Şimdi Ara

Tulpar t5 v13.1 sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tulpar t5 v13.1'ime büyük bir hevesle kavuştum ancak hevesim kaçtı.

Sorunlar

pubg geforce experience opsiyonel ayarlara alındığın da oyundan atıyor

space tuşunda ışık yok ??

öneri yardım

format sonrası herşeyi yaptım bildiğim ama ekstra önerisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

cpu gpu sıcaklık ve kontrol yapabileceğim basit ve güzel bir program

driver vb update takip edebileceğim bir program ?

• Msi Afterburner ile oyun içi CPU,GPU sıcaklıklarını , FPS değerini ve birçok özelliği bu program ile görebilirsiniz. MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi yazarsanız videosu var.

Modelinizde CPU tam kullanmıyordu bu sorun düzeldimi acaba.
  • ürünü iade ettim yerine tulpar t7 v13.1 aldım o da kargoda bakalım nolcak gelince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onaralemdar

ürünü iade ettim yerine tulpar t7 v13.1 aldım o da kargoda bakalım nolcak gelince

halen ümitlisin yani kardeş :)
    ben de abra a5 v9.2 aldım. beğendim çok güzel. ancak bende de oyundan atma sorunu var. yalnız benim oyun orjinal değil. yani denemeden orjinal almayacağım ama deneme sürümü de yok ki grafikli oyunların :) bir de spacede ışık olmayışı benim de dikkatimi çekti ama pek önemli değil. sadece akışkanlıkta hafif kasar gibi görüntü veriyor. onun dışında herkes çok beğeniyor. ama 1050 ti ve 1060 larda genel olarak intelin ekran kartı uyuşmazlık ile ilgili bir sıkıntı varmış. ben de anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasul1995 -- 30 Ekim 2017; 19:30:16 >
  • Hocam öncelikle iyi akşamlar. Bende T7 v13.1 almayı düşünüyorumda acaba geldiğinde beni bilgilendirirmisiniz oyunlardaki ısı değerleri boşta ısı değerleri vs.

• hayırlısıyla bi gelsin de bütün testleri yapıcam allahın izniyle 😀 bird ben cihaza özelliştirme de yaptım ram 16 gb oldu ssd de 2800 okuma hızı olanı koydum :)

• Bende 16gb ram ve 1 tb harddish taktırıp almayı düşünüyorum

• Hocam geldimi cihazınız

• hocalarım saygıdeğer arkadaşlarım. monster abra a5 9,2 ye format attım. güzelce programları falan kurdum. şimdi ne oyundan atma var ne direcx hatası. her şey halloldu. sadece flashtaki sürücüleri yükleyin interneti kapatıp. ardından interneti açıp windows güncellemesi yapın. ve windowsun eylül 2017 versiyonu temiz oluyor. windowsun kendi sitesinden indirin. ayrıca bu masaüstü sağ klik sorunu neden var onu ben de çözemedim ama donanımsaldır büyük ihtimalle. çok temiz ve güzel oyunlar akıcı. tavsiye ederim. fiyatını da sonuna kadar hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasul1995

hocalarım saygıdeğer arkadaşlarım. monster abra a5 9,2 ye format attım. güzelce programları falan kurdum. şimdi ne oyundan atma var ne direcx hatası. her şey halloldu. sadece flashtaki sürücüleri yükleyin interneti kapatıp. ardından interneti açıp windows güncellemesi yapın. ve windowsun eylül 2017 versiyonu temiz oluyor. windowsun kendi sitesinden indirin. ayrıca bu masaüstü sağ klik sorunu neden var onu ben de çözemedim ama donanımsaldır büyük ihtimalle. çok temiz ve güzel oyunlar akıcı. tavsiye ederim. fiyatını da sonuna kadar hakediyor.

o donma sorunu intel+nvidia ekran kartlı tüm cihazlarda var , yazılımsal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.