Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1008. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.163
Cevap
686
Favori
1.819.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O yorumların hepsi doğru olmayabilir, arada 1-2 tane şansa geçen olmuştur. Ocak'tan itibaren kaç tane yorum var ona bakın siz.
    Bu kadar çıldırma, bakarsın bu sayede sigarayı bırakırsın, her işte bir hayır vardır. Sizin adınıza üzüldüm diyemiyorum, e-sigaraya karşı olduğumu daha önce de belirtmiştim. Benim de kişisel görüşüm yasaksa herkese yasak olmalı. Ama maalesef uygulamada zayıf kalıyoruz ülke olarak.
    Sizin yerinizde olsam satıcıyla iletişime geçip hemen dispute açarım.
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Hicbir sey istenmedi. Valizler gorevli tartip yola eklendiginde xray den geciyor bomba vs. kontrolu icin. Sise seklinde sivilara su ana kadar bir sey dediklerini gormedim ben. 3 kez deneyimledim. Durum bu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur hocam ne diyeyim

Havaalanı çıkışında gümrük görevlisi valizinizi kontrol ederse sıkıntı olabilir. Ama bu düşük ihtimal. Yanlız valizleri çok kötü taşıyorlar, benim 2 tane valizin sapı kırıldı. İçindeki sıvıyı düşünemedim şimdi. Atıyorlar, yüksekten düşüyor vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 17 Mart 2017; 12:23:40 >
  • Hocam gerekiyorsa etrafını full strafor ile kaplatırım önemli olan bi şekilde kontrolden geçmek

bilemiyorum en fazla 2 şişe şarap koymuştum. 5lt gıda aroması eğer dediğim şekilde kontrole takılırsa ülkeye sokamazsınız sanırım, ticaridir diyebilirler.
  •  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

kargo gelmedi bi türlü. 9 martta istanbulda diyor.
  • The Great Danton kullanıcısına yanıt
    Siz bunu Fedex'e niye sormuyorsunuz? belki sizden bir belge gerekiyor.
  • İyi günler arkadaşlar

Aliekpres den adidas nike imitasyon ayakkabilarindan alsam gümrükte sıkıntı olur mu

Yurt dışından ayakkabi alan var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-chinapost air mail.
    2.postnl
    3.turkeypost
    4.Sweden Post
    5.Singapore Post
    6.HongKong Post Air Mail

7 gün 1-chinapost air mail.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124838750
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124830727

1 gün 4.Sweden Post
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124851769

5 gün 3.turkeypost
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124777596

• Benim gelinlik de İstanbul'da taşınma durumunda yazıyordu. Fedex aradım. Gümrüğe takılmış. Yazılan tutardan daha pahalı olduğunu düşünüyoruz demişler. Ve satıcı alıcı ismi yerine sadece ev yazmış. Şimdi ne yapmam lazım benim

• Arkadaşlar euro sınırı ne kadar? Yani kaç euro üstüne vergi ödüyoruz bilgisi olan yazabilir mi?

• Anche kullanıcısına yanıt
    30 euro

• Amazon Türkiyeye gönderim yapıyormu halen bilen varmı?

• iceman_54 kullanıcısına yanıt
    Amazon.de yi kullan.

• aytoli kullanıcısına yanıt
    Bir şey yapmana gerek yok, fedex sana ne kadar vergi ödeyeceğini bildirecek, sen de göndereceksin.

• Fatura istedi benden. Cuma mail attım. Ama cevap gelmedi.

• 5dolara aldığım parmak güçlendirici takipte security check success gösteriyordu.geçenlerde biri aradı postacıymış, her gün eve geliyorum evde yoksunuz diye.şaşırdım evde de vardım çoğu zaman.e dedim madem geldi türkiyeye ben niye görmedim? Takipsiz dedi.garip.

yani aliexpress taşımacıysa pek güvenmeyin arkadaşlar takipe, gerçekten çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: sarımsaklıyoğurt

5dolara aldığım parmak güçlendirici takipte security check success gösteriyordu.geçenlerde biri aradı postacıymış, her gün eve geliyorum evde yoksunuz diye.şaşırdım evde de vardım çoğu zaman.e dedim madem geldi türkiyeye ben niye görmedim? Takipsiz dedi.garip.

yani aliexpress taşımacıysa pek güvenmeyin arkadaşlar takipe, gerçekten çok kötü

aldıgınız üründe kargo detayına dıkkatlı bakın

aliexpress Available var

birde

aliexpress not Available var
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress standart shipping dışında bir şey yazmıyor

• 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.