Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
27.505
Cevap
685
Favori
1.560.444
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
Giriş
    2271 Mesaj

Geçmiş, yarın bulunduğun şehire gelir büyük bir ihtimalle.
    |
    |
    Ordan Geçenbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Geçmiş, yarın bulunduğun şehire gelir büyük bir ihtimalle.

Beşiktaştayim yarın teslim alabilirmiyim acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: hacidesdemir

Malaysia posttan kaynaklı bir durum sanırım. Hesaplamalarıma göre haftaya pazartesi salı gibi Türkiye'ye giriş yapacağını düşünüyorum. Belki paketlerimiz aynı uçaktadır beklemekten başka çare yok Malesef :)

hocam gelişme olursa haber ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Net birşey söylemek zor ama normal şartlarda avpim'e geçtiğinin ertesi günü teslim ediliyor genelde.https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip?
    Buradan takip edin dağıtıcıya zimmetlendi olursa ve postacı getirirse teslim alırsınız.
    Cuma günü alamazsanız Pazartesi gelir yalnız, aciliyeti olan birşeyse dağıtıcıya zimmetlenmezse en son görülen ptt şubesinden direk elden teslim almayı deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 9 Aralık 2016; 1:15:41 >
    |
    |
    Ordan Geçenbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RoyalWatch55

06.11.2016 dan beri benimki ama normal en son ki Malezya 45 -50 gun civarında geldi

oha niye o kadar çok ya. aldığım ürün 166 tl. millete hemen ulaşmış ya

Orijinalden alıntı: İnsanivarlık

quote:

Malaysia posttan kaynaklı bir durum sanırım. Hesaplamalarıma göre haftaya pazartesi salı gibi Türkiye'ye giriş yapacağını düşünüyorum. Belki paketlerimiz aynı uçaktadır beklemekten başka çare yok Malesef :)

Pos Malaysia'da arkadaşlarım ve benim üç tane postamız var. Benimki 29 gündür ellerinde ülkeye bile giriş yapmadı ki tahmini teslim süresi 31 gündü. Arkadaşlarımdan birininki için 10 Aralık'ta 12 Aralık tarihli güncelleme girilmiş. Pazartesi mail attım 2 gün içinde geri dönüş yapacağız diye bir otomatik mail geldi ama hala cevap yok.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

3 ay once 15 gun civarı geliyordu fakat 2 aydir bu sekilde isliyor. Malezya post u buyuk ihtimal toplu olarak aliyor gumruk çünkü biri girince digerleride 2-3 gunde giriyor 10 gun öncede alinmis olsa farketmiyor. benim urunlerde 400tl civarında Malezya boyle yaptığı için artik 40tl civari daha fazla verip diger kargo firmalarından gonderenlerden aliyorum

|
    |
    İnsanivarlık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de bir tane Malezya post bekliyorum. Ayın 1 inde oradan çıkmış görünüyor.
    |
    |
    RoyalWatch55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

06.11.2016 dan beri benimki ama normal en son ki Malezya 45 -50 gun civarında geldi

oha niye o kadar çok ya. aldığım ürün 166 tl. millete hemen ulaşmış ya

Benimkisi de 700 liralık ürün :) gelirse haber ederim ama benimkisi gelirse büyük ihtimal sizinkide gelir

|
    |

şimdi telgraf geldi iade ediliyor diye

|
    |
    vibex2kullanicisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

3 ay once 15 gun civarı geliyordu fakat 2 aydir bu sekilde isliyor. Malezya post u buyuk ihtimal toplu olarak aliyor gumruk çünkü biri girince digerleride 2-3 gunde giriyor 10 gun öncede alinmis olsa farketmiyor. benim urunlerde 400tl civarında Malezya boyle yaptığı için artik 40tl civari daha fazla verip diger kargo firmalarından gonderenlerden aliyorum

ya üniversitem bitmek üzere. il dışına memlekete gidicem 20 gün sonra. vermemi gelirmu sizce. ayın 21 inden beri öyle gözüküyor

|
    |
    bi koddan sonra malezya post takip kodu yazdıktan sonra en sonki kargolarim 45 civarlarında geldi ona gore 3-4 gun asagi veya yukari oynar.kod yazdiktan sinraki ileri toplam 45 gun civari sayin gelir o süre icinde

Orijinalden alıntı: erolbayrak

Malezya postasıyla 04.11.2016'da yurtdışına sevkedilen postam bugün Türkiye'de göründü. Bekleyen arkadaşların bilgisine.

oha çok geç ya

|
    |

bi koddan sonra malezya post takip kodu yazdıktan sonra en sonki kargolarim 45 civarlarında geldi ona gore 3-4 gun asagi veya yukari oynar.kod yazdiktan sinraki ileri toplam 45 gun civari sayin gelir o süre icinde

ptt kodu mu hocam

|
    |
    Arkadaşlar Gearbest ten alışveriş yapmıştım. Verdikleri posta takip numarasını sadecehttp://www.sky56.cn/english/track/index bu adresten sorgulayabiliyorum. Posta takip no:NL14764193522969 sorgulama yaptığımda, şu bilgiler çıkıyor.

Electronic information,receive--14-Oct-2016 12:29 PM

Small package Center, receive--14-Oct-2016 02:29 PM

Parcel centre,sealing--14-Oct-2016 05:29 PM

Small package Center, left--14-Oct-2016 07:02 PM

Exchange Bureau, have been exported to open--16-Oct-2016 03:02 AM

Exchange Bureau, have been exported directly--16-Oct-2016 09:05 PM

Transit Center,left hand navigation--17-Oct-2016 02:39 AM

TURKEY, Arrived --29-Oct-2016 02:39 AM

TURKEY, the transfer of customs-- 29-Oct-2016 06:19 AM

Türkiyeye gelmiş ama paket hala bana ulaşmadı. Gelen pakette vr gözlük, bluetooth anahtarlık vardı. Paket ağırlığı yaklaşık 500gr. 30*20*20cm gibi bir kutu.

Nereden öğrenebilirim. Ne yapmam gerekiyor pakete ulaşmam için.
    Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ptt sitesinden takip ettiginsonu MY olan Malezya post kodu.

|
    |
    POS Malezya da sıkıntı var herhalde. Bende 35 gündür kulaklıkları bekliyorum. Satıcı aldığım günün ertesi günü kargoya verdi. Hemen gelir diye bir ümit etmiştim. Bugün PTT dağıtım ve toplama merkezini aradım, daha Türkiyeye giriş dahi yapmamış dedi.
  • Onbaşı
    34 Mesaj

RQ056490778MY burdan devam et takibe..
    |
    |
    TheDifferance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Yedaself

quote:

quote:

Pos Malaysia'da arkadaşlarım ve benim üç tane postamız var. Benimki 29 gündür ellerinde ülkeye bile giriş yapmadı ki tahmini teslim süresi 31 gündü. Arkadaşlarımdan birininki için 10 Aralık'ta 12 Aralık tarihli güncelleme girilmiş. Pazartesi mail attım 2 gün içinde geri dönüş yapacağız diye bir otomatik mail geldi ama hala cevap yok.

Bugün cevap geldi. Diyorlar ki bizim sistemimizde ayın 16 Kasım'da Türkiye'ye doğru yola çıkmış görünüyor tam olarak nerede bilemiyorum, biraz daha gecikirse gönderen ile iletişime geçin. Gönderen bulup eliyle mi getirsin ne yapsın gönderen?
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.