6 adet KURO COIL TEL SARMA APARATIDIR. Şahsen gümrükte kaldığını düşünmüyorum.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• Elinize ulaşır hocam az daha sabır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İade mi olacak bu

STANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İSTANBUL UKİM 03/03/2017 16:20:52 Zimmet Alındı

• Geri gönderilmiş hocam. Elektronik sigara ile alakalı ne varsa geriye şutluyorlar. Buna tel ve pamuk ta dahil. Muhtemelen gümrükçü arkadaşlar eğitim aldı epey kuş uçurtmuyorlar .
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo UKIM e gitmeden açılamaz ve geri yollanamaz diye biliyorum. Yanlışınız olmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrok

hep sabit oran mıdır, 200 euro ya 40, 300 euroya 60 gibi?

Avrupa %18 abd %20 vergi sabit yasal bu..

• RQ068558733MY

Ortalama ne kadar sürede gelir ?

• arkadaşlar 1 haftadır hareketsiz olan.gümrükte olduğunu söyledikleri paketim hareket gördü.bilgi sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum.ptt sayfasında gümrük çıkmamış olarak gözüküyor.ulaşırmı?yada tekrar gümrüğe mi girecek yasaklı bir ürün değil.

2017-03-03 20:42 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Sevk Edildi
    2017-02-24 13:36 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2017-02-24 13:36 Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler...
  • ürünler 26 Euro, kargo ile 36 Euro tuttu...30 euro sınırı aşılmış mı oluyor yoksa kargo hariç tutar mı baz alınır? Mail attım, "ticari satıcı olduğumuz için farklı bir meblah yazamayız" dediler...:/
  • akrok A kullanıcısına yanıt
    26 Euro baz alınır, kargo dahil edilmez gümrük hesaplanırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlreadyTR

RQ068558733MY

Ortalama ne kadar sürede gelir ?

Aynı kargodan benimde var hatta burda 1 kişinin daha var..

Eski bu ay gelen bir koda baktım uçak kalktıktan 10 gün sonra istanbula giriş yapmış.. 24 ünde kalktı bizimki ayın 4-5 i gibi bekliyorum.. Sizinkide 9-10 gibi

• 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.