Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.152
Cevap
686
Favori
1.819.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belli olmuyor benim kargo 18 günden beri hareket yok seninkiyle aynı vaziyette üstad

40-60gün sonra ulaşan var türkiyeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirdencihan

Merhaba
    Yardımcı olursanız sevinirim. Ne yapmak gerekiyor.  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

büyük ihtimalle geri gidecek.

• arkadaşlar, 90 dolarlık ürün aldım satıcı 60 dolar yazdı ,baktımda cihaz pim den ukime sevk edilmiş,paketim ukimden doğrudan adresime gelme ihtimali var mı ,fiyat biçilmesi durumunda vergiyi ödemek için illa ukime mi gitmem gerek istanbuldayım ama daha önce ukime gittim 3 saatim yolda geçti teşekkürler

http://i.imgur.com/gwccORd.png
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• anlamışlar iyice gümrükte 2defa gidip gelmiş gümrüge

veya satıcı içine fatura koymadı veya gerçek fiyatını yazdı çinlilerden herşey beklenir ürünü satın alana kadar esnaf onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 8 Nisan 2015; 15:56:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viva revolution

arkadaşlar, 90 dolarlık ürün aldım satıcı 60 dolar yazdı ,baktımda cihaz pim den ukime sevk edilmiş,paketim ukimden doğrudan adresime gelme ihtimali var mı ,fiyat biçilmesi durumunda vergiyi ödemek için illa ukime mi gitmem gerek istanbuldayım ama daha önce ukime gittim 3 saatim yolda geçti teşekkürler

http://i.imgur.com/gwccORd.png

SJ4000 Wifi kamera aldım. Dün elime ulaştı. 99$'lık ürüne 21$ yazmış. UKİM'e gittiği ve açıldığı halde halde vergi tahakkuk etmedi. Biraz şans işi. UKİM'den AVPİM'e ordan da bulunduğum yerdeki Samsun PİM'e geldi, elden teslim aldım. 2,6 TL gümrüğe sunma + damga vergisi ödedim sadece. Vergi tahakkuk etse de PTT teslimatta alır sizden, UKİM'e gitmenizi gerektirecek bir durum olmaz bence. (Geçen ay bir başka kargoma tahakkuk eden vergiyi elden teslim alırken ödedim. Kutunun üzerine yazmışlar "Gümrük Vergisi Samsun 75. Yıl PİM" diye. 2-3 tane de etiket vardı "Gümrük" diye.

• Şu ürünün durumu ne arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar urun gecmismi yada gecme ihtimali varmi sizce? Yasakli malum urun
  • goozdemir G kullanıcısına yanıt
    UKİM'e girmiş, geçmiş olsun.
  • Ukim e girdikten sonra cikmasi cok zor.bir umut bekliyoruz iste bakalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim total 3 postam var takipli olarak amerikadan gelen, biri geldi. Diğer ikisi ne hikmetse şuan Kanada'da. Bekliyorum bakalım.

• Kamera kayıt cihazı almıştım geldi, ama fatura vs bir şey yok. Önce size sorayım dedim, ne yapmalıyım arkadaşlar? Garanti şartları ne kadar işliyor? Ya da cihaz arızalıysa geri göndermem gerekiyorsa fatura gerekmez mi?
  • aliexpressden aldığım telefon kılıfları yanwen track ile türkiye ye kadar geldi ama sonrasında ses yok ne oldu acaba kılıflara bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsen

Kamera kayıt cihazı almıştım geldi, ama fatura vs bir şey yok. Önce size sorayım dedim, ne yapmalıyım arkadaşlar? Garanti şartları ne kadar işliyor? Ya da cihaz arızalıysa geri göndermem gerekiyorsa fatura gerekmez mi?

Yazılı faturaya gerek yok. Dijital faturanız vardır muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

aliexpressden aldığım telefon kılıfları yanwen track ile türkiye ye kadar geldi ama sonrasında ses yok ne oldu acaba kılıflara bilgisi olan varmı

1-2 gün olduysa biraz beklemenizde fayda var.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Yaklasik 20 gun oldu yanwen track end yazdi ve gelen giden yok

• china postla çinden ayrılan üründe 18 günden beri bizdede haber yok yanwen china post geç geliyor 20-40-60 gün arasında geliyor genelde kesin gelir

sipariş verdiginiz andan 30gün sonra satıcyla görüşüp ya 3 gün içinde yenisini göndericek veya iade edicek yada dispute kalıyor son 7 gün içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 8 Nisan 2015; 19:40:56 >
  • arkadaşlar .ru lu bi site paylaşmıştı arkadaşın biri bulamadım posta takip ediyorduk

bide yanwen numaram var takip edemiyorum bunu nereden takip edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 8 Nisan 2015; 22:45:30 >
  • Benim china registired air mail kargom da son durum bu şekilde.

Departure from outward office of exchange ( 2015-03-29 09:55 GMT-7 )

ne zaman kımılda acaba?
  • 923451847HK- Transit 

Hedef Ülke - TürkiyeServis Hatası [Önbellek]2015-04-0816:15 

İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAKIRKÖY, PTT İşyerine Girdi, İptal Edildi 

2015-04-0705:31 

Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb) 

2015-04-0702:31 

İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAKIRKÖY, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı 

2015-04-0702:31 

Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb) 

2015-04-0201:08 

Hong Kong (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb) 

2015-04-0116:35 

Hong Kong (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received) 

2015-03-3116:45 

Hong Kong (Yurt Disi), Gonderi musteriden alinmistir, Receive item from customer (Otb) 

Menşe' Ülke - Hong Kong
    merhabalar kargom su sekilde gozukmekte nedemek acaba bu gumrugemi takilmis yapabilecegim herhangi birsey varmi onlarca siparisim oldu ilk defa basima geliyor.

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    http://trackitonline.ru/

http://track.yw56.com.cn/en-US/
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.