Şimdi Ara

Tüm Android Telefonlarda 'Remote Play' Uygulamasını Kullanmak (Kullanılamıyor) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
22
Favori
24.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcblue

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Telefon için aldığım aparat geldi arkadaşlar gerçekten güzel birşeymiş

Tüm Android Telefonlarda "Remote Play" Uygulamasını Kullanmak (Kullanılamıyor)

Hocam hayırlı olsun ne kadara nereden aldınız??

77 lira falan internette, bana fazla geldi almadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 75tl ye geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

quote:

Yeni sürümü denedin mi hocam?

Versiyon kaç yeni sürümde.

0.7.3 hocam

• DS4'ü Samsung telefonlara tanıtmak için yapılması gerekenler:

DS4'de Share ve PSP tuşularına 5 saniye basılı tutun ışık yanıp sönmeye başladığında telefondan Blutooth özelliğini açın ve Wireless Contoller'i seçip cihazla bağlantı kurun ve artık DS4'ü Remote Play'da kullanabilirsiniz.
  • Android Telefonda Remote Play ile Driveclub oynarken video çektim arkadaşlar

• galaxy s3 kullanıyorum ps4'e bağlanıyorum ve bağlandığı anda kopuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

galaxy s3 kullanıyorum ps4'e bağlanıyorum ve bağlandığı anda kopuyor

Hocam yazdigim gibi tum islemleri yaptiniz mi? Ps4'un wifi cekim gucu nasil? Telefonuzun wifi cekim gucu nasil?

• Yanlış bilmiyorsam bunun için internetinizin upload hızı biraz iyi olmalı ve bir diğer etken ise cihazın kendisi. Mesela ben benim validenin note 3'ü ile oynarken 10 dakikada bir hafif donma oluyor sonra hiç bağlantı zayıflamadan oynayabiliyorum ancak note 10.1 (2012 version) paso bağlantı kopuyor. Superonline'a taahhüt bittiği an upload hızı yüksek bir tarifeye geçeceğim bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Yanlış bilmiyorsam bunun için internetinizin upload hızı biraz iyi olmalı ve bir diğer etken ise cihazın kendisi. Mesela ben benim validenin note 3'ü ile oynarken 10 dakikada bir hafif donma oluyor sonra hiç bağlantı zayıflamadan oynayabiliyorum ancak note 10.1 (2012 version) paso bağlantı kopuyor. Superonline'a taahhüt bittiği an upload hızı yüksek bir tarifeye geçeceğim bende.

Hocam internet hiziyla alakasi yok bende oyle saniyordum ama interneti kapattiginda bile wifi uzerinde oynayabiliyorsunuz bu iste modem wifi hizi onemli

• Source kullanıcısına yanıt
    O zaman bir de modem alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

O zaman bir de modem alırız.

Birde hocam remote play yaparken modeme bagli diger cihazlarin baglantilarini kesin lag yapabiliyor

• Source kullanıcısına yanıt
    Evet bir dahakine öyle deneyeceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

galaxy s3 kullanıyorum ps4'e bağlanıyorum ve bağlandığı anda kopuyor

Hocam yazdigim gibi tum islemleri yaptiniz mi? Ps4'un wifi cekim gucu nasil? Telefonuzun wifi cekim gucu nasil?

Sonunda bağlandım fakat çekim gücü yetersiz olacakki lag yüzünden pek zevk alamadım
    bu arada ps4 internete kablo ile bağlı olmasına rağmen kontrol edebildim
  • Beyler henüz ps4 le bağlanamadım ama ds4 ü bağladım z3 e lakin şöyle bir problem varki ds4 ü tekrar nasıl ps4 bağlicam. olmadı bi türlü. yardım edermisiniz. teşekkürler.
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    DS4'ü USB ile bağlayın hocam sorun düzelir
  • quote:

DS4'ü USB ile bağlayın hocam sorun düzelir

Eyvallah hocam onu hallettik. ama ps4 bağlanamadım bi türlü. sanırım nedeni benim ps4 kablo ile bağlı modeme ondan. gerçi bi arkadaş yinede oldu demiş ama. önerebileceğin bişey varmı hocam. teşekkürler.
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Hocam ben denediğimde olmadı ancak wifi ile çalıştırdığımda olmuştu sizde de aynı sorun olabilir wifi ile denediniz mi?
  • Yok hocam denemedim çünkü wifi ile online oyun oynanmıyor çok saçma sapan hızlara düşüyor anlık. olmicak yani. ulan ne güzel z3 yeni almıştım sevinerek wc de bilem atarım maç diodum. napalım sağlık olsun. deneyip yapabilen varsa lütfen yazsın buraya. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Yok hocam denemedim çünkü wifi ile online oyun oynanmıyor çok saçma sapan hızlara düşüyor anlık. olmicak yani. ulan ne güzel z3 yeni almıştım sevinerek wc de bilem atarım maç diodum. napalım sağlık olsun. deneyip yapabilen varsa lütfen yazsın buraya. teşekkürler.

Hocam yazılım devamlı güncelleniyor belki ilerleyen zamanlarda bu problem çözülebilir
  • Bende Z2 var resmi programla denedim ama sürekli kopma oluyor vazgeçtim sanırım biraz daha geliştirilmesi lazım ds4 ü de tanıtamadım bende bi beceriksizlik mi var nedir anlamadım...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.