Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (849. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.146
Cevap
686
Favori
1.819.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam benimde mi5salmıştım 293 dolara 3.26dan almıştım benimkine de ağırlık girilmiş adres girilmiş ukime gidiyor bir şey olursa beklerim hocam en kötü dövize yatırım yapmış olduk
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    sanırım ilk defa alışveriş yapıyorsunuz yurtiçi kargo bile 3 günde getiriyor 2 şehirden dağıtıma uçak sadece türkiyeye gelmiyor yakınlardaki yerlerede dağıtım yapıyor muhtemelen ya da uçağın dolması bkeleniyor
  • Daha önce de alışveriş yapmıştım. Fakat 2 haftayı geçmemişti hiç. Biraz endişe yaptım bu sebeple. Dün birisi feedback vermiş 17. günde ulaşmış ona, bakalım ne zaman gelecek. Bu arada ben direk Türkiye'ye geliyor sanıyordum. Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 17track tan sorguladığımda bu şekilde gözüküyor. güvenlik döndürülüyor ibaresini ilk kez görüyorum bu tarz bir ibare görüp sıkıntı yaşayan oldumu acaba
    ======================================
    Menşei Ülke: Çin
    2016-12-04 12:04 Guangzhou, güvenlik döndürülüyor
    2016-12-03 23:43 Guangzhou Terminal, sol gezinti
    2016-12-03 23:06 Guangzhou Terminal, varış
    2016-12-02 13:39 Guangzhou, döviz bürosu dışa aktarılan doğrudan
    2016-12-02 10:28 Açmak için dışa Guangzhou, döviz bürosu
    2016-12-01 23:32 Kabul paket işleme merkezi yaptı, bir sonraki istasyon "Guangzhou Terminal" Guangzhou, toplu
    2016-12-01 23:21 Toplu kabul paket işleme merkezi Guangzhou, vardır
    2016-12-01 21:49 Guangzhou Uluslararası posta işleme merkezi alma ve gönderme
    2016-11-29 23:11 Elektronik bilgi aldı
    ======================================

• Grace kullanıcısına yanıt
    UPS 'e sormalısın.
  • olabilir bugün yarın girerler.
    Daha önce yüzlerce kez izah ettim ama geçmiş mesajlar okunmuyor anlaşılan.
    Gelen şey hızlı kargo değil, bildiğin düz en ucuz posta. Yurtiçi bir şehirden bir şehire gitmesi bile bazen 15 günü buluyor. Yurtdışından gelenler için ayrıca bir sürü işlem var. Bu nedenle süreler çok değişken, bazısı 1 hafta 10 günde gelir bazısı 2.5-3 ayda. Hiç belli olmaz. Siz oradan çıkış tarihinden itibaren ortalama 2-3 hafta olarak düşünün. Özetle sistem böyle.
  • Daha önce birkaç kez ben de oldu. Eninde sununda guangzhou dan geçer adresinizize gelir. Biraz geç gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İstanbul'dan Ankaraya posta gönderiyorsunuz kaç günde gidiyor (APS değilse 7-10gün). Oysa otobüsle 5 saatlik, uçakla 1 saatlik yol di mi? O zaman soruyor musunuz bu uçak 3 gündür havada mı diye.
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok normal standart işlemlerden biri. Türkçe çevirisi böyle saçma oluyor işte.
  • Grimwood kullanıcısına yanıt
    Takılmadan geçmesi şans artık. Öyle düşünün. Bahtsızlık şanssızlık değil. Takılmasının nedeni daha önce kontrol edilmeden şansa geçen yasak ürünler zaten.
  • Güvercinle de gönderilmiş olsa tahmini teslim süresini aşmışsa sorarım. Tahmini teslim süresinin sonuna 1-2 gün kaldı paket en son 21 gün önce Çin'den çıkmış görünüyor. Satıcı da diyor ki buyer protection'ı uzatıyorum, gümrüğe tesliminde sorun çıkmış olabilir birkaç gün daha bekleyin. EDI-received olarak kaldı.
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    Demekki bu postada bir sıkıntı oldu aynısı aynı dakika bende de yazıyor. Ama korkmayın tekrar sokuyorlar gümrüğe geçiyor genelde, sadece vakit kaybı yaşarsınız.

2016-12-04 12:04 Guangzhou, returning security
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradox_13 -- 9 Aralık 2016; 17:46:21 >
  • Beyler malaysia post ile gelen kargonuz var mı benimkisi 15 inden beridir malezyada kaldı bir hareketlilik yok.
  • yurt dışından ilk defa alışveriş yaptım ürün geldi(bulunduğum ilçeye) faka ptt mobil uygulaması ile ptt site son kısımda farklı şeyler yazıyor sitede dagıtıcıya verildi yazarken ptt mobil uygulamada Teslim girişiminde bulunuldu veya teslim edilemedi yazıyor sabahtan beri evdeyim kapıyı çalan olmadı hiç tecrübesizim bu konularda gelipte kapıdan dönen postacı paketi en yakın şubeye mi götürüyor.
    RF433984731CN

Kargom geldi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djtenten -- 6 Aralık 2016; 19:21:11 >
  • Teşekkürler. PostNL çok daha hızlıydı hongkong posta göre.
  • gbzlim kullanıcısına yanıt
    Benimki 21 gündür yolda gözüküyor. Umarım yıl içinde alabilirim.
    19.11den beri haber yok, bakalım ne zaman gelecek

ensonkiler 45 gun civarında gelmisti banada daha erken lazim o yüzden artik hep 30-40 tl fazla verip diger postlarla getirtiyorum. malezya ile 15 gunde de 3 ay önce gelmisti ama artik o kadar surede gelmedi kargolarim

• 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.