Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.812
Cevap
162
Favori
394.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bursa Nilüfer şubesi.
  • bty06 B kullanıcısına yanıt
    oksijende paran varsa ilave paraya 15.25 veriyor. ancak 14 neti olan oksijen yanına 100k ilave de getirsen ort. 14.75 den yukarı çıkmaz.300 400k ek olsa belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fibabanka güvenilir mi arkadaşlar mevduatlar devlet güvencesi altında mı 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokceli G kullanıcısına yanıt
    Bütün bankalarda mevduatlar 100 bin TL'ye kadar devlet güvencesi altındadır. Fibabanka, finansbank'ın ilk sahibi Hüsnü Özyeğin'e aittir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokceli G kullanıcısına yanıt
    Tüm bankalarda olduğu gibi fibabankta da güvence var. Uzun zamandır müşterisiyim, tavsiye ederim

• Odeabankta 134k, 14.65 oranla 32 gun olarak bagladim.

• Bakanlardan birisi geçen hafta içi banka Genel Müdürleri ile mevduat faizlerimi görüşmek üzere toplantı yapacaktı. Bakalım sonucunda neler olacak.

https://www.dunya.com/finans/haberler/canikli-bankacilarla-mevduat-faizlerini-gorusecek-haberi-371414
  • Fibabank geçen hafta pazartesi 32 günlük e-mevduat faizini 14.75 yapmıştı bu hafta 14.25 e düşürmüş. Ne oluyo arkadaş, bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Fibabank geçen hafta pazartesi 32 günlük e-mevduat faizini 14.75 yapmıştı bu hafta 14.25 e düşürmüş. Ne oluyo arkadaş, bilgisi olan var mı

Mevduat 50bin tl altında ise 14.25 di, üstüne 14.75 veriliyordu, bu kısmına dikkat ettinizmi, belkide düşmüştür.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Tabi, uzun zamandır müşterisiyim genelde piyasanın üstünde ya da aynı oluyordu, ilk kez böyle düştüğünü görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Tabi, uzun zamandır müşterisiyim genelde piyasanın üstünde ya da aynı oluyordu, ilk kez böyle düştüğünü görüyorum

Arkadaşlar piyasa belirli bir kredi doygunluğuna ulaştığında faizlerin bir miktar azalması beklenebilir çünkü bankaların nakit ihtiyacı azalacaktır. Tabi bu bahsettiğiniz düşmenin bu söylediğim ile iglisi varmı bilemiyorum.
  • Banka banka faiz peşinde koşan arkadaşlara kötü haber.

http://bigpara.hurriyet.com.tr/faiz/haber/faizi-50-bin-avci-mudi-indirecek_ID1439495/
  • Elky kullanıcısına yanıt
    Hükümet caresiz....Bunu düşündüklerine göre kurun uçması yakındır....

• Millet dolara yüklenirse nolacak? Dolara yönelip fiziki olarak bankalardan çekerlerse nolacak? Doların 3 günde 3,50 den 3,64 e çıkmasının sebebi bu zaten.

Devlet seni takibe almış😁😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 11 Temmuz 2017; 11:37:44 >
  • Ing'de göstermelik çekmiş 14'ten 13,75'e...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Banka banka faiz peşinde koşan arkadaşlara kötü haber.

http://bigpara.hurriyet.com.tr/faiz/haber/faizi-50-bin-avci-mudi-indirecek_ID1439495/

Baskı ile piyasa fiyatı aşağı çekilemez gördük, atıyorum faiz oranı 14lerde, baskılar sonucu 12 ye geldi, kur hemen yukarı hareket eder, jeopolitik riskler azalır ve sıcak para girişi çoğalırsa zaten kendinden düşüyor bunu geçmişte gördük ama 17/25 aralık olaylarından beri %10 ün altını görmedi, bunun diğer bir sebebide dünyada bedava para olayının sonuna gelindi, kasim aralıkta da dolar alanları takip edicez diye haber çıkmıştı, dolar çıkarken kim neden almazki doları, parada bir maldır en iyi getiri nerdeyse oraya akar, önce milletvekilleri ve yandaş şirketlerin hareketleri incelensin.

• Devlet desinki ben faize karşıyım ve faizleri %0 a çektim bakalim neler oluyor, bende merak ediyorum yokmu bunu yapacak bir delikanli

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Devlet desinki ben faize karşıyım ve faizleri %0 a çektim bakalim neler oluyor, bende merak ediyorum yokmu bunu yapacak bir delikanli

Onlara kalsa cekerler sıfıra ama kurda ucar gider...

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Devlet desinki ben faize karşıyım ve faizleri %0 a çektim bakalim neler oluyor, bende merak ediyorum yokmu bunu yapacak bir delikanli

eger silah,petrol,uyusturucu ticareti yapabilen ama ayni zamanda bunu teknoloji,bilim,ilaç sanayi vs gibi uretimlerle aklayip dunyaya iki yuzlu davranis tarzini benimsetebilen buyuk bir ulke olabilseydik iste o zmn faiz sifir hatta negatif bile olurdu...malum para parayi ceker herzaman,dini imani ibadeti yoktur benjaminin.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.