Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.146
Cevap
686
Favori
1.819.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nlpostta bir siparisimde 10 gündür hareket yok normalde transit ülkeye gitmek üzere dedikten 1 gün sonra türkiyede olurdu(10dan fazla siparisim oldu hepsinde böyleydi) ama bu baya gecikti coktan bende olması gerekirdi. Kargo türkiyeye girmeden önceki son aşamasında takıldı mı ne oldu artık. Benzer durumla karşılaşan var mı? Nlpostla daha önce 8 iş gününde dahi elime ulasan siparis oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • küll K kullanıcısına yanıt
    Paketi açmazlar şüpheli bir şey değilse. Xray den geçer ve gümrüğe beyan edilen ürün olup olmadığını kontrol ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Adresinize bir ihbar kağıdı gelir. Onunla Topkapı ptt ye gidip sorarsınız.
    İstanbul posta gümrük müdürlüğü Merkez Efendi Davutpaşa Cad. No:99 Topkapı/İSTANBUL

Gelmedi hocam hiçbir kağıt, 28 gün oldu. Acaba uzama durumu olabilir mi? Belkide takılmamıştır?
  • 12 aralık ta tr ye girdi. Gümrüğe sevk edildi aynı saniyede Başakşehir geliş kaydı yapıldı hareketi var
    2 gündür herhangi hareket Yok

RF427052475SG

• Guaximo kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün neydi? 400TL mi USD lık bir şey demiştiniz ama. ebaydan mi aldınız nerden aldınız?
  • amazondan aldığım ürün hakkında kargo takip numarası var fakat i-parcel tracking'e takip no'yu yazınca 10 gündür Waiting For Package To Arrive At Facility yazısı çıkıyor herhangi bir güncelleme de yok. daha önce karşılaşan var mı böyle bir durumla
  • meyymetbaba kullanıcısına yanıt
    Hangi magazaydi hocam?

• DHL global ile almanya'dan bir paket kaç günde türkiye'ye ulaşır?

09.12.2016 tarihinde oradan çıktı hala buraya ulaşmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xacob

amazondan aldığım ürün hakkında kargo takip numarası var fakat i-parcel tracking'e takip no'yu yazınca 10 gündür Waiting For Package To Arrive At Facility yazısı çıkıyor herhangi bir güncelleme de yok. daha önce karşılaşan var mı böyle bir durumla

ürün bu columbia'nın malum outdoor ayakkabısı
  • quote:

Hocam ürün neydi? 400TL mi USD lık bir şey demiştiniz ama. ebaydan mi aldınız nerden aldınız?

hocam öncelikle gerçektewn ilginize teşekkürler. Burda hiçbir rant düşünmeden insanlara yardımcı oluyorsunuz. Helal olsun ve çok teşekkürler.

Ürün: pokemon kartı -http://www.trollandtoad.com/ dan aldım. 385 Dolar tutarı var. Daha önce de 200 dolarlık almıştım. USPS First class ile geliyor sanırım. Sitede, Standart Shipping international yazıyor. Bilgiler bu kadar.

• dr.Kaan D kullanıcısına yanıt
    Hocam baya olmuş benimde 2 tane var 24 kasımdan beri yurt dışına sevk edildi yazıyor dispute açtınız mi satıcılar iade yapıyorlar mi acaba hiç başıma gelmedi

• arkadaşlar malaysia post ile gönderilen bir kargo neredeyse 1.5 aydır ses seda yok SYBAB19252489 kod bu. bu takipli kargo mudur yani türkiye'ye geldiğinde takip edebilecek miyim? satıcı evet diyor fakat 17track'ta hedef ülke gözükmüyor. yardımcı olur musunuz rica etsem?
  • somebodyelselover S kullanıcısına yanıt
    Böyle bir kod ilk defa görüyorum. Malezya post ise sonu MY olmalıydı. Büyük ihtimalle takipsiz bir şey.

• Guaximo kullanıcısına yanıt
    Sen bu kartlar satıyor musun bilemem, pokemon kartı dedin hiç anlamadım. Rantı alan götürmüş benim herhangi bir beklentim olamaz. Bir teşekkür yeterli, saol, umarım beklediğin paketi alırsınız.

• quote:

Sen bu kartlar satıyor musun bilemem, pokemon kartı dedin hiç anlamadım. Rantı alan götürmüş benim herhangi bir beklentim olamaz. Bir teşekkür yeterli, saol, umarım beklediğin paketi alırsınız.

koleksiyoncuyum hocam ben kendi koleksiyonumdaki eskikleri gideriyorum. Ne yapabilirim bu bilgiler ışığında PTT ye mi gitsem? Eve gelen giden birşey yok.
  • Basladi yine kargom ne zaman gelir? Hareket yok vs sorulari yemin ediyorum dh den soguttunuz insani

• podolski03 P kullanıcısına yanıt
    Gümrük + Kargo konusunda ne konuşulmasını bekliyordun ki zaten? Amazon konusuyla karıştırmış olmayasın?
  • onurs27 kullanıcısına yanıt
    Koruma süresi dolmadı henüz hocam dispute açmadım. Birkaç gün daha hareket olmazsa o zaman açıcam. Büyük ihtimalle koruma suresini uzatır satıcı. O sürede de gelmezse para iadesi alırım. Gümrükte sıkıntı var bizimkiler sıra bekliyor diyeceğim ama aralık ayinda farklı postalardan alınan ürünlerden teslim edilenler var. Anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.Kaan -- 15 Aralık 2016; 3:03:51 >
  • Malaysia post'dan daha önce aldıklarım 10 gün içinde filan Türkiye'ye girerdi.
    Son ürünüm 1 aydır giremedi
  • dr.Kaan D kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bir sorun olduğunu düşünmüyorum gümrükte forumda herkes Malezya posttan muzdarip bende hem Singapur post hem china post üstelik takipsiz siparişim 20 günde geldi bunlar da hala hareket yok 25 gün oldu kargoya vereli koruma süresi 10 gün sonra bitecek hala giriş yok ülkeye

• 
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.