Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (801. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: oRHaN_7
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
30.160
Cevap
686
Favori
1.819.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

geçen ay 8-10 kadar ürün sipariş ettim

bir tanesinin takip kodu bu RF344582135CN

17 trackten bakıyorum geri gönderilmiş gibi bişeyler yazıyor nedir durum bilgisi olan var mı?

birde bütün kargoları ücretsiz seçtiğim için takip edilmiyor sanırım doğru mu?

bu kodlar özellikle 03669160017
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    iki gönderide de sıkıntı görünmüyor.
    her ikisi de çin' den ayrılmış görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konglo

iki gönderide de sıkıntı görünmüyor.
    her ikisi de çin' den ayrılmış görünüyor.

sağ olun hocam teşekkürler çeviride bir anlam hatası olmuş sanırım...

sonraki verdiğim kodu nereden takip ettiniz? harfsiz olanı
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    http://www.trackitonline.ru/?service=track
  • arkadaşlar merhaba amazondan bir saat beğendim fiyatı 200 dolar almak istiyorum ama gümrük maliyeti vs bana toplamda ne kadara malolur? gelme konusunda sıkıntı yaşanır mı? bir de gift olarak paketletsem gümrükten geçme olasılığı nedir? teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba

amazon üzerinden 2 adet versatil kalem siparişi vermiştim toplamda 17 dolar ın biraz altında bir fiyat oluşuyor. ürünün kargo hareketleri fotoğraftaki gibi. sormak istediğim soru; şimdi ben ptt ile görüştüm ürünün tekrar japonya ya geri gönderildiği söylendi ama bunun sebei hakkında hiçbir sebep söylemediler ne vergi, ne adres yetersizliği gibi

şimdi ürün hala taşıma sürecinde gözüküyor, bu aşamadan sonra satıcı ile iletişime geçerken ürünü tekrar kargolaması için ne söylemeliyim?

şimdi hani geri gidiş sebebini bilsem sıkıntı yok ama bu durumda nasıl bir yol izlenmelidir sizce?

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• AGST A kullanıcısına yanıt
    Telaşa hiç gerek yok. Aynısı ilk defa benimde başıma geldi daha yeni. 1-2 gün sonra paket evinde olur.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
  • İngiltere den 95 dolara gül fidanı alsam Istanbul dayım ayağıma kadar gelir mi?
  • arkadaşlar merhaba, fasttech den haziran ayında e-sigara almıştım ve gümrüğe takıldı geri gitti. Akabinde bana hediye çeki oluşturdular ve bu saati satın aldım ve yine gümrükte takıldı ve geri gönderildi.

E-sigaranın ülkeye girmemesini anlıyorum ancak saat neden girmemiş olabilir?

şimdi tekrar ürün geri dönme sürecinde. Fasttec den geri iade nasıl alabilirim? Sanırım fasttech üzrinden hiç bir ürünü ülkeye sokamayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

arkadaşlar merhaba, fasttech den haziran ayında e-sigara almıştım ve gümrüğe takıldı geri gitti. Akabinde bana hediye çeki oluşturdular ve bu saati satın aldım ve yine gümrükte takıldı ve geri gönderildi.

E-sigaranın ülkeye girmemesini anlıyorum ancak saat neden girmemiş olabilir?

şimdi tekrar ürün geri dönme sürecinde. Fasttec den geri iade nasıl alabilirim? Sanırım fasttech üzrinden hiç bir ürünü ülkeye sokamayacağız.

ürün onlarına eline ulaşınca %20 kesinti yapıp kalan miktarı iade ediyorlar

• ilkdostun kullanıcısına yanıt
    Benim daha geçen hafta atlantis'in yedek camları ulaştı elime(7 adet). 1 haftada geldi sanırım paket, hongkong post ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 27 Eylül 2016; 12:55:26 >
  • Aliexpres ten 7 paket ürün sipariş ettim hepsi farklı zamanlarda elime ulasti ama hicbirini elim de takip kodu olmasina ragmen takip edemedim şimdi bir saat aldım onuda ptt sitesinde gözükmüyor ptt sitesinde mi problem bende mi anlamadım daha önce dealextreme ve buyingcoins den bir sürü ürün getirttim onları takip edebiliyordum ptt sitesinde
    Aliexpres in sitesinde ürün Çin den ayrıldı gözüküyor bana yardımcı olabilir misiniz
    Takip kodu: LP00059267064251

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutup ayısı -- 26 Eylül 2016; 19:20:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Global caino da lp ile başlayan kodu girdiğinizde ürün takipli kargo ile gönderiliyorsa ptt takip kodunu yazıyor.

Ptt takip kodu : RQ035467751MY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaraya gekmesi gereken 40 dolarlik kargom basaksehirden,ankara pime yonlendirilmesi gerekirken arnavutkoy avpime yonlendirildi. İcinde gumruge takilacak herhangi bir urun yok, fakat paket biraz buyuk olabilir (40x50 cm gibi). Yanlislikla mi yonlendirildi, yoksa arnavutkoy avpimde gumrukle ilgili bir bolum var mi?

Gumruk islemi varsa neden ankara pimde uygulanmadi?

Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsrix T kullanıcısına yanıt
    İadeyi kredi kartına mı yapıyorlar?

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım teşekkür ederim kargom su anda türkiyede gözüküyor
    Bu bahsettigin yabancı siteyi ben bulamadım bir dahakine ordan bakarım

http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/ bu siteyi buldum sonuç çıkmıyor o sitenin ismini verirsen sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

https://global.cainiao.com

• Eachine H8 Mini almayı istiyorum fakat son dönemlerde çıkan drone tehlikeleri felan alsam gümrükte takılırmı ? çinden gelmesi yasaklı ürünmüdür drone siparişi vermek ?
  • Cihan9999 kullanıcısına yanıt
    Bayram dolayısıyla yığılan paketleri hızlı şekilde dağıtmak için Arnavutköy PTT Pazar günü de çalıştı ve paketler Başakşehir PTT'den Arnavutköy'e sevk edildi. Yanlışlık yok.
  • CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    Üzerinde lityum batarya olan her ürünün gümrükte takılma ihtimali vardır. Buna dronelarda dahil.
  • 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.