Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (861. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben amazon.de'den 1430 euro değerinde bir laptop aldım,gümrük vergisi ve kargoyla birlikte 1729 euroya denk geldi. 1500 euro limitinde bakılan değer ürünün vergisiz hali mi yani 1430 euro mu yoksa genel olarak her şey dahil fiyatı mı(1725euro)?
  • Nl posta gönderilern kargomda 6 aralıktan bu yana tek hareket yok benzer durumla karşılaşan var mı?(kargo turkiyeye gelmeden onceki son aşamasında takıldı durdu.) Ya da 6 aralıktan sonra nl losttaki kargosunda bir hareketlenme olan var mı?
  • baysbawer B kullanıcısına yanıt
    2016-11-25'de "The item is pre-advised" olan kargom bugün gümrüğü geçti PostNL ile.
  • The Witcher kullanıcısına yanıt
    75€ içinde kargo ve vergi dahil olmadığına göre bu da aynı şekildedir diye düşünüyorum.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Hocam maşAllah sizin durum iyi 25/11de pre-advised 15/12 da gümrükte benim kargo 15/11 pre-advised oldu hala bi hareket yok. PostNL bi de hocam.

http://www.17track.net/tr/track?nums=RS695265041NL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mısınız Pos Malaysia ofislerini yakmaya 35. gün ve hâlâ hareket yok.
  • Çok dogru söyledin Yedaself 11.11 sipariş kargolarım gelmedi ne yapacagız bilmiyorum
  • GMD. kullanıcısına yanıt
    ben senin kodunu postnle twitterdan sorucam. bir gariplik var o işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

POS Malezya da sıkıntı var herhalde. Bende 35 gündür kulaklıkları bekliyorum. Satıcı aldığım günün ertesi günü kargoya verdi. Hemen gelir diye bir ümit etmiştim. Bugün PTT dağıtım ve toplama merkezini aradım, daha Türkiyeye giriş dahi yapmamış dedi.

Dün güncelleme girmişler, 40 gün oldu hala ülkeye girmedi bu nasıl bir saçmalık ya.

2016-12-14 15:49 In Transit, Item posted over the counter

Ne anlama geliyor ki girinlen güncelleme.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• OmeaR kullanıcısına yanıt
    rekor sizde herhalde, gelince buraya mesaj atın biz de yaklaşık üzerine o kadar gün kolayım. pos malezya takipsizlerden bile daha sıkıntılı bir hal aldı anlaşılan. Takipli olsun diye de para verdik üstelik. Bir daha pos malezya tövbe...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 15 Aralık 2016; 18:1:45 >
    Sanırım sizinki sonunda araca yüklenip yola çıkmış. Önümüzdeki hafta belki giriş yapar. Belki diyorum çünkü yürüyerek getiriyor olabilirler torbaları.

Bu arada dün akşam Pos Malaysia'yı şikayet etmek için AliExpress chat'ine bağlandım. Dedim ki ürünün sayfasında 21-30 gün yazıyor AliExpress Standart Shipping için ama 35 gündür bir hareket yok satıcıya sorduğumda biz o süreye müdahale edemiyoruz AliExpress kendisi belirliyor dedi Pos Malaysia söz verdiğiniz hizmeti sağlamıyor. Müşteri hizmetlerindeki kadın birden satıcıya atarlandı. Böyle bir tavrı kabul edemem, sizin gibi sadık müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli bu yüzden sizin yerinize ben satıcıyla iletişime geçeceğim diye tutturdu. Diyorum ki onların yapabileceği bir şey de yok sizin shipping yönteminizde sorun ama kadın illa ben satıcı ile iletişime geçip probleminizi çözeceğim doğru kişiyle iletişime geçtiniz falan diyor ben dedim ki hadi satıcıyla iletişime geç ne yapabileceksen. Benden haber bekleyin bu konuşma biter bitmez satıcıyla görüşeceğim mail adresinize gelişmeleri göndereceğim dedi. Bir 60 gün de bunların cevabını beklerim artık. Ayrıca 5 gün daha bekleyin dispute açın dedi. 5 gün sonra tekrar bağlanırım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 15 Aralık 2016; 18:15:58 >

• "gümrükte tutuluyor" ne demek? Tablette sim kart girişi vs yoktu. bu olum TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPIsuz bir şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 15 Aralık 2016; 18:20:49 >
  • kralleo1988 K kullanıcısına yanıt
    Çok hayra geçer hocam. Valla ben de anlamadım bir anormalliktir gidiyor. Ben mail attım cevap vermediler. Sen de twitterden dene kardeşim.

• GMD. kullanıcısına yanıt
    bende 25 kasımda post nl den siparis verdim bende tracking yok. senin takip no bana bayram gibi oldu.
  • 24.11 de pos malezya ile yurtdisina sevk edilen bir paket bugun tr ye giris yapti.

• 07-12-2016 01:01 The item is on transport to the country of destination

06-12-2016 20:49 The item is on transport to the country of destination

06-12-2016 09:53 The item is on transport to the country of destination

05-12-2016 13:51 The item is at the PostNL sorting center

28-11-2016 09:51 The item is pre-advised

Paket bu asamadan sonra çakılı kalmış, daha önce onlarca sipariş oldu böyle bişey yoktu bu aşamayı geçse türkiyede
  • LP li koddan R li koda geçti. 25 inde sipariş verdim 1 hafta sonra falan Malaysia post a geçti bakalım ne zaman gelecek

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
  • kralleo1988 K kullanıcısına yanıt
    Senin adına sevindim hocam. Twitter dan cevap verirlerse bilgilendir beni de hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    hocam yakmak icin en one beni yaz , adamlar essekle falan getiriyolar heralde bu kadar yavaslik ne gordum ne duydum ...

Origin (Carrier) kısmında SUNYOU seçerseniz daha detaylı hareketleri görmeniz mümkün olabillir. Pos Malaysia için geçerlidir.
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.