Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ING hoş geldin faizim bitti... Uzatma konusunda yardımcı olmadılar. Nereye gideceğiz bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Muhendis

ING hoş geldin faizim bitti... Uzatma konusunda yardımcı olmadılar. Nereye gideceğiz bakalım...

yaşadığınız şehirde varsa ve günlük istiyorsanız şekerbank gündüz gece hesabı 90 gün süreyle 14.50 veriyor.
    aylık olarak düşünürseniz yüksek oranlı burgan,odea,ıcbc,fiba banka ya bakacaksınız.
  • Yakın zamanda şubeden Finansbank vade oranları ne teklif edildi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kans1903

Burgan Bank (Ankara Şubesi). 100k 32 günlük vadeli %15,15'e bağlattım.

Devam da ne oran verirler acaba sordunuz mu, 90gunluk bağlatsaydınız hoşgeldin fırsatından yararlanmak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burganbank 90 güne kadar hoşgeldin ve devam faiz oranları 100 bin için 15.50'e çıktılar,bugün itibariyle...Ankara arjantin caddesi şubesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Burganbank 90 güne kadar hoşgeldin ve devam faiz oranları 100 bin için 15.50'e çıktılar,bugün itibariyle...Ankara arjantin caddesi şubesi

16 isticem. Perşembe günü. Bakalım😁

• needacar kullanıcısına yanıt
    Milyon üstüne muhtemelen verirler.Bu hafta tekrar artırmış burgan...100 bine 15.50 olduğuna göre milyon üstüne uçarlar...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Önümüzde ki 3 ay için yüksek bir meblağ bağlamak istiyorum. Minimum 15,5 tan. Dolar da bir hareket beklentim olmadığı için. Sizce?

• needacar kullanıcısına yanıt
    Zaten ben de 3 ay eğer aynı oranı alırsam 6 ay bağlıcam...
  • Finansbank 32 güne 14.50' den fazla vermedi. Bağladık bakalım......
  • Burgan Ümraniye subesibde 15.50 veriyor, ilgilenenlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Milyon üstüne muhtemelen verirler.Bu hafta tekrar artırmış burgan...100 bine 15.50 olduğuna göre milyon üstüne uçarlar...

Bende bugun burgan ve icbc ye hesap acmaya gittim müsaitken , vadeli gunu dolunca hesaplar hazir olsun diye düşündüm, burganda bayan bana bugün 15.50 dedi ama 500bin tl için dedi, ben miktar belirtmedim aslında, yani 500bin üstüne 15.50 vermiyoruz mu demek istedi yada daha fazla mi veriyoruz demek istedi bilmiyorum, para getireceğiniz gün bu oran olmayabilir dedi, ordan isbc ye gittim onlarda 14.50 diyor yeni gelen paraya, fakat gelen parayı ayni gun bağlamayız dedi bir sonraki gun baglariz, paraniz bir gece yatar dedi, bende onu kabul etmem o zaman hiç hesap açmayalım dedim, sonra müdürüme sorarim bağlarız dedi, 14.50 büyük bankalarda veriyor zaten para transferine uğraşmaya değmez dedim, siz getireceğiniz gün konuşalım dedi fakat 15 vermeyecekler gibi anladım, bir tek odeabank kaldı gitmediğim o nasıl bankadır acaba arakadaşlar bilgi var mi.

• Burgan da Hesap işletim ücreti, havale/eft ücreti var mı ?
    Ve günlük EFT işlem limiti nedir ? Bilgisi olanlar yazabilir mi ?
  • m_runo kullanıcısına yanıt
    Almiyorlar hocam eft hesap işletim ücreti falan. Eft limiti 50k ama dilekce doldurunca 500k ya kadar artiriyolar

• fasson kullanıcısına yanıt
    Ankaradaysanız arjantin caddesi şubesini arayın.Orada oran 15.50 hem de 100 bine..
  • emir66 E kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevap için teşekkürler, o zaman şuanda en cazip Burgan gözüküyor.
    Şikayetçi olduğunuz yada negatif bir yanı var mı Mevduat bağlama amaçlı kullanım için ?

Benim ilk söyleyebileceklerim bilinirliğinin ve şube sayısının az oluşu.
  • m_runo kullanıcısına yanıt
    Yani evet az biliniyor onun dışında sube sayisi çok az, yetersiz. İnternet bankaciligi yeterli, bi finansbank sitesi gibi degil ama fibabank tan da iyi. Mobil uygulama da var, yeterli gibi. Ben de geciste tedirginlik yasadim bilmedigim için, fakat websitesinde faaliyet raporlari falan var, buradan gerekli bigileri goruntuleyebilirsiniz detayli bi sekilde. İstanbul daysaniz umraniye subesindeki müşteri temsilcim gayet iyi, öneririm

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Kozyatağı şubeye yakınım, müsait bir zamanda uğrayıp bilgi alırım.
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim istanbuldayım burdada verdi 15.50 sadece 500bin üstü ne onu anlamadım.

• Bugün Isbc de iken bir müşteri konut kredisi faizini sordu 1.09 dediler ilgilenen olursa bilgi olsun diye yazdım.

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.