Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1007. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: canmurat35
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.146
Cevap
686
Favori
1.819.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pim ve ukimde zimmet alındı diyorsa geri gider. Dağıtım şubesinde ise o zaman gelir ancak. E sigaranın yasak olduğunu bilmeyen kalmadı, sipariş etmeden önce foruma girip bir baksaydınız keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nokia n95 96 0 kvk vb istanbulda bulabilirmiyim bu sitelerden alırsak takılma 100 de 100mü

• neksusb N kullanıcısına yanıt
    Her türlü telefon yasak, boşuna sipariş etmeyin. Bu modelleri bulsanız da almayın zaten, çöp olur yakında.

• Başkalarıda ptt iş yerine girdiyse gelir diyor

• _GhostWarrior_ kullanıcısına yanıt
    Ptt işyeri değil orası, başkasına bakma sen. Biz biliyoruz bu durumları, boş yere umutlanıp bekleme yani.

• Bazılarında zimmet alındı yazısı olmasına rağmen sorun çıkmamış kargoyu teslim almışlar ama elektronik sigara yasak olduğu için arkadaşın söylediği doğru umut yok..
  •  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPIArkadaşlar, ürün yurt dışına geri mi gönderilmiş kontrol edermisiniz bu işte yeniyim.
  • Hocam yakında çıkar kokusu sıkıntı yok benim konuştuğum kişiler kargocu ptt ve diğer özel şirkette çalışan kişilere sordum neyse dediğim gibi belli olur yakında

• souledge S kullanıcısına yanıt
    Geri gönderilmemiş türkiyeye yola çıkacak daha

8 gündür aynı durumda kargom, üstüne 2 tane kargom geldi.
    Turkey Post ile gelirken ve geri giderken ek fazla bildirim girmiyorlar.
    Paket %90 geri gidecek, birkaç gün daha işlem görmezse bil ki geri dönüş yolcusu.
    Pim'de Torba Açıldı/Kapandı yazıyorsa geçmiş olma ihtimali yüksek, Zimmet alındı yazıyorsa büyük oranda takılmıştır.
    Pim'in üstüne Zimmetliyorlarki işlem yapıp geri gönderebilsin geri.
    Şimdiye kadar belki PTT ile yurdışından 200 civarı siparişim olmuştur, tecrübelerime göre vaziyet böyle.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Geri gidenlerden bir tanesini fotosunu atabilir misiniz bildirimlerini

Turkey Post ile geri giden ilk kargom bu olacak, şuan bu aşamada halen.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 17 Mart 2017; 0:11:20 >
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Bekleyeceğiz o zaman hocam bakalım geri dönüş ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Turkey Post ile geri giden ilk kargom bu olacak, şuan bu aşamada halen.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

benim durumda sizinkisi gibi 11 marttan bu yana hareket yok

• beyler merhaba sorum belki konu dışı olacak ama yurtdışından 5 litre kadar gıda maddesi olan aroma getirmek istiyorum. havalimanı geçişinde sıkıntı yaratırlarmı valizin içinde sızdırmayacak şekilde önlemini alınıp paketlenip valize yerleştirilecek. üründe hiç bi şekilde alkol bulunmuyor su bazlı
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Yani 2-3LT ye birşey demiyorlar ama 5LT çok göze çarpar. 1-2 valiz varsa bölüştürün onları 1 er 2 şer litre. 5 litre sıvı tek valizde sanmıyorum geçebileceğini. Ben 2LT alkol getirmiştim sorun olmadı valizim en büyük boy olduğundan ufak bir alanı kaplıyordu. El bagajına sıvı yasak zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdo_37

zaten Zimmet alındı demekmiş ingilizce debited :) yani bir sorun yok hocam

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=124812540

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Yani 2-3LT ye birşey demiyorlar ama 5LT çok göze çarpar. 1-2 valiz varsa bölüştürün onları 1 er 2 şer litre. 5 litre sıvı tek valizde sanmıyorum geçebileceğini. Ben 2LT alkol getirmiştim sorun olmadı valizim en büyük boy olduğundan ufak bir alanı kaplıyordu. El bagajına sıvı yasak zaten.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam olmadı dediğiniz gibi 2 valize bölüştürsem daha iyi olur diye düşünüyorum. Aldığınız alkolun faturasını/fişini kontrolden geçerken istedilermi peki

• 15 dk önce uluslararası pim müdürlüğüne bağlanabildim ve dedikleri geri yolladık sipariş verirken baktım 20 tane türk şu günde geldi yok şöyle güzel onların ki nasıl geçiyor çıldıracağım ya yasaksa herkese yasak

• quote:

Orijinalden alıntı: _GhostWarrior_

15 dk önce uluslararası pim müdürlüğüne bağlanabildim ve dedikleri geri yolladık sipariş verirken baktım 20 tane türk şu günde geldi yok şöyle güzel onların ki nasıl geçiyor çıldıracağım ya yasaksa herkese yasak

şans bu bır gunde 999 tanesi geçer 1 tanesi kalır..

bkz bura ortadoğu

bende 2 adet bır arkadaş için gecirmiştim geldi
  • 
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.