Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xlv , fujigef , fujigef Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.159
Cevap
871
Favori
2.482.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pprc

Arkadaşlar 35.000 lira 36 ay vade ile k
    Qnb finansbank'tan 1.33 oranıyla kredi veriyorlar. Başvurduk onaylandı 900 lira da sigorta onu göre alırız sonra. Sizce oranları düşermi yoksa bu fırsatı kaçırmayım mı
    İhtiyacın yoksa çekme birader bedava vermiyolar ya parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

arkadaşlar selam, biliyorum konu yeri değil ama ziraat bankasından 120 ay konut kredim var, 1 senesi doldu. hadi hayat sigortası neysede dün konut sigortasını yenilemişler 414 tl. istesemde ödeme durumum yok. bunu nasıl iptal ettirebiliriz.

konuda hep hayat sigortasından bahsedilmişte.

arkadaşlar bankada çalışan arkadaşımdan öğrendim. ziraat bankasında konut sigortasıda zorunluymuş malesef her sene dask hayat sigortası ve konut sigortası yenilenecek.

• ARKADAŞLAR SİZCE DÜŞER Mİ BU FAİZLER

• pprc P kullanıcısına yanıt
    1.33 oran şu an çok iyi. En düşük iş o da 1.50
  • Loggerheads kullanıcısına yanıt
    E devlet üzerinden bankacılık ve emeklilik bilmem ne kurumu şikayet var. Oradan ziraat bankasının hayat sigortasını iptal etmediğini ilet. 2-3 ay içinde tahminimce iade ederler.
  • yosiand Y kullanıcısına yanıt

Cumhurbaşkanı sürekli düşmeli diyor.

Bence 2 3 ay a düşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pprc P kullanıcısına yanıt
    Çok iyi oranmış
  • bluefour B kullanıcısına yanıt
    Mantıklı değil. Kapatacağınız parayı faize koyup her ay o parayla taksitleri öderseniz karınız 1.000 TL nin üzerinde olur.
  • Merhaba arkadaşlar önümüzdeki hafta kredi çekeceğim. Şu sıralar oran alan var mı en uygun hangi banka?
  • Akbankta 75.000 36 ay 1.44 oran aldım çarşamba filandı galiba bilginiz olsun.

• iandi İ kullanıcısına yanıt

Şubeden mi aldınız bu teklifi ?

• Bende 60.000 tl civarında kullanacam kkb skorum 1700 civarı, 1.40-1.50 arası oran arıyorum
  • Yıllık faiz %17 iken, aylık kredi faizi 1,42 nin altında olması bankayı zarara sokar. Tabi bunun faizde %5 stopajı, kredi faiz oranında ise %20 BSMV ve KKDF vergileri banka açısından farketmesede sizin zarariniza yazar. Her koşulda 1,50 faiz oranı iyidir.

• 3yuq kullanıcısına yanıt

uygulama da verio hocam maaş müşterisidir banada 100.000 tl 36 ay 1.46 verio

• Qnb finansbak memurlara özel 1,29dan başlayan tüketici kredisi veriyor

• ruzgarlibahce06 R kullanıcısına yanıt
    Peki 1,29dan veriyor mu hiç sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt

Sanırım banka müşterisi olmak ilk şartlardan biri kamu çalışanı olmak ve bir de kredi notunun yüksek olmasını isteyebilirler geçen bizim kurumda broşür dağıttılar bilgilendiriyim dedim sadece kamu çalışanlarına özel 1,29 dan başlayan ihtiyaç kredisi yazıyordu

• Dostlarım enpara dan kredi kullanıp sigorta iadesi alanlar olduğunu biliyorum burdan yoğun iş tempom var. Geçmiş mesajlara bakamıyorum izlediğiniz yolu rica etsem atabilirmisiniz

• Slm arkadaşlar kredi çekme niyetim Yokken qnb finans banktan 1.33 kredi teklifi geldi üstelik 3 ay geç başlıyor
    Bugün çektim bu oranlar i yakalayan çeksin her türlü faize atinci 10-15 bin tl kâr yapıyorum 3 senede

• son zamanlarda 100k lık yüksek bir kredi için araştırma yapan oldu mu acaba.

• 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.