Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (620. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
30.160
Cevap
686
Favori
1.819.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

neyin noter onayını istiyorlar?

2 sayfalı bir emaıl yollamıslardı bırıncı sayfada basıt imza atıp gumruk işlemlerinin bizim adımıza ups tarafından yapılması ıcın ızın verdıgımız bır form vardı
    ıkıncı sayfada noter onaylı vekaletname var,

birinci sayfayı doldurduk yolladık, birinci sayfada beyanda bulunuyorsun içeriğinde ne olduğuna dair, bize söylenen gümrük memuru kabul etmedi(neyi kabul etmedi anlamadım yarın arayıp soracağım), bu sefer noter onaylı vekaletname yollayacaksınız

bence ups para koparmaya çalışıyor, amazona da bildirdim konuyu, amazon bütün masrafları bana fatura edin demiş, öyle bir talimat vermiş yollarken , bunlar da bundan faydalanmaya çalışıyorlar bence. Bana siz bir şey ödemeyeceksiniz diyorlar ama tabi amazondan para koparmaya çalışırken bana da noter belgesinin ücreti ve uğraşması kar kalacak. UPS ile göndereceğiz deseler kesinlikle kabul etmezdim, kargo zarar görmüş ondan ikinci kez yolluyorlar telafi olarak yolladılar hızlı olsun diye onda da ups e takıldık, ben seçmedim kargoyu

• Mesajını görmedim k bakma

Kepenk kumandası türbişon kablo tutucu vs 1-2 tanesi geldi diğerleri de gelir heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.. İyi geceler..

Konuyu okudum. Benim de kargom var; içeriği tweeter hoparlör 3 adet ama ücreti 35dolar.. Gümrüğe sevk edildi demiş ama ukim değil pim yazınca biraz ümitlendim. Ücret falan da gözükmüyor şu anda. Durumu nedir sizce?

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Bu mesaja eklenen görseller:

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• barishrocker kullanıcısına yanıt
    kucağına geliyor :) yarın oburgun elinde olur..
  • Ben de kucağa gidiyorum diye korkmuştum bu korku bana fazla daha uğraşmam böyle çok gerekmedikçe:) eyvallah:)

Edit: kargom az önce geldi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barishrocker -- 4 Mart 2016; 13:59:18 >
  • Merhaba arkadaşlar bende bir süredir bu konuyu takip ediyorum. Arkadaşların paylaştığı bilgilerden benim kargom nerde fikir edinmeye çalışıyorum. Benim kargomun En son 29 şubatta aksiyonu var. Bu normalmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 4 Mart 2016; 10:43:20 >
  • Arkadaşlar yurtdışına sevk edildi diyor gelen ürünüm geri mi gitti? Kol saati almıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 17Track'te böyle gözüküyor.

• Kargonuz da sorun yok. Sanırım yanlış birime yönlendirmişler veya bilgi girişinde sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Kargonuz da sorun yok. Sanırım yanlış birime yönlendirmişler veya bilgi girişinde sorun var.

İnşallah hocam cevabınız için teşekkür ederim.

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Kargonuz normal süreçte devam ediyor. Çinden çıkış yaparak havayolu ile Türkiye ye doğru geliyor. Takip numaranızı ile aşağıdaki linkten de kontrol edebilirsiniz.

http://gonderitakip.ptt.gov.tr/
  • Bilgi için teşekkür ederim
  • Ebayden alışveriş yaptım takip numarası olmadan yollamış satıcı ben de bu konuya dikkat etmedim takip numarası olmayan kargo olduğunu bilmiyordum.

Bugün ptt ye gittim bu kargolar ellerine ulaştığında alıcının telefon numarasına sms atıyorlarmış. Bu doğru mu var mı bilgisi olan?

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    vallahi şaşırdım hocam. tamam normalde vekaletname noterden verilmeli ancak şahsi gönderilerde imzalamanızı da yeterli görürlerdi. size çıkartılan noter masrafının kimseye bir faydası da yok üstelik

• Herkese kolay gelsin.
    Bende ürünümü geçen hafta çarşamba sipariş verdim.Takip no ile 17trackten takip ediyorum ama kafam karıştı.

RI897319091CN takip no bu birde sizler bakar mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sparkton -- 5 Mart 2016; 16:39:39 >
  • Sanırsam havaalanından TR'ye yola çıkmış.Geç değil mi 9 günde yola çıkması. Bisiklet icin telefon kabı aldım aliexpressten

• Merhaba. Değişik bir sorum olacak. Nereden cevap bulacağımı bilemedim özellikle gümrük kısmı da ilgili olduğu için buraya yazıyorum. Besin desteği almak istiyorum yurtdışından birkaç ay yetecek kadar. Tek seferde 75 euroyu geçmesi mi sorun yoksa reçetesiz olması mi? Oturduğum bir Anadolu şehri. Gümrüğe takilsa nasıl yaparim? Istanbuldaki bir arkadaş adına mi almalıyım? Alacağım ürünler tr de yok. Nasıl bir yolla getirebilrim?

• jang_bogo J kullanıcısına yanıt
    maalesef forumu hiç okumamışsınız; arattırmamışsınız da tıp doktoru tarafından tam adı ve dozuyla reçete edilmediyse ya da profesyonel sporcu lisansınız yoksa bu tip ürünler kargoyla-postayla gelmez. gümrüğe takılır.

• Merhaba arkadaşlar RF175778499CN nolu kargomda 23 subattan beridir hareket yok daha oncede attim bu resimi ama 15 20 gelir dedi bi arkadaş digerlerine baktimda herkesde bir kac gune hareket olmuş ve bi islemden geçmiş konu hakkinda bilgisi olan biri durumu aciklayabilirse sevinirim

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.