Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.117
Cevap
685
Favori
1.816.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanıcı patlayıcı çelik kasa gibi kelimelerden sonra merak ettim :D
  • 10 gün önce Çin postasınla satıcının gönderdiği ürün istanbula geldi , izmire sevkedildi.

20 gün önce çinden yurtdışına sevkedilen diğer üründe tık yok.

Bundan sonra singapur postasını kullanıcam.
  • 2015-04-07 15:12
    Turkey, Teslim girisiminde bulunuldu veya Teslim edilemedi (Gelen), Unsuccessful item delivery attempt (Inb)
    2015-04-07 12:12
    KIRŞEHİR, KIRŞEHİR/KIRŞEHİR, MERKEZ, Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:40097894

Hocam bu durumlara alışık olmanız gerekir şaşırmayın :) Çoğu kargo firmasında öğleden sonrası ertesi güne kalır.Fakat PTT'de sabah gelmiş olsa dahi ertesi güne bırakıyorlar.Saat daha 12:41'ken 15:12'de gelmişler ve teslim etmemişler :) PTT'nin komedi yanlarından bir kaçı.

Sonuna kadar katılıyorum hocam.Ayın 3'ünde China Post ile verdiğim ürünler hala gelmezken,ayın 21'inde verdiğim Singapur Post ile ürünüm 2 gün önce Türkiye'ye ayak bastı.Şu anda bulunduğum ilde ve alınmayı bekliyor.2$ gibi bir bedel olsa dahi artık hakettiğini düşünüyorum.En azından Singapur ve Hong Kong ile fazla bir sapma olmuyor.Diğer Singapur ile aldığım ürünlerde kısa sürdü.Uyguna getireceğiz derken strese giriyoruz.Yanwen'den kaçarken şu sıralar China'ya takıldık.Birdaha tövbeler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldırım Kemal -- 7 Nisan 2015; 12:46:37 >
  • RI351021833CN
    RI361630 gündür 2 postamda olduğu yerde takıldı ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

Pahalı birşey almasaydınız büyük ihtimalle takılacaktır.
    Hangi ne aldınız model ?

p3000s .müdüre sanalpazardan aldık 650tl ye .telefon süper.discovery kyullanıyoum telefonum pert oldu.

140dolara aldım.paypal sagolsun kur dönüşümünden azcık geçirdi 377tl ödedim.kart kampanyam vardı 30tl düştük.

mail attım dün.buranın gmrük sorunlu diye.yapılması gerekenleri yazdım gümrükten geçsin diye.otomatik dönüş maili geldi çinde 2 gün bayram varmış.daha sonra dönüş olacak diye.
  • FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    her ürün gümrüğe sevkedilir gümrüğe sevkedildi demek gümrükte kaldı demek değil orda bakıcaklar yasak ürün varmı fiyatı 75€ geçiyormu diye eğer yasak değil ve 75€ geçmiyorsa gümrükten çıkacak size gelecek
  • Artık hongkong airmail veya post , olmazsa singapur post kullanıcam. 20 gün sürmüyor onlarda. China post çocuk beklemek gibi, gelmek bilmiyor.
  • 22 Şubat'ta verdiğim ve halen bana ulaşmayan siparişle ilgili Banggod şöyle yazmış bana;

"Hi friend,

Sorry for the inconvenience.

We would like to give you a refund for the order 4975877. Could you please refuse to sign the parcel when they reach you? Or you can send back the money to us if you want to have the parcels. What do you think ?

Hope to hear from you."

Paramı geri alsam Aliexpress'ten sipariş vereceğim bu defa. Peki sonra kargo elime ulaşsa imzalamazsam geri gider değil mi? Yani sonrası beni bağlar mı? Aynı üründen 2 tane olmasın elimde sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

Merakımdan soruyorum ne almıştınız
    yanıcı patlayıcı çelik kasa gibi kelimelerden sonra merak ettim :D

Li-Po batarya hocam :) R/C Helikopter için
  • merhaba banggood dan ne almıştınız benimde banggood dan aldıklarım var halen ulaşmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

merhaba banggood dan ne almıştınız benimde banggood dan aldıklarım var halen ulaşmadı

Quadcopter için DJI Naza Lite uçuş kontrolcüsü + GPS. 22 subattan beri bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelirse bana bilgi verirmisinz akibetini ve nasıl geldiğini merak ediyorum
    benimde baktığım bir model var mevzu yurt dışında ucuz olması değil Burda olmaması .
  • Bende WL 686G için alıcam bi kaç batarya inş sorun cıkmaz
  • Arkadaslar perşembe günü siparis verdim. Satıcı kargo verdim diyor. Kayıt numarası ile sorgulama yapiyorum hala sistemde gözükmüyor sizce normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @germakoci siz samsundamısınız?
    yoksa size yakın olan samsungdaki gümrük müdürlüğünemi gönderilmişti paketiniz

benimde aynı durumda bir paketim mevcut bilgi verebilir misiniz ?
  • Arkadaşlar bang goodtan 4 tane quadcopter için motor almıştım(3 Martta).Bekle bekle halen gelmedi.Sonra verdikleri kodla sorgulama yaptığımda unable to track yazdığını gördüm.(RI378771075CN)

Ürün kayboldu mu acaba?

Bir de adamlar primary order sub order yapmışlar.Sub order yerinde de 16 tane motor almışım gibi ilan açıp bana 16 motoru göndermişler.Şaka gibi.Ve bu işi Nisan ın 2 sinde yapıyorlar.Nisan ın 2 sinde ben para ödemesi yapmamış olmama rağmen bana 16 motor gönderiyorlar paket te yolda şu an.

işte my order sayfası:
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

238 doları ödemedim.Bakın altta 238 dolarlık siparişim durumuna para ödenmemiş ama kargolanmış ürün
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *ExtraTechx* -- 8 Nisan 2015; 0:14:06 >
  • *ExtraTechx* * kullanıcısına yanıt
    online chat ile iletişime geç, mail ile çok geç ulaşıyorlar ,https://server.iad.liveperson.net/hc/41447236/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=41447236&LEAppKey=f907f2d9acd64b7f8c00b83bed3c2822&referrer=http%3A//www.banggood.com/Can-You-Ship-To-Inch-MY-COUNTRY-Inch--_hi13_52.html&bId=12 linkten iletişime geçin, ödeme yapmadığınıza eminmisiniz karta veya paypaldan işlem özetinde durum yazar ödeme reddedildi yazarsa ödeme gerçekleşmemiş. sistemsel bir hata olmuş öylece siparişiniz onaylanmış, kargo takip sisteminde 1 haftadan önce görmek mümkün değil bide bu china post ise.

• *ExtraTechx* * kullanıcısına yanıt
    RI378771075C bu siparişine istinaden yazıyorum ama en net sonucu online chat ile sorarak öğrenebilirsin, bu siparişin telafisi için size 16 adet göndermiş olabilirler müşteri memnuniyeti için, banggood bunu zaman zaman yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

RI378771075C bu siparişine istinaden yazıyorum ama en net sonucu online chat ile sorarak öğrenebilirsin, bu siparişin telafisi için size 16 adet göndermiş olabilirler müşteri memnuniyeti için, banggood bunu zaman zaman yapıyor.

Müşteri memnuniyeti için 16 tane gönderiserler çok iyi olur:-)

Yalnız resmen ürün yok oldu.Okulda bitirme projem bir de.Bakalım LivecChat ne diyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *ExtraTechx* -- 8 Nisan 2015; 1:39:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamondx

@germakoci siz samsundamısınız?
    yoksa size yakın olan samsungdaki gümrük müdürlüğünemi gönderilmişti paketiniz

benimde aynı durumda bir paketim mevcut bilgi verebilir misiniz ?

PTT gümrük işlerini kendisi hallediyor. Kargonuz gümrük vergisine tabi olacaksa vergiyi tahakkuk ettirip postacı size paketi getirince teslimat sırasında tahsil ediyor. Ben Samsun'dayım evet. İstanbul'daki UKİM'e girdi bu sene yaptığım 2 alışveriş de. 150 dolar olana vergi kestiler (baya büyük bir paketti), 100 dolar olana kesmediler - sadece 2,6 lira gümrüğe sunulma + damga vergisi ödedim. Paketin üstüne etiket yapıştırıyorlar, gelen postacı amca tahsil ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.