Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (895. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.146
Cevap
686
Favori
1.819.116
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 almıştım hocam .Heyecanla bekliyorum umarım sorun olmaz.
  • 11 Kasım'da verdiğim toplam 10 dolarlık 3 sipariş ve 26 Kasım'da aldığım 1 ürün hâlâ gelmedi.

11 Kasım'ın siparişlerinde kargo bilgileri şöyle:
    LP ile gelen ürün; "Item arrived at OE in the destination country" 2016-11-27
    Post NL ile gelen ürün; "The item is on transport to the country of destination" 2016-11-24
    Takipsiz gelen ürün; "2016-11-17 16:30 Açmak için dışa Guangzhou, döviz bürosu"

26 Kasım siparişinde ise kargo bilgisi şöyle: "Arrive at destination county 2016-12-25"

Aldığım ürünlerde yasaklı ürünler değil. Ekran koruyucu, telefon kabı vs aldım.
  • 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    Yılbaşından sonra gelir muhtemelen.
  • 11.11 de POS Maleysia ile vermiş olduğum siparişim bugün teslim edilmiştir
  • 17 track kargo uygulaması düzgün çalışmıyor
  • ben bu adamdan almayayimda kimden alayim simdi :D Maşallah hep böyle ama :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacidesdemir H kullanıcısına yanıt
    Aynen bende teslim aldım Pos Maleysia kargomu.
  • ürün gelirmi (kulaklık). niye 2 defa istanbulda yer değistirmiş.

1 2 ayda 15 ten fazla şipariş verdim sorun olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

17 track kargo uygulaması düzgün çalışmıyor

Bendeki gayet düzgün çalışıyor. (iOS) Gerçi gösterebileceği bir hareket de yok. ABV böyle gümrüğün de postasının da.

• ups takipli kargoda Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor yazıyor anlamını nedir
    http://prntscr.com/dpc1gi
  • Arkadaslar pos malezyadan deko ürünü teslim alan var mı? 11.11 siparisi icin
  • satou kullanıcısına yanıt
    istanbula gelen ürün minimum 3 günde başka ile geçiyor

• bugun 2 adet geldi..

5 paketım kaldı
  • Gelenler China postmu malezyami ?

• Arkadaslar iyi forumlar . Benim sorum yurtdisi gonderme ile ilgili . Kazakistana 100 paket salatalik tohumu gonderdim . 10ar gr. Paketler halinde . Paketin ici gorunmuyor . Suphe uyandirir mi ? Yoksa xray cihazindan paketin ici belli olurmu yada baska bi cihazdan . Yani ozeti gumrukte takilma ihtimali varmidir ? Lutfen cvp atarsaniz sevinirim kafama cok takıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu aliexpress standard shippingle aldım bu ürünü de malezyaya gitti çinden falan biraz yukarıda var postum.

Herhalde malezyapostla gelecek. caionada sorgulanıyor fakat.

Neyse, var mı ordan ürün bekleyen ve kıpırdanma olan?

10 gündür. departed from transfered country yazıyor. 10 gündür öyle kaldı.
  • torrentfilm T kullanıcısına yanıt
    2016-12-08'da ilk hareketi gözüken postamı bugün teslim aldım. Ama acele etmeyin, Malaysia biraz yavaş çalışıyor.
  • Hocam ilk alışverişim ve 15-31 gün diye onu seçtim yani.
    Birde hediye kendime değil ondan saçma buldum. Malezyadan çıkışı yapıldı gözüküp 10 gün havada kalacak hali yok ya uçağın.
    O zaman böyle yanlış bilgi vermesinler değil mi?
    Bütün takipli/takipsiz postalarda bu şekilde, arada belki ülkeler arası aktarma vs oluyor ama belirtilmiyor kanımca veya gönderici veya alıcı ülkenin sistemlere geç girmesinden kaynaklı.
    Bu arada benim kargoda 15'inde TR'ye gönderilmiş 27'sinde giriş yapmış. Aliekspress'ten aldıydım bende.
    Konuda 40-50 gün bekleyenleri görünce gayet hızlı geldi, özel kargoların bile ekspress olanları bile bir haftayı bulabiliyor teslim edilmesi.
    Hocam acele etmeyin benimki 34 gündür departed from transfered country'de halen daha bekliyoruz.34 gündür havada uçak uzaya mı kaçtı acaba diye endişe etmeye başladım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless_eagle_ -- 30 Aralık 2016; 0:45:30 >
  • 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.