Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum herhalde yanlış yazdım, hesapta 30 bin var, eft yapınca eft ücretini bu miktar üzerinden kendisi mi düşecek; yani eft yaptıktan sonra hesapta 0 lira kalmasını istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EYÜPEMRE5825

Dostum herhalde yanlış yazdım, hesapta 30 bin var, eft yapınca eft ücretini bu miktar üzerinden kendisi mi düşecek; yani eft yaptıktan sonra hesapta 0 lira kalmasını istiyorum.

Anladım hocam.

Hesabı sıfırlamak istiyorsun.

Eft ekranına göre ayar çekersin.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

ENPARA artırmaya devam ediyor

32 günlük 11,50
    günlük de 10,90 (3 fatura ile birlikte)

3 fatura saçmalığı olduğu sürece cepte teb de kazanmaya devam kaldır o saçmalığı akın edelim hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

32 günlük 11,50

3 fatura saçmalığı olduğu sürece cepte teb de kazanmaya devam kaldır o saçmalığı akın edelim hemen

Günlük faizde cepteteb bir numara; ancak aylık faizde enpara açık ara önde.

• quote:

Orijinalden alıntı: EYÜPEMRE5825

quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

32 günlük 11,50

Günlük faizde cepteteb bir numara; ancak aylık faizde enpara açık ara önde.

Normal yunanistan krizinden dolayı uzun vadede bağlamaya çalışıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abank vov hesap deneyen oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: akaco23

Abank vov hesap deneyen oldumu

onimiş yaa..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akaco23

Abank vov hesap deneyen oldumu

O da yunanistan bankası kardeşim.

• cuma hsbc, odea 12 verdi. dahada yükselirmi, zor gibi artık. hükümet kurulmadan önce belki ama sonra iner kanımca

• E vadeli hesap haricinde normal vadeli hesapta durumlar nasıl, bilen var mı ? En yüksek vadeli hesap oranını Akbank(Hoşgeldin 11 Normal 10)veriyor diyorlar, doğru mudur yoksa gözden kaçırdığımız başka banka var mı ? Kesinlikle e-vadeli olmayacak, bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar.

Edit: Güncel olarak bütün bankaların oranlarını gösteren aktif bir site var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FakirHerif -- 12 Temmuz 2015; 22:41:34 >
  • İstenilen zamanda para yatırılıp/çekilen, vadeyi bozmayan e-mevduat hizmeti veren banka var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

İstenilen zamanda para yatırılıp/çekilen, vadeyi bozmayan e-mevduat hizmeti veren banka var mı?

Enparada var, igaranti de de var. Diğer bankalarda da gecelik faiz olması gerek.
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hiçbir şekilde ceza, para kesilmesi, faiz kesilmesi vb. olmuyor değil mi?

Bir de var olan faize para yatırsam ilk yatırılan para üzerinden mi yoksa yeni para üzerinden mi faiz vermeye başlayacak?
  • Gecelik faiz bunlar. Belli saatlerde yatırabilirsiniz. Saati rastgele veriyorum, örneğin 01.00 ile 06.00 arasında çekemezsiniz . Sonrasında bir kayıp olmadan çekebilirsiniz. 01.00 'den önce ne para varsa, hepsine faiz uygulanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

İstenilen zamanda para yatırılıp/çekilen, vadeyi bozmayan e-mevduat hizmeti veren banka var mı?

Enparada var, igaranti de de var. Diğer bankalarda da gecelik faiz olması gerek.

Cep te Teb var Yapı kredi Nuvo var

• quote:

32 günlük 11,50

11.75 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

32 günlük 11,50

11.75 olmuş

ENPARA web sitesinin giriş sayfasını bile uzun süreden sonra yenilemiş.
    Mevduat faizlerini de böyle gün be gün artırıyorlar.

önce 11,35'den bağlatıyor uzun sürelik
    birkaç gün sonra 11,50
    ve yine birkaç gün sonra 11,75

Görünen o ki şu Yunan krizi nedeniyle sağlam mevduat çıkışı oldu enpara'dan... Biranda bu denli yükselten başka banka yok...
    Cepteteb aylardır 10,60 ve 11,00'e sabitlemiş durumda, gıdım yükseltmiyorlar.

• şuan halkbankta 9.75 aylık faiz alıyorum enpara için hesap açımı vb bilgileri finansbanktan alabilir miyiz ? Birde ben mesai saatlerinde evde olmuyorum diyelimki başvurdum sözleşme imzası için geliyorlarmış ya nasıl olucak o işlem ? İşyerimede güvenlik politikası sebebiyle giremezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

şuan halkbankta 9.75 aylık faiz alıyorum enpara için hesap açımı vb bilgileri finansbanktan alabilir miyiz ? Birde ben mesai saatlerinde evde olmuyorum diyelimki başvurdum sözleşme imzası için geliyorlarmış ya nasıl olucak o işlem ? İşyerimede güvenlik politikası sebebiyle giremezler.
    quote:

Orijinalden alynty: Devilsbutcher

?uan halkbankta 9.75 aylyk faiz alyyorum enpara için hesap açymy vb bilgileri finansbanktan alabilir miyiz ? Birde ben mesai saatlerinde evde olmuyorum diyelimki ba?vurdum sözle?me imzasy için geliyorlarmy? ya nasyl olucak o i?lem ? Y?yerimede güvenlik politikasy sebebiyle giremezler.

Dy?aryda bir yerde de bulu?abilirsiniz. Hatta gelen banka görevlisinin aracynda bile i?lemleri halledebilirsiniz, gelmeden önce sizi arayyp hangi saatte müsait oldu?unuzu soruyorlar zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alynty: Devilsbutcher

?uan halkbankta 9.75 aylyk faiz alyyorum enpara için hesap açymy vb bilgileri finansbanktan alabilir miyiz ? Birde ben mesai saatlerinde evde olmuyorum diyelimki ba?vurdum sözle?me imzasy için geliyorlarmy? ya nasyl olucak o i?lem ? Y?yerimede güvenlik politikasy sebebiyle giremezler.

Dy?aryda bir yerde de bulu?abilirsiniz. Hatta gelen banka görevlisinin aracynda bile i?lemleri halledebilirsiniz, gelmeden önce sizi arayyp hangi saatte müsait oldu?unuzu soruyorlar zaten.

Anladım yakın zamanda geçeyim en paraya yüzde 2 az değil sonuçta işlem ücreti vb bişide almıyor değil mi ? Parayı çekmek istediğimde halkbank taki maaş hesabıma aktarabiliyor muyuz ?

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.