Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (996. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.160
Cevap
686
Favori
1.819.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip bilgisini dikkate almayın, iptal edilen bir şey yok. Ürün yolda. Aynı şekilde 2 tane ürünüm geldi. Dispute açmak için çok erken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Takip bilgisini dikkate almayın, iptal edilen bir şey yok. Ürün yolda. Aynı şekilde 2 tane ürünüm geldi. Dispute açmak için çok erken.

dispute açtım.satıcı hemen onayladı. aksi halde itiraz ederdi. iptal oldu yazıyor takip bilgisinde.
  • Onayladıysa büyük ihtimalle henüz göndermemiştir. Takip bilgisine çok güvenmeyin. Zaten takip numarası malezya post olmamış henüz. bence %90 göndermedi. Göndermiş olsa dispute onaylamaz, bekle lütfen falan yazardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 2 Mart 2017; 15:36:7 >
  • bencede yollamadı. önceden numara alıyor bunlar belli.
  • Arkadaşlar merhaba. Amazon.de den bir urun aldim. Bugün itibariyle ürün istanbule gelmiş.

GM275114606255166641

Ürün Dhl global ile yollandı. Ve 10 dolarlık bir ürün. Şimdi ne yapmam gerekiyor. Çünkü takip sonlandı yaziyor sanirim takip numaramda. Sadece beklemem mi gerekiyor.?

• e-cigarettes alan arkadaşlar varmı acaba? Yasaklı olduğunu biliyorum bunun için cevap vermeyin lütfen.
  • The Narrator kullanıcısına yanıt
    Geçmiş, bayağı hızlı geliyor hem Çin'den hem Amerika'dan bu ara.
  • Şubatın 17 sinde aliexpressten aldığım ürün şubatın 24 ünden beri bu şekilde gözüküyor.Ptt kargo takip yapınca bu ekran çıkıyor.Ürün ülkeye girmeden ptt takip yapılıyormu.Ne zamanda gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __İCE__ -- 2 Mart 2017; 23:15:41 >
  • Gojira kullanıcısına yanıt
    Alıyorsun, şans yaver giderse geçiyor. Tercihen aliexpress kullanılabilir çünkü diğer çinli siteler gearbest vs. paypal bizde yasaklı olduğundan iade konusunda uğraştırıyorlar gümrükten dönerse. Aliexpress'ten sıkıntısız refund alınır, ayrıyetten belirtilen kargo ücreti varsa o hariç.
  • fedex ile bir alışveriş verdim. local bir takip numarası var. UF500... diye başlıyor . acaba ptt ile mi geliyor?
  • Amerika'dan bir ürün aldım normalde 2 hafta gelirdi ama bir ay oldu hala TR'ye giriş yapmadı neden olabilir?
    LZ632639122US
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Great Danton

fedex ile bir alışveriş verdim. local bir takip numarası var. UF500... diye başlıyor . acaba ptt ile mi geliyor?

fedex mng kargo ile anlaşmalı olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Onayladıysa büyük ihtimalle henüz göndermemiştir. Takip bilgisine çok güvenmeyin. Zaten takip numarası malezya post olmamış henüz. bence %90 göndermedi. Göndermiş olsa dispute onaylamaz, bekle lütfen falan yazardı.

yanlış bilgi

aliexpres standart shıppıng kargolar 2 sekılde

takıplı ve takıpsiz

bugun bır urune bakarken fark ettım..

gecmıs mesajlarda bır baskasınında takıp kodu yoktu
  • Gearbest sitesinden Mini 0806 DVR Araç kamerası aldım. Ürün çok kısa sürede Çin'den gönderildi ve NLPOST aracılığı ile Türkiye'ye ulaştı. Gümrüktende sorunsuz geçti. Ürün yasaklı bir ürün değil ancak bu gün İstanbul PİM den satıcıya iade edildi. İstanbul PİM ile yaptığım telefonla görüşmelerim neticesinde ürünün yasaklı ürün olduğu için iade edildiği tarafıma iletildi. Araç kamerası getirtip de böyle bir durumla karşılaşan var mı? Yanlışlıkla iade edildiğini düşündüğümden aynı DVR'dan yine sipariş vereceğim. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akarast -- 3 Mart 2017; 1:49:22 >

• Arkadaşlar merhaba ben aliexpressden e-sigara için coil söylemiştim 18 dolarlık ürün ptt ye geldi olarak gözükyor ve sonra sında yurtdışına sevk edildi yazıyor. Benim ürünüm şuan geri Çin'e mi dönücek tam anlamadım ne yapmam lazım. Tracking number: RS372903096CN
  • KayaKK K kullanıcısına yanıt
    Geri gönderilmiş maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akarast

Gearbest sitesinden Mini 0806 DVR Araç kamerası aldım. Ürün çok kısa sürede Çin'den gönderildi ve NLPOST aracılığı ile Türkiye'ye ulaştı. Gümrüktende sorunsuz geçti. Ürün yasaklı bir ürün değil ancak bu gün İstanbul PİM den satıcıya iade edildi. İstanbul PİM ile yaptığım telefonla görüşmelerim neticesinde ürünün yasaklı ürün olduğu için iade edildiği tarafıma iletildi. Araç kamerası getirtip de böyle bir durumla karşılaşan var mı? Yanlışlıkla iade edildiğini düşündüğümden aynı DVR'dan yine sipariş vereceğim. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

işgüzarlık yapmışlar.. içinde pil olan her şeyi geri göndermeye başlamışlarsa vay halimize..

• quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Orijinalden alıntı: akarast

Gearbest sitesinden Mini 0806 DVR Araç kamerası aldım. Ürün çok kısa sürede Çin'den gönderildi ve NLPOST aracılığı ile Türkiye'ye ulaştı. Gümrüktende sorunsuz geçti. Ürün yasaklı bir ürün değil ancak bu gün İstanbul PİM den satıcıya iade edildi. İstanbul PİM ile yaptığım telefonla görüşmelerim neticesinde ürünün yasaklı ürün olduğu için iade edildiği tarafıma iletildi. Araç kamerası getirtip de böyle bir durumla karşılaşan var mı? Yanlışlıkla iade edildiğini düşündüğümden aynı DVR'dan yine sipariş vereceğim. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

işgüzarlık yapmışlar.. içinde pil olan her şeyi geri göndermeye başlamışlarsa vay halimize..

dünya ya bir kez geliyorsun...

böyle rezil kepaze bir ülke düzeninde köle oluyorsun..

hayata bak..

• __İCE__ kullanıcısına yanıt
    henüz gelmemiş. Şubat 24 te çıkmış nerden baksan 2-3 haftası var.
  • KayaKK K kullanıcısına yanıt
    Yasaklı ürün olduğundan geri gönderilmiş. Dispute açman lazım şu anda.
  • 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.