Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (993. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.116
Cevap
685
Favori
1.816.479
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    isim filan yazması anormal değil mi? ilk defa gördüm
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Sorulara cevap verip vaktimi değerlendiriyorum. Bu videoyu izleyip soru sormaktan vazgeçerler konu kapanır sanmadın herhalde. :)
  • kralleo1988 K kullanıcısına yanıt
    Ukim'e gidecek, paket incelenecek.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    kesin bilgi mi ? gitti aromalar
    500gr üstüyse genelde ukim'e uğruyor maalesef.
    Benimde aynı şekilde aromalar döndü, ağırlık/ad-soyad/adres bilgileri çıkıyorsa ukim'e girer yada direk geri gönderiyorlar.
    O yüzden çok fazla abartmamaya dikkat edin.(10ml - 10adet aroma filan geçiyor ama, 30-50ml şişe olmasın ama dikkat çekiyor)
    Hangi siteydi?
    makemyvape.co.uk 30 tane 10 ml bide nikotin var.
    geri mi dönecek kesin?

20 pound kargo parasını karşılaşın diye çok söylemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralleo1988 -- 28 Şubat 2017; 19:29:59 >
    Benim yukardaki postla alakali bir fikriniz varmi? 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ptt de normal şey bunlar

• Fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olurlar..

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    daha belli değil mi diyorsun yani. gözümden yaş geldi çünkü.
  • Tube Screamer kullanıcısına yanıt
    sizin kargoda şu anlık anormal bir durum yok. geri dönüceğini sanmam. yoğunlukta kalmıştır muhtemelen
  • Tube Screamer kullanıcısına yanıt
    Kitap yasaklı bir ürün değil diye biliyorum bende, en fazla vergi sınırını geçiyorsa vergi alırlar.
    Hata/yanlışlık vs. olmadığı sürece elinize ulaşması lazım.
  • Arkadaşlar merhaba yurt dısından aldığım takipli kargom başaksehir pim de kayboldu alıcı merkez torbayı açtı yazısı 24. unden berı var hıcbır guncelleme almıyor ptt ye sordum adamlar yarım saat ıcınde hem yurt dışına gıtmıs hemde yurt ıcı merkeze gitmiş diyor kayıt aldılar ama bi sonuç yok kargom kayıp. dispute süremde doluyo 15 gün var ne olacak bu durum daha önce yaşayan varsa yardımcı olabılırmı
  • MuratCan41 M kullanıcısına yanıt
    dispute a ek süre alıcaksınız. ptt den sonuç çıkana kadar bekliyceksiniz. çıkan sonuca göre hareket ediceksiniz. bilmiyorum ptt kayıp posta bedeli ödüyor mu? yoksa aliexpress size iade yapıyor mu? ama her halukarda ek sure alıp sonucu beklemeniz şart.
  • Amerika'ya hediyelik birkaç parça birşey yollamıştım.Ordaki alıcı posta ofisiyle konuştu,5 Şubat'ta geri yollamış adamlar.Ama takip sayfasında buna dair bir şey yok,hala posta ofisinde gözüküyor.Buraya giriş yapınca falan mı görünür yoksa takip numarası değişmiş olabilir mi ?

Birde gümrüğe takılma durumu oluyor mu geri gönderilen bir ürünün ? Yani kendi eşyamı almak için vergi ödeyecek miyim kısacası ?
  • Paradox_13 kullanıcısına yanıt
    Vergi ödemezsin ama sağlam bir posta ücreti ödersin geri dönen paket için.

• quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Vergi ödemezsin ama sağlam bir posta ücreti ödersin geri dönen paket için.

Deme ya :(

Takip konusunda ne diyorsunuz ? Oradaki posta ofisine ulaşana kadar her noktada tarandı ama geri gönderme işleminden sonra tarama yok.Geri gönderdikleri bile gözükmüyor.Hala posta kutusuna bildirim bırakıldı yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradox_13 -- 1 Mart 2017; 3:27:16 >
    bugun ukim e gitmiş artık şansına..

sorun çıkmazsa akşama doğru arnavutköye geçer.. sorun çıkarsa geri gider
  •  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Arkadaslar merhaba paketim amasyaya gelmesi gerekirken ankaraya gitmiş daha önceki alışverişlerimde direk istanbuldan amasya ya

geliyordu adres bilgilerim doğru

Birde zimmet edildi ne demek

acaba ankara uzeindenmi amasya yami gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: merdo_37

aynen hocam kod çıkmış şimdi malezyada yada malezyadan yola çıkmış heralde bu kargolar uçaklamı geliyor gemiylemi? önce çinden malezyaya gitti şimdi Türkiyeye gelmesi kaldı sadece.

daha önce bu kargoyu bu ay kullanan bır pakete baktım uçak kalktıktan 10 gun sonra ıstanbula gırıs yapmıs

bizim paketler 24 unde çıkış yapmış..

ayın 4-5 i gibi istanbula gırıs yapar herhalde
  • 
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.