Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.481.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halkbank için kredi ertelemesi seçeneği online gelmiş, 1.625 TL olan taksitlerimi 3 ay ertelemek istedim 1.200 küsür faiz çıkardı, 1 ay ertelemek istedim 400 küsür faiz çıkardı. Bankaya bak, sisteme gel.
  • Kredi ertelemede vadesi çok kısa olanlar yararlansın
    12 ay vadeli 2500 taksitli kredinin üç ay erteleme faizi 400tl
    Üç ay ödemeyip sonra 7500tl ara ödeme yaparsanız farazi söylüyorum en az 1500Tl faiz sildirirsiniz ve kar bile edersiniz

Ama vadesi çok yüksek olanlar zarar eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisinde hayat sigortası var mı?
    Varsa 65 yaşında birisi için ne kadar çıkıyor?

Bunun cevabını bulamadım bir türlü. Babam ve kayınpederim emekli ve hane geliri olarak şarta uyuyorlar. Kredi sicilleri de temiz. Hiçbir bankanın bununla ilgili açıklaması yok. Kredi Garanti Fonu garantisi varsa hayat sigortasının da olmaması gerekir diye bir düşüncem var. Ama online cevap alamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayat sigortası iadesi için türkiye bankalar birliğine başvurdum bugün tam 1 ay oldu ne ses var ne seda bu normal mi?
  • DoğanX D kullanıcısına yanıt
    50 lira dosya masrafı var sadece sigorta yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ziraat ten benim kredi erteleme mesasıma cevap geldi 3 ay ertelemişler kalan 33 aya 75tl fark eklemişler bi hesapladım 2.700 tl civarı idrek ertelemeyi iptal ettim resmen 3 ay erteliyorlar ama bir taksit parası eklemişler 2420 olan taksit lerim 2495 olmuş gemen iptal ettim ALLAH HERKESİN YARDIMCISI OLSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    alamıyoruz işte. o yüzden umudu kestim. akp'liler gibi takılıyorum artık. kafam rahat.

• Selamlar. Vakıfbank için 3 ay erteleme talep edilen kredinin ertelemesini iptal ettirme imkanımız var mı ? Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler

• Bu kredi sonucu niye gelmedi bir türlü böyle acaba ?
  • Temel ihtiyaç kredisi sonucu gelen var mı acaba

• quatrros kullanıcısına yanıt
    geliri 5 bin altı olan alabiliyor
    http://www.diken.com.tr/kamu-bankalarindan-10-bin-liraya-kadar-alti-ay-odemesiz-corona-kredisi/

• dostlar bilgi vereyim dedim en para 25 bin 12 ay krediden kestiği 316 tl hayat sigortasını yatırmış hesabıma buradaki arkadaşların tavsiyesi üzerine e devletten bankalar birliği hakem heyetine başvurmuştum
  • tebden 20 bin kredi çekmiştim. 0.99 ile.
    15 nisanda ödemem gerekiyordu.
    3 ay erteledim ama şöyle oldu.

temmuzda sadece erteleme kaynaklı 990tl lik faizi ödeyeceğim.
    taksitler değişmedi ağustos 15 te taksitler başlayacak.
  • Şu meşhur krediyi 0.49 faizli hamdolsun salgın bitince heralde verecek bankalar vu gidişle bir reklam yaptılar daha çevremde 100 kişi var başvuran 1 tanesine cevap gelmedi. Cidden komedi rezalet muhaşir muhacir

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    merhabalar, ne zaman başvurdunuz karar ne zaman çıktı?ben 25.02.2020 de başvurmuştum halen karar çıkmadı, sözde 30 günde bilgi gelmesi gerekiyordu
  • 10 bin TL lik kredi için Vakıfbank a mesajla başvurduk hala cevap gelmedi. Konu olumsuz :)

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hayır krediden değil 1000 TL lik yardımdan bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: strat41

Bu mesaj silindi.
    8 milyon kişiye verildi. başvuru şartlari belli değil

• Olumlu ya da olumsuz dönüş alan hiç mi kimse yok nasıl is bu

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

8 milyon kişiye verildi. başvuru şartlari belli değil

Alıntıları Göster
    2 milyon kişi diye biliyorum. Açıklamalara göre henüz yarısına yatırılmış olması gerekiyor. Başvuru yok.

"Düzenli merkezi sosyal yardım (Yaşlı Aylığı, Engelli Aylığı, Engelli Yakını Aylığı, Silikozis Aylığı, Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Muhtaç Asker Ailelerine Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Öksüz Yetim Yardımı, Muhtaç Asker Çocuğu Yardımı, Şartlı Eğitim Yardımı, Şartlı Sağlık Yardımı, Çoklu Doğum Yardımı, Psiko-Sosyal ve Mali Kayıp Yaşayan Tüberküloz ve SSPE Hastalarına "
    https://www.ailevecalisma.gov.tr/tr-tr/duyurular/2-milyon-111-haneye-1-000-er-tl-nakdi-destegin-odeme-tarihleri-aciklandi/

• 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.