Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (991. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.131
Cevap
686
Favori
1.818.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dispute açabilirsin. Üzerine başka bir şey yazmış olsa da xrayden geçiyor bunlar belli olmuştur elektronik sigara olduğu.
  •  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

ben şimdi ne yapayım bekliyormuyum yoksa birşeymi tıklamamlazım
  • hanedantr kullanıcısına yanıt
    Satıcını teklifi gelecek çamura yatabilir..

Kabul etmezsin alipayın kararını beklersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladığım kadarıyla dispute açmışsın ve kargo geri döndüğünden para iadesi istemişsin.
    Dispute işlemleri devam ediyor. Dispute sonuçlanana kadar beklemen gerekli.
  • Buna yorum yapabilecek varsa memnum olurum. Teşekkürler.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• Tube Screamer kullanıcısına yanıt
    Bugun bu aşamayı geçerse pazartesi şehrine gelir.. Geçmezse pazartesiyi bekle..

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.👍

• arkadaslar eskiden yurtdısına giyim esyası satarken pay pel vardı parası gelirdi ürünüde ptt nin mektup gönderisi diye 2 kg kadar giden gönderisi ile yollardım sorunsuz...şimdi ptt nin koli hizmeti var romanyaya gönderecem ama ptt nin kapıdan ödemeli sistemi ile yolluyacam..şimdi kapıdan ödemeli olunca ticari olacak sanırım 650 euro tutuyor beder..benden ptt fatura istermi acaba..birde yurtdısı gönderisi 75 euro olayı var bizede uygulanacakmı bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: istinyeOutletPark

arkadaslar eskiden yurtdısına giyim esyası satarken pay pel vardı parası gelirdi ürünüde ptt nin mektup gönderisi diye 2 kg kadar giden gönderisi ile yollardım sorunsuz...şimdi ptt nin koli hizmeti var romanyaya gönderecem ama ptt nin kapıdan ödemeli sistemi ile yolluyacam..şimdi kapıdan ödemeli olunca ticari olacak sanırım 650 euro tutuyor beder..benden ptt fatura istermi acaba..birde yurtdısı gönderisi 75 euro olayı var bizede uygulanacakmı bu olay

aga sen Türkiye ye ne zaman geldin ?
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  •  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

az önce aliexpressten böyle bir mail geldi ne yapacağım dispute sayfamda bir değişiklik yok ama cevap mı vermem lazım anlamadım ki bunada yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar aldığım üründe adım, adresim paketin gramını falan yazmışlar sanırım gümrüğe takıldı gibi?

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
  • msmart M kullanıcısına yanıt
    anlamadım hocam
  • EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt
    Ukim yolcusu.
    23.20$ iade kararı verilmiş accept linkine tıklayıp kabul edersin sonra iade süreci başlar.
  • istinyeOutletPark kullanıcısına yanıt
    Neden bahsettiğini anlamadım. Ptt nin yurtdışı kapıda ödeme diye bir hizmeti yok ki.

iyide accept diye bir yer yok o yüzden şaşırdım ne yapacağımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: istinyeOutletPark

anlamadım hocam

yurtdışı kapıda ödeme diye bişi yok hocam
    daha gelmemiş sellers aliexpres proposal yazan yerde yazar
  • 
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.