Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (794. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.131
Cevap
686
Favori
1.818.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kod bu satıcı ptt den takip edebilirsin diyor kullanan varsa kaç günde geliyor hızlı mı ve satıcının dediği gibi takipli kargo mu
    LP00059034474960

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRC32 -- 11 Eylül 2016; 23:09:52 >
  • CRC32 kullanıcısına yanıt
    ne zaman sipariş verdiniz hocam? henüz sisteme düşmemiş görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRC32

Hocam kod bu satıcı ptt den takip edebilirsin diyor kullanan varsa kaç günde geliyor hızlı mı ve satıcının dediği gibi takipli kargo mu
    LP00059034474960
    ilk defa böyle takip no lu kargom oldu. Yalnız aldigim urun simkartli akilli saat ve 110$ eger calinirsa ne olacak :s gümrükten gecmesi icin sanirim mantikli ama bakalim hayırlısı üstelik bu takip no sunu gondermeden bi tane daha sipariş etmisim 2 tane yani. Eger birsey gelmezse uzun sürerse Çin e gidip ufak gözlerini oyarim. Bi türk bi siparisinde farkli urunde 9 gunde geldi demis ama bakalim. Gümrükten sorunsuz gecsin ve 30 gun icinde gelsinde gerisi önemli değil benim icin ama erken gelip sorun olmazsa surekli ondan alip guzel olur

http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=LP00059200381224

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalWatch55 -- 13 Eylül 2016; 8:47:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

10'unda hocam

Umarım takipli kargodur ben bulunduğum ilde takipsiz kargolar çok sıkıntı 10 da 1 geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRC32 -- 12 Eylül 2016; 8:22:39 >
  • CRC32 kullanıcısına yanıt
    Daha yeni gönderilmiş hocam birkaç gün bekle düşer sisteme mutlaka 17TRACK.net den de takip edebilirsin.

Hayırlı bayramlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRC32

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

10'unda hocam

Umarım takipli kargodur ben bulunduğum ilde takipsiz kargolar çok sıkıntı 10 da 1 geliyor

Takipsiz kargolarin gelmemesinde ℅90 sorumlu olan yer bagli bulundugunuz dagitimi yapan ptt subesidir. Calistigim kampus icinde ptt subesi var.Butun ptt calisanlarini tanimama ragmen kayitsiz gelen postalarimi bazen postan yok denildigi halde aaaa varmis diyerek verildigini biliyorum..Ama kayitsiz sayisini bilmedigim postam geldi. Hicbiri de kaybolmadi. Benim tavsiyem postaniz kargoya verildikten 10 gun kadar sonra ara ara hem mahalle postanesine hem de bagli oldugunuz dagitim merkezine ara ara ugramaniz.Kayitsiz postalarda imza olayi olmadigi icin cok dikkate alinmiyor

• aliexpress den aldigim urun 18-19 gunden beri turkiye ye giris yapmadi sorun mu oldu acaba
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Malum ve diğer e sigara siteleri artık Türkiye'ye mod ve yedek parça gönderimini komple durduruyor yavaş yavaş.. adamlar bıktı gümrükten geri dönen kargolar ile uğraşmaktan. Ne diyeyim ki.. Allah cezasını versin bu gümrüğün..

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    hayirdir hocam var mi sizinkinde bir hareketlilik?

• karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zimmet alındı da kaldı ama kime sorsam geri gider diyor. Malumun müşterileri de aynı durumda. Bekliyoruz bakalım.

• Beyler 60gbp ayakkabı aldım ve 15gbp de kargo parası toplam 75gbp(305TL) ups ile gelecek.Gümrüge takılır mı?Büyük bir ihtimal takılır ama ben karabukte oturuyorum kargo mu nasıl alabilirim?
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    hocam az önce mod ve 5li coil elime ulaştı aramex ile gelen :) ptt ile olan büyük ihtimal döndü. özel kargo fazla önemsemiyor bu gümrük işlerini sanırım. işini aşkla yapan ptt memurları da keyfekeder ya geçiriyor ya geri postalıyor..bunları kurtardık şükür. diğeri için de dispute açıyorum şimdi.
  • sedrak kullanıcısına yanıt
    Kargo hariç 75 EURO yu geçmiyorsa sıkıntı yok.

• 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    Kargo hariç 70 euro fakat kargo parasini faturaya yazdilar bir sorun çıkar mı?Karrtan adamlara 75gbp ödedim.Birde kargo karabuk'e gelecek gumrukte sorun ciksa istanbula mi gitmek zorundayim?Cevap için teşekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedrak -- 16 Eylül 2016; 12:24:56 >
    Merhaba, gümrük muafiyetinde kargo bedeli dikkate alınmaz. Sadece mevcut ürün bedeli dikkate alınır. Sınırı geçmediğiniz için yasaklı ürün olmaması durumunda sipariş tarafınıza ulaşır.
  • user_sevvv kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler kaç gündür içime dert olmuştu.Ivır zıvır işler deli ediyor beni
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun hocam aslinda bende ozel kargo sirketlerinin daha sıkı kontrol yaptigini biliyordum, pttdekilerin de keyfekeder is yaptiklari cok dogru son kargomda iyi anladim. PTT dekinin durumu pazartesi sali belli olur sanirim. hayirli olsun tekrardan satici linkini alabilir miyim ozelden :)

Takılması için bir sebep yok aldığınız ürün sonuçta ayakkabı yasaklı bir ürün olmadığına göre 60 gbp 75 euroluk sınırı aşmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Murphy -- 16 Eylül 2016; 13:12:24 >
  • arkadaşlar usps money order ile 60 doları (sanırım çek gibi bir kağıt gönderilecek)türkiye'deki herhangi bir ptt şubesinden alabilir miyim?
  • En son ukimde sabah 9 civarı torba acildida kalmisti pazartesi dananin kuyrugu kopacak :) depolar bosaldiysa direk belge cart curt isterde eger cok yogunsa belki gec gec gec direk sevk ederler :D gümrükte 1 hafta boyunca yoğunluk bitmez

• 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.