Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (865. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.160
Cevap
686
Favori
1.819.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RQ055304165MY malezyadan gelecek kargom bir ayı geçti , post malezya nasıl bir kargo getiriyor anlamadım.
    yavaşında ötesi. 17 kasımdan beri kargo da hareket yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos006

RQ055304165MY malezyadan gelecek kargom bir ayı geçti , post malezya nasıl bir kargo getiriyor anlamadım.
    yavaşında ötesi. 17 kasımdan beri kargo da hareket yok.

• knkn4565 K kullanıcısına yanıt
    Aynen sipariş tarihinden itibaren. Ama benim ürün sipariş tarihinden ertesi gün kargoya verildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

quote:

quote:

POS Malezya da sıkıntı var herhalde. Bende 35 gündür kulaklıkları bekliyorum. Satıcı aldığım günün ertesi günü kargoya verdi. Hemen gelir diye bir ümit etmiştim. Bugün PTT dağıtım ve toplama merkezini aradım, daha Türkiyeye giriş dahi yapmamış dedi.

Dün güncelleme girmişler, 40 gün oldu hala ülkeye girmedi bu nasıl bir saçmalık ya.

2016-12-14 15:49 In Transit, Item posted over the counter

Ne anlama geliyor ki girinlen güncelleme.

45 gün sonunda ürün dün ülkeye giriş yapmış. POS Malaysia'dan kargo bekleyen arkaşlara duyurulur.

hocam sizinki ayın 16 sinda yurt dışına gonderilmis. benim ise ayın 21i. acaba haftaya mı giriş yaoacak benimki acaba. peki hicam ülkeye giriş yaptı dediniz ya. Kaç güne ulaşır size

• İnsanivarlık İ kullanıcısına yanıt
    Bu hafta içinde teslim olacağını düşünüyorum.

• 1 20/11/2016 09:56:00 Gonderi musteriden alinmistir Receive item from customer (Otb) - - Malaysia (Yurt Disi)

2 20/11/2016 11:12:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) -

- Malaysia (Yurt Disi)
    3 23/11/2016 19:20:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Malaysia (Yurt Disi)
  • quote:

Bu hafta içinde teslim olacağını düşünüyorum.

o zaman benim ki de haftaya Türkiye ye giriş yapması gerekiyor. İnşallah haftaya giris yapar ya

• Aliexpress' 3 tane ürün aldım. Yanlız ürünlerin paketinin üstünde ismim yazmıyordu. Çin'den gelen pake0?tler üzerinde isim yazmıyor mu
    Şu nedenle soruyorum, yine ürün siparişi verdiğimde işyerinin adresini vereceğim sorun olmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 18 Aralık 2016; 18:46:41 >
  • 40$ lik aksiyon kamerası aldım aliexpressten.. Takılır mı gümrüğe acaba ?

Ne zaman sipariş etmiştin?

• Takılmaz içiniz rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knkn4565 -- 18 Aralık 2016; 20:19:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Aliexpress' 3 tane ürün aldım. Yanlız ürünlerin paketinin üstünde ismim yazmıyordu. Çin'den gelen pake0?tler üzerinde isim yazmıyor mu
    Şu nedenle soruyorum, yine ürün siparişi verdiğimde işyerinin adresini vereceğim sorun olmasın..

Üzerinde isim yazması lazım,türkçe karakter varsa kullanmayın.
    Adres bilgileriniz hatalı olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Aliexpress' 3 tane ürün aldım. Yanlız ürünlerin paketinin üstünde ismim yazmıyordu. Çin'den gelen pake0?tler üzerinde isim yazmıyor mu

Üzerinde isim yazması lazım,türkçe karakter varsa kullanmayın.
    Adres bilgileriniz hatalı olabilir.

Adres bilgim doğru, sipariş ettiğim şeyleri teslim aldım zaten. Ama gelen ptt kargocu isim yazmıyordu dedi.
    Bak buralarda mesajin karisir gider facebookta cok aktif gruplar var oralarda daha hizli cevap alirsin 'aliexpress gearbest kargo takip' gibi gruplar var takip et.
    Sorunun cevabina gelince paran yanmaz merak etme siparislerde urununun gozuktugu yerde tartisma ac secenegi var. DISPUTE denen olay odur.oradan secenekleri isaretlersin aciklama yapar surenin azaldigini ekran goruntusu alarak kanitlar resim ekleme yerine eklersen olay tamamdir.satici kıllık yapmazsa 1 haftada sonuclanir banka durumuna gore 2 3 haftada paran geri yatar. Killik yaparsa parani vermek istemezse ( tartisma önerisi olarak görürsün) reddedersin veya bekletirsin araya aliexpress girer parani verir. Tecrubeyle sabit

• quote:

Ne zaman sipariş etmiştin?

11 Kasım da

• quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

Bak buralarda mesajin karisir gider facebookta cok aktif gruplar var oralarda daha hizli cevap alirsin 'aliexpress gearbest kargo takip' gibi gruplar var takip et.
    Sorunun cevabina gelince paran yanmaz merak etme siparislerde urununun gozuktugu yerde tartisma ac secenegi var. DISPUTE denen olay odur.oradan secenekleri isaretlersin aciklama yapar surenin azaldigini ekran goruntusu alarak kanitlar resim ekleme yerine eklersen olay tamamdir.satici kıllık yapmazsa 1 haftada sonuclanir banka durumuna gore 2 3 haftada paran geri yatar. Killik yaparsa parani vermek istemezse ( tartisma önerisi olarak görürsün) reddedersin veya bekletirsin araya aliexpress girer parani verir. Tecrubeyle sabit

teşekkürler

Rica ederim

• Pos malezya kargolari magdurlarindan %1 %2 gibi kisimlari sonuca ulastigindan ben soyle bir sonuc cikariyorum: gumrukte yogunluk var. Baska ne olabilir ki ? Sadece 2 3 kisinin kargosunu bi gemiye yuklemediler ya ?
    Ben 4'unde aldım. Tam 1 hafta var aramızda. Bu hafta içi tam olmayabilir belki ama haftaya pazartesiye kadar büyük ihtimalle senin üründe girer ülkeye

• 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.