Şimdi Ara

^^^###TüM BenQ NoteBooK KullanıcılarI Buraya###^^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
2
Favori
40.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 93
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 13 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • suicide (120 mesaj) caprice (89 mesaj) umuti (47 mesaj) neroman (40 mesaj) ea85 (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> ^^^###TüM BenQ NoteBooK KullanıcılarI Buraya###^^^
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    237 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: caprice

bi konu daha var QPower
    QPower, otomatik veya manuel seçiminize bağlı olarak, farklı güç kullanım modlarında değişiklik yapabilen akıllı güç yönetim sistemidir. Örnek olarak "Oyun" modunda, yüksek performans için en uygun gücü sağlar. "Word İşleminde" pilin daha uzun süreli kullanımı için güç tüketimini düşürür.bunlara ek olarak kendinizde yaptığınız işe göre ekleme yapabiliyorsunuz misal müzik dinliyorsunuz winampı music bölüme alıp istediğiniz şekilde ayarlama yapabiliyorsunuz birde benim pc de en çok beğendiğim yönü BenQ QMedia XS olayı pc kapalı iken media center kullanımı.

türkçe kullanma kılavuzu pdf

cihaz kapalıyken benq media xs yi nasıl çalıştırıyoruz? ne gibi işlemler yapmam gerekiyor? ya da hangi yazılımları kurmalıyım?
    |
    |

• Binbaşı
    1134 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kcetinkaya

Bir de şimdi teknolojix e baktım ama Benq notebook satmıyolar internet sitesinde ?
    Ben de elden alacak yer arıyorum bursa da internetten almak istemiyorum da Benq satan bir yer bulamadım daha koskoca bursada :D

arkadaşım teknolojix mağzaları merkez bursadır ben 3 tane birden alınca sipariş üzerine getirdiler linkten sana yakın teknolojix mağzasının adresini alırsın.

Teknolojix

1601- BURSA- Asmerkez

1603- BURSA- Fomara

1611- BURSA- FSM

1607- BURSA- Gemlik

1605- BURSA- Magazin Outlet Center

1602- BURSA- Merinos

1606- BURSA- Mudanya

1608- BURSA- Orhangazi

1612- BURSA- YKM

1609- BURSA- İnegöl

1610- BURSA- Yıldırım

1604- BURSA- Özdilek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 8 Nisan 2007; 13:59:31 >
    |
    |

• Binbaşı
    1134 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: bastard of bodom

Arkadaşlar vista kuranınız oldu mu hiç..Bir başlıkta vista puanlarını koymuşlar mümkünse koyabilirmisiniz

vista ultimate kurdum ama driverleri tam bulamadığım için kaldırdım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1134 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: umuti

quote:

bi konu daha var QPower
    QPower, otomatik veya manuel seçiminize bağlı olarak, farklı güç kullanım modlarında değişiklik yapabilen akıllı güç yönetim sistemidir. Örnek olarak "Oyun" modunda, yüksek performans için en uygun gücü sağlar. "Word İşleminde" pilin daha uzun süreli kullanımı için güç tüketimini düşürür.bunlara ek olarak kendinizde yaptığınız işe göre ekleme yapabiliyorsunuz misal müzik dinliyorsunuz winampı music bölüme alıp istediğiniz şekilde ayarlama yapabiliyorsunuz birde benim pc de en çok beğendiğim yönü BenQ QMedia XS olayı pc kapalı iken media center kullanımı.

türkçe kullanma kılavuzu pdf

cihaz kapalıyken benq media xs yi nasıl çalıştırıyoruz? ne gibi işlemler yapmam gerekiyor? ya da hangi yazılımları kurmalıyım?

usta linkte vermiş olduğum türkçe kullanma kılavuzu türkçe de açıklamalar var senin pc geldiği gibi duruyorsa cihaz kapalı iken resimde de gördüğün düğmeye bastığında cihaz açılacaktır şayet açılmaz ise pc ile gelen cd lerin içerisinde BenQ QMedia XS programını kurduğunda çalışacaktır kumanda ile açmak istersen windows ta iken kumandayı aktif hale getirdikten sonra pc kapatıp kumanda nın üzerindeki power düğmesi ile de açabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 8 Nisan 2007; 14:15:28 >
    |
    |

• Binbaşı
    1134 Mesaj
    bi konu daha var pc ile ilgili eğerki media center programı ile film izliyorsanız dvd vcd farketmez snapshot resim alma menüsü var media centerin özelliği harika resimler alıyor flim izlerken media centerin içinde sol altta menüde fotograf makinası işaretine bastığınızda filim den fotoğraf kareleri yakalar bunları Belgelerim\Resimlerim\My Snapshots klasörne atıyor içinde örnekler

|
    |

• Yarbay
    2574 Mesaj
    quote:

quote:

Arkadaşlar vista kuranınız oldu mu hiç..Bir başlıkta vista puanlarını koymuşlar mümkünse koyabilirmisiniz

Teşekkürler cevabın için..global sitesinde vardı sanki driverlar (bakmışsındır gerçi) onlar yeterli olmıyo mu ?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    BILGISAYAR VE NOTEBOOKLARDA YILIN KAMPANYASI BASLADI..SOK FİYATLAR

**HERKESE(YE) UYGUN URUNLER EN UYGUN FİYAT AVANTAJI..**

**STOKLARLA SINIRLI KAMPANYA TUM URUNLERIMIZ SIFIR ,2 YIL GARANTILIDIR..FATURA KESILEREK SATILMAKTADIR..
    PESIN FIYATINA BONUS KARTA 6, WORLD KARTA 5 TAKSIT IMKANI**

OZEL FIYATLI EKOSTAR
    ** ACER 5610 ANWLMi 749$+ KDV **
    C.SOLO 1.83 ,512MB DDR2, 60GB HDD DVDRW DULA LAYER,15.4",256 MB Paylaşımlı Ekran Kartı,LNX

OZEL FIYATLI SUPERSTAR
    **TOSHIBA A100-599 1429$+ KDV**
    CORE2DUO 2.0, 1GB DDR2, 160 GB HDD, DVDRW,15.4" ULTRA PARLAK EKRAN,256 PAYLASIMSIZ EKRAN KARTI,WINDOWS VISTA TURKCE ISLETIM

1)**HP G5040EA THRIFTY 839$+ KDV**
    CORE DUO 1.66, 1GB, 80GB HDD, DVD RW,15.4",WINDOWS VISTA BASIC YUKLU

2)** ASUS F3JC 1279$ + KDV **
    CORE2DUO 1.83, 1GB DDR2 RAM, 100GB HDD,256 MB PAYLASIMSIZ EKRAN KARTI, 15.4" ULTRA BRITE EKRAN
    DVDRW, VISTA PREMIUM LISANSLI ISLETIM SISTEMI,1,3 MP WEBCAM..

3)**ACER 5634WLMi 1039$+ KDV **
    C2DUO 1.83, 512 MB DDR2, 100 GB HDD,1.3 MP WEBCAM, DVDRW, 15.4" CYRISTAL BRITE EKRAN,

4)**BENQ R55-N59 1259$+ KDV**
    C2DUO 2.0 ,1GB,256 MB EKRAN KARTI, 120GB HDD, DVDRW 15.4" XPHOME

5)**DELL 6400 1139$ + KDV**
    C2DUO 1.83 ,1GB, 120GB HDD, 15.4",DVRW 256 MB Paylaşımsız ekran kartı,

6)**TOSHIBA A100-036 919$+ KDV**
    Core DUO DUO 1.66, 1Gb ddr2, 100GB HDD 15.4''VISTA BASIC ISLETIM SISTEMI YUKLU..
    7)HP DV6185EA PVLN 1399$+ KDV( SON 1 ADET KALDI)
    Core2DUO 1.83 ,1GB DDR2,256 MB PAYLASIMSIZ EKRAN KARTI, 120GB HDD, DVDRW 15.4" XPHOME,

DIGER MODEL LAPTOPLAR VE BILGISAYAR VE ELEKTRONIK URUNLER ICIN FIYAT SORUNUZ..
    FIRSAT URUNLERIMIZDEN BAZILARI=
    PIRANHA 5 MP WEBCAM 35 YTL,
    PIRANHA 4 MP WEBCAM 29 YTL,
    1 GB KINGSTON FLASH DISK =25 YTL,
    2 GB KINGSTON FLASH DISK =39 YTL,
    4 GB KINGSTON FLASH DISK =79 YTL
    1 GB A-DATA SD KART=25 YTL
    2 GB A-DATA SD KART=35 YTL
    4 GB A-DATA SD KART=69YTL
    1 GB KINGSTON SD KART=27 YTL
    2 GB KINGSTON SD KART=37 YTL

05558518751
    teknokampanya@gmail.com
    |
    |

• Binbaşı
    1134 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Teşekkürler cevabın için..global sitesinde vardı sanki driverlar (bakmışsındır gerçi) onlar yeterli olmıyo mu ?

Yok usta bakmadığım yer kalmadı hep xp driverleri var sadece bulabildiğim ses kartının ki oldu oda kendi sitesinden biçok driveri xp de olduğu gibi vistada otmatik olarak tanıyor fakkat benim aradığım cihaza özel yazılımları kullananamaktı mesele media center QPhone misal o yüzden sevmedim ve vista oturmadığı için benim gözümle vista kullanmam için 1 sene beklemek daha mantıklı olurdu bu benim kişisel görüşümdür xp çıkalı daha anca oturdu sistem stabil çalışmakta isteyen yükleyebilir tabiki ama formatlamadan önce makina daha hızlı açılıyordu orjinal halinde formatladıktan sonra açılış gecikti biraz ince ayarla düzelttim ama kendi sistemindedi kadar hızlı değil gibi geldi bana bi yolunu bulup döndürebilirsem kendi haline benim için iyi olacak ....
    |
    |

• Yarbay
    7559 Mesaj
    işlemci:4.6
    ram: 4.5
    grafikler: 4.3
    o-yun grafikleri: 4.7
    sabit disk 4.6
    quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 10 Nisan 2007; 0:23:39 >
    |
    |
  • Yarbay
    2574 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: suicide

işlemci:4.6
    ram: 4.5
    grafikler: 4.3
    o-yun grafikleri: 4.7
    sabit disk 4.6
    quote:

quote:

Teşekkürler puanları gayet iyi

|
    |

• Yüzbaşı
    490 Mesaj
    suicide dostum, bu hangi makinanın puanları?
    |
    |
  • Yarbay
    7559 Mesaj
    kusura bakma bu konuda bayaa mesajım olduğu için onda belirtmemiştim ama o puanlar p52 ye ait. birde vista ultimate yüklü ve xp prodan yükseltme.
    quote:

Orjinalden alıntı: neroman

suicide dostum, bu hangi makinanın puanları?
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj
    msn veya skype sırasında sesim karşı tarafa çok düşük gidiyor hangi ayarı yaptımsa olmadı..windows tan ayarlıyorum skype veya msn den ayarlıyorum yine aynı..mikrofonun ses alma özelliğini bir türlü hassaslaştıramadım..burnumun dibinden konuştuğumda karşı tarafa biraz daha iyi gidiyor sesler..ancak karşı taraf, ben klavyede yazı yazarken tuş seslerinin gayet iyi duyulduğunu söylüyor ????? anlamadım nasıl bir iştir bu...bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.. ((cihaz p52))
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    arkadaslar merhaba..p52 aldım bugun ama bikac sorunum var..
    **wireless a baglanamıyorum.fn f12 ile aktive ediyorum ve kablosuz ağları lislteliyorum ama buna rağmen bağlan dediğim vakit "windows xxxx ağına **baglanırken bekleyin" ibaresi cıkıyor ama baglanmıyor bi türlü full cekmesine rağmen..dusuk cekimlilerle de denedim hala hic bi degsiklik yok..
    fan sanki cok calısıyor..1dk da 1 fln acılıp 10sn kadar calısıyor gibi bu neden

yardım ederseniz sevinirim...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    @ea85;

Fan normal kullanımda da çok çalışıyormu yoksa sadece oyunlarda mı çok çalışıyor ? fanın çok çalışmasına rağmen herhangi bir ısınma sorunu çekiyomusun ? Ve notebook hakkında ki ilk izlenimlerin nelerdir ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    quote:

quote:

Bir de şimdi teknolojix e baktım ama Benq notebook satmıyolar internet sitesinde ?
    Ben de elden alacak yer arıyorum bursa da internetten almak istemiyorum da Benq satan bir yer bulamadım daha koskoca bursada :D

arkadaşım teknolojix mağzaları merkez bursadır ben 3 tane birden alınca sipariş üzerine getirdiler linkten sana yakın teknolojix mağzasının adresini alırsın.

Teknolojix

1601- BURSA- Asmerkez

1603- BURSA- Fomara

1611- BURSA- FSM

1607- BURSA- Gemlik

1605- BURSA- Magazin Outlet Center

1602- BURSA- Merinos

1606- BURSA- Mudanya

1608- BURSA- Orhangazi

1612- BURSA- YKM

1609- BURSA- İnegöl

1610- BURSA- Yıldırım

1604- BURSA- Özdilek

Mail attım bana getirmediler şu an ellerinde yokmuş ve ne zmn gelecei belli değilmiş :S Artk interent yoluna düşeces mecbur :S
    |
    |

• Teğmen
    216 Mesaj
    quote:

@ea85;

Fan normal kullanımda da çok çalışıyormu yoksa sadece oyunlarda mı çok çalışıyor ? fanın çok çalışmasına rağmen herhangi bir ısınma sorunu çekiyomusun ? Ve notebook hakkında ki ilk izlenimlerin nelerdir ?

diğer tüm problemleri astım..ozellikle klavye süper cok rahat cidden..fan normal kullanımda da cok calısıyor..ısınma problemi bilekleri koydugun yer ısınıyor..fanın daha az calısmasını nasıl saglarız tabe islemciyi yakmadan :)yani optimum değerler nedir ?
    |
    |
  • Yarbay
    7559 Mesaj
    dostum qpower programından en düşük performansı seçerek çalıştır makineyi fanın zart diye durduğunu farkedeceksin, ve buna rağmen performanstan hiç birşey kaybetmeyeceğine de emin olabilirsin. (çok komplike işlemler dışında)
    quote:

Orjinalden alıntı: ea85

quote:

@ea85;

diğer tüm problemleri astım..ozellikle klavye süper cok rahat cidden..fan normal kullanımda da cok calısıyor..ısınma problemi bilekleri koydugun yer ısınıyor..fanın daha az calısmasını nasıl saglarız tabe islemciyi yakmadan :)yani optimum değerler nedir ?
    |
    |

• Teğmen
    237 Mesaj
    p52 çok iyi yaaaa
    |
    |
  • Yarbay
    2574 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: umuti

p52 çok iyi yaaaa

Bu mesajda neydi böyle gaza mı geldin ne
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.