Şimdi Ara

Tüm Dünyada Peçe Yasağına Karşı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yorumları kapatmışlar. Siz ne düşünüyorsunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mini etek giyen kadinlara giydirmeden turban reklami yapamiyor olmalari goz dolduruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle konuları gördükçe, İslamiyet'in kadınlara ne büyük şanslar tanıdığı hatırlar ve onlar adına mutlu olurum. Öyle ki, Sivas'ta kadına verilen değer ve müslüman erkeklerin kibarlıkları sonucu ortaya çıkan şu görüntü, her zaman beni mutlu eder.

Tüm Dünyada Peçe Yasağına Karşı!

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    "Ezikliğin sembolü müslüman kadın değil, batılı kadın" diyene kadar hak vererek dinledim. Sonra sapıttılar. Çağdışı topluma karşı çözüm sunacak kadar zeki olmadıklarını anlamış olduk. Kendi haklarını savunurken sağa sola sataşmamak, başka insanların özgürlüğüne de aynı şekilde saygı duyabilmek ayrı bir meziyet ister. Bir anda propagandaya döndüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigelow

"Ezikliğin sembolü müslüman kadın değil, batılı kadın" diyene kadar hak vererek dinledim. Sonra sapıttılar. Çağdışı topluma karşı çözüm sunacak kadar zeki olmadıklarını anlamış olduk. Kendi haklarını savunurken sağa sola sataşmamak, başka insanların özgürlüğüne de aynı şekilde saygı duyabilmek ayrı bir meziyet ister. Bir anda propagandaya döndüler

Sempatik görünmek için baya çaba sarfetmişler ama kara çarşafın için peçeyle olmuyor ne yazık ki.
  • Bir kadının kendine olan saygısızlığı olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arap ve perslerin köklerini kurutamadılar gitti.
    Osmanlıdada aynı sorun vardı galiba bunlar dini en radikal şekliyle yaşayan cinsten milletler.Türban problemi yani.
  • Cinsel obje olarak görüyordan sonrasını dinlemedim vakit kaybı.
  • 60 saniyeden fazla dayanamadım kusura bakmasınlar. Sorun su ki bu kadinlar bu videoyu yapmasi bile onlarin kafir olarak degerlendirilmesi icin yeterli. Kendi kendini kisitlama ozgurluk degildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.