Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
30.146
Cevap
686
Favori
1.819.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dhl'nin bir e-mail adresi var,yeni paylaştıkları, içinde ithalat kelimesi geçen.
    Bilen hatırlayan bir yazarsa çok makbule geçer.Telefonum arızalı, arayamıyorum.
  • AADUUKET kullanıcısına yanıt
    tr.eithalat@dhl.com
  • arkadaşlar bilen yardımcı olsunn lütfen ps 4 pro aldım bugun ups ile geldi mesaj geldi mesaja girdim forum var yetki belgesi 1 sayfa onu doldurup göndermem yeterlimi ?
    ve hangi mail adresine atıcam mail başlıgına ne yazıcam
  • sürekli aynı şeyleri yazıp duruyonuz geçmiş konularda var
  • Aliden aldığım 12 dolarlık powerbank e 32.1 lira vergi gelmiş. Bununla ilgili olarak ne yapmam gerekiyor? Takip kodu RG935197625BE. Cidden 12 dolara aldım. Şaka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Şu an bu şekilde.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy8717

Şu an bu şekilde.

evet ikisi bugün giriş yaptı,yavaş yavaş açıyorlar konteynırları demek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 170turgut

Satıcı ile temasa geçiniz. PTT sisteme yanlış yansıttığını düşünmüyorum. Satıcı bazen size başkasının takip numarasını yanlış verebiliyir. Kendi başıma geldiği için biliyorum.
    Dispute actiktan sonra satici apar topar shipping company ile konustuk. Yanlis yollamislar pardon dogrusu bu: UB001459314BN

diye bir kod yolladi ama hicbir yerden takip edemiyorum. Satici bu urunu swiss post ile gondermeliydi urun ekraninda oyle yaziyor.

UB ile baslayan ve BN ile biten hicbir kod gormemistim. Ne bu ugandadan cikip belizeye mi gidecek?

Ben gercekten saticinin sucsuz oldugunu dusunuyorum halen. Ama takipsiz yollamis olsa bile gelmeye baslamasi lazimdi artik. 1.5 hafta once 3-4 tane takipsiz ayni anda gelmisti. Heralde takipsizleri biriktirip ayni anda yolluyo ptt. Takipli aldigim her sey geldi bitti artik zaten.

Umarim yarin gelir yoksa dispute suresi bitiyor. Aliexpress olaya bakacak artik. Hatali kod 1 hafta once teslim edildi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

black friday siparişlerinin hiçbiri ulaşmadı henüz,hala edi received'de duruyor, var mı güncelleme alan?
    Turkeypost ile verilen bir kargom bugun elime ulasti

• yasarbasaran kullanıcısına yanıt
    477 x 0.20 = 95.TL + 5TL gümrüğe sunma ücreti yaklaşık 100 TL ödersiniz tabi geldiği günkü dolar kuruna göre değişir.

• SBK S kullanıcısına yanıt
    Ürün ticari, bireysel tüketici ürünü olmadığı belli bir şey. Şahıs olarak sadece gümrük vergisi ödeyerek alma ihtimali çok az. Gümrüğe takılır alamazsınız geri göndermek için de para ödersiniz. Bu riskleri göze alıyorsanız sipariş edin. İthalatçı firmada çalışan biri olarak bence pek şansınız yok.

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine soracaksın buraya değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

Müşteri hizmetlerine soracaksın buraya değil.
    Burası yardım konusu değilmi Aslan parçası

Konteynırı Ankara da açtılar heralde ne ara geldi bu. 320 liralık drone gümrüğü teğet geçtik sanırım şimdilik, Ankarada nolur bilmem, bu hızla giderse pazartesi teslim olur sanırım.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• badboy8717 kullanıcısına yanıt
    Yoğunluktan es geçmiş valla aynı gün çıkış yapmış istanbuldan.. şanslısın baya, orada birşey olmaz artık Pazartesi teslim ederler. İyi uçurmalar :)

• Kargom Kasım 25'de Türkiye'ye girdi ama aşırı yavaş işliyor, gümrükte problem mi var acaba?
    http://prntscr.com/lsamka
    Drone şuan elimde sabah pttden aradılar korktum gümrük fln diyecekler diye meğer yayan postacıymış abi paket büyük gelip alabilirmisin dedi tamam dedim gittim aldım. Sanırım bu bir rekor  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Aslan parçası, yardım ettik işte beğenemedin mi? Sorunun cevabı müşteri hizmetlerine sormaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: badboy8717

Drone şuan elimde sabah pttden aradılar korktum gümrük fln diyecekler diye meğer yayan postacıymış abi paket büyük gelip alabilirmisin dedi tamam dedim gittim aldım. Sanırım bu bir rekor
    hayırlı olsun hocam memnun musun nasıl? belki ben de şansımı denerim :)

• Ben bunu amazon.de'den alıp valizimde getireyim o zaman.

Zaten uçak parasi kargoya yakın denk getirince.

Tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.