Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1003. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.160
Cevap
686
Favori
1.819.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 tanesi ekran camlari. - TAKIPSIZ

1 tanesi ise arka cam kapak. - TAKIPLI

Takipsiz olan 2 haftada geldi.

Takipli olanda halen asagidaki sekilde bekliyor. 1 ay olacak.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Selam arkadaslar. 2 adet kargom vardi.

Yanlış yerden takip ediyosun

RQ069773543MY takip kodun bu

Lp ler burdan takip edilir

https://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=LP00068367580465&spm=a3708.7860688.0.d01

• quote:

Selam arkadaslar. 2 adet kargom vardi.

Bu konuya gel

https://forum.donanimhaber.com/aliexpress-standard-shipping-magdurlari-tum-kargo-magdurlari-toplaniyoruz--122930185

• Fenman kullanıcısına yanıt
    Fenman fazla uzatmaya gerek yok yuzde 5 yada 10 zararlı demişsin. Benim anlamadigim dalindan kopartilmis portakal deil deyip bana neyin aciklamasini yapma gayretini gosterdin onu anlayamadim. Sigara ne kadar zararli ise e sigarada KIMYASAL olmasindan dolayi o kadar zararlidir yazmisim. Yani yuzde 5 10 15 2.5 3 4 .. ne kadarsa.. sonucda zararli ve dikkat etmenizde fayda var. Aldiginiz likitler icin her zaman yuzde yuz güvenlik garantisi var mi ? Eminimki yoktur kendi iclerinde kalite.kalite ayrilir altin.seri platin seri gümus seri.. bu sebeptendirki sigara yerine e sigara kullanmak bir tercih meselesi olup saglikli demek dogru deildir.

• Selamlar arkadaşlar, Sizlere yaşadığım sıkıntıları aktarmak istedim...

Görün Türkiye Cumhuriyeti'nin ne halde olduğunu...

Başkurt oğlu Türk olarak UTANDIM ARKADASLAR...

insanlara yaptıkları bu davranışlar REVA mıdır? Türkiye Cumhuriyeti gümrük memurlarına sesleniyorum, YAZIKLAR OLSUN!!!

Uzun yazışmalar sonucunda Tedarikçi tarafından tarafıma bir kablo gönderildi, Kablo bir Kulaklık kablosu... Türkiyede bulumadım...

Alt tarafı ederi 20 dolar ya eder ya etmez, çünkü kulaklık 49 dolar...

Neyse kablo gelmiş, DHL gümrüğe takılmış, DHL eve evrak göndermiş, ve Kabloya 60 dolar fiyat bitmiş, benden 10 Dolar koparmak için yapmadıkları takla kalmadı...

YAZIKLAR OLSUN DIYORUM!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Selamlar arkadaşlar, Sizlere yaşadığım sıkıntıları aktarmak istedim...

Görün Türkiye Cumhuriyeti'nin ne halde olduğunu...

Başkurt oğlu Türk olarak UTANDIM ARKADASLAR...

insanlara yaptıkları bu davranışlar REVA mıdır? Türkiye Cumhuriyeti gümrük memurlarına sesleniyorum, YAZIKLAR OLSUN!!!

Uzun yazışmalar sonucunda Tedarikçi tarafından tarafıma bir kablo gönderildi, Kablo bir Kulaklık kablosu... Türkiyede bulumadım...

Alt tarafı ederi 20 dolar ya eder ya etmez, çünkü kulaklık 49 dolar...

Neyse kablo gelmiş, DHL gümrüğe takılmış, DHL eve evrak göndermiş, ve Kabloya 60 dolar fiyat bitmiş, benden 10 Dolar koparmak için yapmadıkları takla kalmadı...

YAZIKLAR OLSUN DIYORUM!!!

Ortadoğu bataklığına hoş geldiniz..

Tecavüz edilip öldürülmediğiniz hergün şanslısınız

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Kablo tek olarak satılıyor mu? satılıyorsa ürün linki ve fiyatı nedir? 20 dolarlık kablo deyip geçmemek lazım. Kalite kalite kablo var. Size kabloyu gönderenler fatura tutarına kaç yazmışlar? Doğru fatura düzenlemiş mi? ürün ne olarak gelmiş? bunlar önemli. Suçu sadece gümrük memurlarına atmamak lazım. Bedava kablo mu getireceksin, gümrüğe takılmadan gelmesi için uygun prosedür nedir bunları önceden araştırdınız mı?
  • msmart M kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyle olur.

Link bu

https://m.aliexpress.com/item/32377916112.html

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Neyi nerden takip edecegimi biliyorum. Ptt sitesinden bakip soyluyorum zaten. Yazdiginiz neyi degistirdi?

• quote:

Neyi nerden takip edecegimi biliyorum. Ptt sitesinden bakip soyluyorum zaten. Yazdiginiz neyi degistirdi?

Paket tr ye gelmeden ptt sitesinde 3 işlem dışında bişey görünmez.. Bilseniz bunları sormanıza gerek kalmazdı

Iste benden ondan bahsediyorum zaten. R li kodu biliyorum zaten o sekilde takipteyim.

Takipsiz tam 14 gunde geldi takipli 30 gun oldu yok.

Takipsizi adam yanlislikla ucakla mi gonderdi acaba :)

Takiplinin bu kadar uzun surmesi beni sasirtti. Ustelik bu iki firma birbirine cok yakin adres olarak. Alide yazan adresleri yani.

• quote:

Iste benden ondan bahsediyorum zaten. R li kodu biliyorum zaten o sekilde takipteyim.

Takipsiz tam 14 gunde geldi takipli 30 gun oldu yok.

Takipsizi adam yanlislikla ucakla mi gonderdi acaba :)

Takiplinin bu kadar uzun surmesi beni sasirtti. Ustelik bu iki firma birbirine cok yakin adres olarak. Alide yazan adresleri yani.

Sizde bizim gibi hataya düştünüz

Aliexpresin kargosunu asla kullanmayın

https://forum.donanimhaber.com/aliexpress-standard-shipping-magdurlari-tum-kargo-magdurlari-toplaniyoruz--122930185-23

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı zamanı bu foruma uğrasaydınız malezya post takipli postaların gecikmesine bu kadar şaşırmazdınız. 2 ayı aşan süre bekleyenler oldu. normaldir, olur öyle şeyler. Takipsizlerin takipliden önce geldiği o kadar çok ki.
    Bundan sonra dikkat edicem artik. Ali.Standart Shipping almiyoruz genel olarak yani. China Small Package secerim eger bundan sonra Fakat bagzilarinda sadece ali secenegi oluyor altindakilerde ucret cikiyor. Registred Air Mail de vs. Bagzilarinda sadece China oluyor ve ucretliler oluyor.

• quote:

Bundan sonra dikkat edicem artik. Ali.Standart Shipping almiyoruz genel olarak yani. China Small Package secerim eger bundan sonra Fakat bagzilarinda sadece ali secenegi oluyor altindakilerde ucret cikiyor. Registred Air Mail de vs. Bagzilarinda sadece China oluyor ve ucretliler oluyor.

Aynı ürünü başka satıcıdan al..

Chinapost air ile post nl iyidir

Turkeypost ve singapur postu deneme şansım olmadı.

Aliexpress malezya post uzak durmak lazım..

Takipsizde ise china post small iyidir

Seller metod rastgele firmalara veriliyor

Turkey Post epey hızlı, 2 günde geldi Türkiye'ye ama gümrükte bekliyor maalesef.
    Singapur Post'ta bazen hızlı bazen çok yavaş çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 10 Mart 2017; 16:14:38 >
  • quote:

Yılbaşı vs hikaye normal zamanda bile kargo yavaş zaten..

20 gün çin ile malezyada geziyor..

Chinapost 4 günde geliyor istanbula

10-20 günde teslimat

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Turkey Post epey hızlı, 2 günde geldi Türkiye'ye ama gümrükte bekliyor maalesef.
    Singapur Post'ta bazen hızlı bazen çok yavaş çalışıyor.

China post air

Post nl

Turkey post

3 üde kafa ağrıtmamak için kullanılır

• Hep buradaydim ama bu konu pek carpmadi gozume. 200 e yakin siparisim oldu onceden hep china small, china air, singapur secerdim onceden bunlar ucuz veya ilk sirada ucretsizdi. Son zamanlarda cok cikti bu aliexpress shipping. Bundan sonra dikkat edicem alirken.

Sunu sorayim birde size daha once deneyen oldu mu. Ornegin bir siparis verdiniz. Aliexpress shipping secili takipsizler yok. Adamla iletisime gecip siparis sonrasi China Post ile gonderen var mi? Sonucta Aliexpress shippingde takip kodu oldugundan ek ucret oduyor bu adamlar. China post beles.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 10 Mart 2017; 16:30:35 >
  • Adama yazdim sorry dedi gecti :) Icim el vermez ki bu adama.

• 
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.