Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
27.080
Cevap
697
Favori
1.513.182
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
Giriş
    767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Hocam ürün neydi? 400TL mi USD lık bir şey demiştiniz ama. ebaydan mi aldınız nerden aldınız?

hocam öncelikle gerçektewn ilginize teşekkürler. Burda hiçbir rant düşünmeden insanlara yardımcı oluyorsunuz. Helal olsun ve çok teşekkürler.

Ürün: pokemon kartı -http://www.trollandtoad.com/ dan aldım. 385 Dolar tutarı var. Daha önce de 200 dolarlık almıştım. USPS First class ile geliyor sanırım. Sitede, Standart Shipping international yazıyor. Bilgiler bu kadar.

Hocam baya olmuş benimde 2 tane var 24 kasımdan beri yurt dışına sevk edildi yazıyor dispute açtınız mi satıcılar iade yapıyorlar mi acaba hiç başıma gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dr.Kaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7-6700 Sky Lake | MSI H270M BAZOOKA |Kingston 2x8GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 Dual Kit Ram | Asus ROG STRIX RX 480 8GB OC 256Bit | Alyese Water Max 120 Liquid Cpu Cooler | FRISBY Cougar CMX 700W 80 Bronze Power Supply | WD 2TB 7200RPM Sata 3 | Adata SU800 256GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD | Aerocool Aero 800 Siyah Kasa | ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör | Everest Rampage Chief Siyah| EVEREST SGM-X7 | Logitech G230 Gaming Headset
  • arkadaşlar malaysia post ile gönderilen bir kargo neredeyse 1.5 aydır ses seda yok SYBAB19252489 kod bu. bu takipli kargo mudur yani türkiye'ye geldiğinde takip edebilecek miyim? satıcı evet diyor fakat 17track'ta hedef ülke gözükmüyor. yardımcı olur musunuz rica etsem?

Böyle bir kod ilk defa görüyorum. Malezya post ise sonu MY olmalıydı. Büyük ihtimalle takipsiz bir şey.

|
    |
    somebodyelselover kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen bu kartlar satıyor musun bilemem, pokemon kartı dedin hiç anlamadım. Rantı alan götürmüş benim herhangi bir beklentim olamaz. Bir teşekkür yeterli, saol, umarım beklediğin paketi alırsınız.

|
    |
    Guaximo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: forumnik

Sen bu kartlar satıyor musun bilemem, pokemon kartı dedin hiç anlamadım. Rantı alan götürmüş benim herhangi bir beklentim olamaz. Bir teşekkür yeterli, saol, umarım beklediğin paketi alırsınız.

koleksiyoncuyum hocam ben kendi koleksiyonumdaki eskikleri gideriyorum. Ne yapabilirim bu bilgiler ışığında PTT ye mi gitsem? Eve gelen giden birşey yok.
    |
    |

Gümrük + Kargo konusunda ne konuşulmasını bekliyordun ki zaten? Amazon konusuyla karıştırmış olmayasın?
    |
    |
    podolski03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Koruma süresi dolmadı henüz hocam dispute açmadım. Birkaç gün daha hareket olmazsa o zaman açıcam. Büyük ihtimalle koruma suresini uzatır satıcı. O sürede de gelmezse para iadesi alırım. Gümrükte sıkıntı var bizimkiler sıra bekliyor diyeceğim ama aralık ayinda farklı postalardan alınan ürünlerden teslim edilenler var. Anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.Kaan -- 15 Aralık 2016; 3:03:51 >
    |
    |
    onurs27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son ürünüm 1 aydır giremedi
    |
    |

Kesinlikle bir sorun olduğunu düşünmüyorum gümrükte forumda herkes Malezya posttan muzdarip bende hem Singapur post hem china post üstelik takipsiz siparişim 20 günde geldi bunlar da hala hareket yok 25 gün oldu kargoya vereli koruma süresi 10 gün sonra bitecek hala giriş yok ülkeye

|
    |
    dr.Kaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7-6700 Sky Lake | MSI H270M BAZOOKA |Kingston 2x8GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 Dual Kit Ram | Asus ROG STRIX RX 480 8GB OC 256Bit | Alyese Water Max 120 Liquid Cpu Cooler | FRISBY Cougar CMX 700W 80 Bronze Power Supply | WD 2TB 7200RPM Sata 3 | Adata SU800 256GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD | Aerocool Aero 800 Siyah Kasa | ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör | Everest Rampage Chief Siyah| EVEREST SGM-X7 | Logitech G230 Gaming Headset
  • Binbaşı
    1112 Mesaj
    Merhaba,ufak bir sorum olacak.

Ben amazon.de'den 1430 euro değerinde bir laptop aldım,gümrük vergisi ve kargoyla birlikte 1729 euroya denk geldi. 1500 euro limitinde bakılan değer ürünün vergisiz hali mi yani 1430 euro mu yoksa genel olarak her şey dahil fiyatı mı(1725euro)?
    Nl posta gönderilern kargomda 6 aralıktan bu yana tek hareket yok benzer durumla karşılaşan var mı?(kargo turkiyeye gelmeden onceki son aşamasında takıldı durdu.) Ya da 6 aralıktan sonra nl losttaki kargosunda bir hareketlenme olan var mı?
  • Yarbay
    2265 Mesaj

2016-11-25'de "The item is pre-advised" olan kargom bugün gümrüğü geçti PostNL ile.
    |
    |
    baysbawer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

75€ içinde kargo ve vergi dahil olmadığına göre bu da aynı şekildedir diye düşünüyorum.
    |
    |
    The Witcher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam maşAllah sizin durum iyi 25/11de pre-advised 15/12 da gümrükte benim kargo 15/11 pre-advised oldu hala bi hareket yok. PostNL bi de hocam.

http://www.17track.net/tr/track?nums=RS695265041NL

|
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj

ben senin kodunu postnle twitterdan sorucam. bir gariplik var o işte.
    |
    |
    GMD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: OmeaR

POS Malezya da sıkıntı var herhalde. Bende 35 gündür kulaklıkları bekliyorum. Satıcı aldığım günün ertesi günü kargoya verdi. Hemen gelir diye bir ümit etmiştim. Bugün PTT dağıtım ve toplama merkezini aradım, daha Türkiyeye giriş dahi yapmamış dedi.

Dün güncelleme girmişler, 40 gün oldu hala ülkeye girmedi bu nasıl bir saçmalık ya.

2016-12-14 15:49 In Transit, Item posted over the counter

Ne anlama geliyor ki girinlen güncelleme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Masal
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.