Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (862. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.115
Cevap
685
Favori
1.816.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tzckn kullanıcısına yanıt
    12.11 de sevkedilen ürün hala giriş yapmadı, özel değilse ne aldığınızı sorabilir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkılmaya başladım artık...

• Bu malezya pos hayattan soğuttu arkadaşlar. ayın 21 inden beri yurtdışına sevkedildi diyor ya. ayın 18 inde musteriden alunmi. Rezalet ya. ne yapayım şimdi bilemedim ki
  • Beyler almanyadan hollandadan bile paketler 20 25 günde geliyorsa bu gümrükte yogunluk var demektir.(bence). . yola cıktı yazıp 20 gun başka bir güncelleme olmaması, içi posta dolu çuvalların depoda yığıldığını, barkodlarının okunmadığından da güncellenemediği alenidir. sene sonu olduğundan garip bir durum olmadığı kanatindeyim.işten atılan binlerce memurun da yokluğu illaki hissediliyordur

posta şirketlerine satıcılara postacılara laf küfür beddua etmenin bir anlamı yoktur.

dua edelim yılbaşından önce elimize ulaşsın. hediyeler yerini bulsun. en azından benim için.

aşkım hediyen yolda posta gecikti heralde demek istemiyorum. malum gerçek olduğuna inandırmak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralleo1988 -- 15 Aralık 2016; 22:26:50 >
  • OmeaR kullanıcısına yanıt
    Ben degil bi arkadasim aldi cocuk ayakkabisi

• Son dönemde cep telefonu getiren varmı arkadaşlar
  • hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    getirtemessin. geldiği gibi geri döner.

sorunun cevabı yok.
  • Selamlar.Satıcı ile sorun yaşıyorum.
    En son kargo hareketi 15 Kasım'da olmuş.
    Satıcı kargo bilgileri güncellenmemiş diyip kaç gündür beni uğraştırıyor.
    http://www.17track.net/tr/track?nums=RS501818713CN&fc=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 16 Aralık 2016; 1:33:10 >
  • yılbaşından önce postam gelir mi sizce. Malezya post. en son ayın 2- inde yurtdışına sevkedildi dedi
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    selam,

bizimkiler de aynı durumda... O kargolar Çin'den çıktıktan 5 gün sonra Türkiye'ye giriş yapıyormuş ancak halen gümrük girişleri olmadığından güncellenmiyor. Satıcıların bir suçu yok, problem bizim posta ve gümrüklerde.
  • coaxem kullanıcısına yanıt
    Yok bu kargo Çin'den dışarı çıkmamış bile benzer ürünün kargo takibine baktım.
    Ürün Guangzhou Terminaline gelmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 16 Aralık 2016; 2:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralleo1988

Beyler almanyadan hollandadan bile paketler 20 25 günde geliyorsa bu gümrükte yogunluk var demektir.(bence). . yola cıktı yazıp 20 gun başka bir güncelleme olmaması, içi posta dolu çuvalların depoda yığıldığını, barkodlarının okunmadığından da güncellenemediği alenidir. sene sonu olduğundan garip bir durum olmadığı kanatindeyim.işten atılan binlerce memurun da yokluğu illaki hissediliyordur

posta şirketlerine satıcılara postacılara laf küfür beddua etmenin bir anlamı yoktur.

dua edelim yılbaşından önce elimize ulaşsın. hediyeler yerini bulsun. en azından benim için.

aşkım hediyen yolda posta gecikti heralde demek istemiyorum. malum gerçek olduğuna inandırmak mümkün değil.

Almanyadan gelen kayıtlı postam 4, Amerika'dan gelen kayıtlı postam ise 7 günde giriş yaptı Türkiye'ye. Ama Çinden gelen paketim 40 gündür giremedi...

• Hocam olmuştur. O zaman öyle denk gelmiştir. Çinden zaten posta geç geliyor. Ama şu anda bir yoğunluk yok şuç posta şirketinin diyemessin. Benimde hollandadan 20 gün oldu gelmedi. Postnl in hatası mı?

Tabi ki Türkiyeye girişte yoğunluk olduğu gibi diğer ülkelerinde çıkışında da yoğunluk vardır. Ki özellikle çinin çıkışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralleo1988 -- 16 Aralık 2016; 10:29:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi mi band 2 aldım ama held by custom diyor. gümrükte sıkıntı mı var beyler sizce ?
  • şu an çok mutusuzum

78 $ gümrük bedeliymiş benim ürünüm 79 $ fedex takılmış , bravo yani

% 20 vergi ödüycem şimdi 55 TL hayırlı olsun.
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    Bilmiyor muydun 75€ diye her yerde geçiyor. Kaldı ki Fedex DHL UPS ile geldiğinde daha düşük gösterilse bile takılabiliyor ürüne göre. Böyle 75€ ya yakın şeyleri posta ile isteyin ve satıcıdan değerini 75€ dan düşük göstermesini talep edin.
  • Bu kesin geri mi gönderilmiş?
    Ürün aksiyon kamerası.

• Ben 11.11 de bir dünya şey almıştım 10-15 gündür hergün biri geliyor yavaş yavaş o yüzden panik yapmayın arkadaşlar. Sadece postacı küfür edecek diye korkuyorum hergün bizim isyerine uğruyor adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim kargolar neden gelmiyor Acaba Malezya Post ile aldıklarımız
  • 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.